Novy iTunes 9 !!!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 41 )
  • Autor
    Príspevky
  • #172912
    igi-s
    Účastník (Participant)

    bawy > Ty ma desiiiiis.

    #172913
    titinius
    Účastník (Participant)

    ale neverim ze by dali len novy designe :) to je hlupost, to by bol vysmech,,, URCITE tam nieco este bude

    #172915
    gidy
    Účastník (Participant)

    urcite tam nieco je.
    v 315 987 riadku zdrojoveho kodu je zmenena hodnota z true na false….
    :)

    #172917
    igi-s
    Účastník (Participant)

    tak je to tim… uz je to jasne. vdaka gidy za dekompilaciu

    #172918
    gidy
    Účastník (Participant)

    co ma netesi je ze zrusili posuvnik na zmensovanie resp. zvacsovanie coverov pri zobrazeni Grid

    #172919
    igi-s
    Účastník (Participant)

    Ten je stale tam. Ale si musis zapnut Show Header.

    #172920
    gidy
    Účastník (Participant)

    a kde sa showuje header? nejako to nemozem najst…. :/

    #172922
    igi-s
    Účastník (Participant)

    View > Grid View > Show Header
    pri Grid zobrazeni

    #172929
    Anonymný
    Neaktívny

    Mne sa ta biela paci. :) Zmena je zivot. ;) X-ko bude mat cierne pozadie, ale volitelne aj ine farby. To neviem, to si myslim. Pockaju na ohlas, podla mna. U mna pozitivny. :)

    #172930
    Dimi3
    Účastník (Participant)

    no super, ale to nove itunes je iba o nakupovani… a to je mi naprd ked u nas neni itunes store.
    Akurat ten vzhlad je zadarmo a tusim je to trocha menej narocne na vykon… neviem ako je to na pc…

    #172932
    tomasko7
    Účastník (Participant)

    tiez si myslim ze ten podklad bude nakoniec nastavitelny ako v iPhoto…ja som to uz teraz hladal v nastaveniach ,kedze mam cierne pozadie a ten biely podklad mi skoro vytiahol oci z jamok…ked tak pozeram na ten vrchny panel a dolny okraj ,mam pocit ze nas pripravuju na priehladne okna…
    ..ale ten equalizer je celkom fajn…

    #172936
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Ako systémový wide motív v 10.7 by to bolo fajn, len nech by šli trošku do šeda pri backround, páli to v tme oči…

    a hľadajte tam aspoň 1 aqua element :))

    #172944
    gidy
    Účastník (Participant)

    ak pali v tme oci tak ctrl+alt+cmd+8 :)

    #172945
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    gidy, nie kazdy ma klavesove skratky ako ty, ja mam reverzny farby na CTRL + W

    a pozadie iTunes ma nejak neberie, je to o tom, ze som zvyknuty pouzivat ten jednoduchy prehlad skladieb a tam to svetle, takze dakujem za upozornenie, ze tam je nieco zmenene okrem hranatych a mierne zmenenych ikoniek

    #173006
    monicqa
    Účastník (Participant)

    no jo, ta cierna bola sice pekna, ale zmena je zivot. a nehovorte zase, ze sa cely den len pozerate na to covers v itunes :)
    ja hodnotim ako plus mierne zrychleny appstore, doteraz ma jeho pomalost niekedy vytacala…

    #173010
    igi-s
    Účastník (Participant)

    Istotne sa cely den nepozerame ale cierna je cierna. Rovnako ako je biela biela. Zalezi na vhodnosti. Ta cierna posobila prezentacne, malo to styl. Teraz je to obycajne, posobi to ako zoznam, nie galeria albumov. Aspon ze ciernu zatial nechali v Cover Flow type zobrazenia. Ale ak chceli mat jednotny styl, mali to zmenit aj tam, aby covery albumov boli na bielom podklade so zrkadlenim do bielej. Takto sa mi zda ze to maju nedoriesene.

    #173011
    r-asto
    Účastník (Participant)

    chcel som si naistalovat iTunes 9, ale mi vypisalo, ze pre moj jazyk sa to neda. Mam totiz cesku lokalizaciu (este stale Leopard). Co s tym?

    #173015
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    rasto – cekat a pro priste RTFM

    #173022
    Lacike
    Účastník (Participant)

    cawte, neviete nahodou preco sa mi neda zapnut genius ? na tomto macu som ho este nemal spusteny a stale mi pise :we have currently experiencing technical difficulties. please try again later.
    mam sk ucet a skusam zapnut geniusa uz asi mesiac a stale mi to pise, neviete ci je chyba vo mne alebo v apple ?

    #173033
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    by mohli spravit ten iTunes cele cierne :D do tam… :D:D:D ale fakt integrovany scrobbling na last.fm skoda no…nevadi doteraz sme zili bez toho aj teraz budeme musiet :D neni to nejake nutne ze by sme nevydrzali bez toho ci co :D ale ja som sa nato tiez celkom tesil. Genius a tieto blbost ani do teraz som nepouzival ani nebudem, stou mojou “hudbou” asi ten uzastny genius a ten genius dj ci co by skolabovali :D spravia mix z mixoch muahhaha neskutocne :D:D:D co uz :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 41 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.