Nový MavBook pro 13, 96% battery health po prvom cykli

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Nový MavBook pro 13, 96% battery health po prvom cykli

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #182180
    macblogger
    Účastník (Participant)

    na inzerat – tento novy kusok co stoji 900 v obchodoch – mal som ho za 500. Bola to vyhra zo sutaze a niekto ho nastastie nevedel pouzivat :)
    co som mal k nemu papiere so zarukou ,tak povodom je z : http://www.westech.sk/
    (osobne by som si z tej stranky nekupil ani ipod shuffle)

    EDIT: ked som ho kupil od majitela tak mal 0 cyklov baterky a nemal otvorene ziadne prislusenstvo a bol v TOP stave…

    #182187
    Anonymný
    Neaktívny

    ja len k tomu westech, zrejme nieje moc znamy, ale maju sidlo alebo aspon pobocku v banskej bystrici z kade som si kupil zopar veci a aj vela znamych tam nakupuje, nieje to ziadna “podivna” firma ani nic podobne. klasicka predajna pc a komponentov do pc.

    #182192
    macblogger
    Účastník (Participant)

    mas pravdu ,nie su podivny (koniec koncov macbook :) ale ich stranka ich robi podivnych. nechapem firmy ktore chcu tvorit dobre meno a mat velky obrat ,ked nezapracuju ani na webovej stranke !!!!

    #182197
    ygy
    Účastník (Participant)

    ja mam na mbw unibody 12 cyklov a 96% health ??? je to naozaj tak ??? aj ked conditiun mam normal…

    #279166
    Safer
    Účastník (Participant)

    cafte, mam taky problem mam MacBook Pro 13, kupovany 26.6…. ukazuje mi 19 cyklov a mam 90% health…

    co s tym? bojim sa ze zachvilu mi odide cela baterka ak to pojde takymto tempom….

    niekto pls help…. diki

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.