Nová iOS 7 Feature – zeleny ramik na displeji.

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nová iOS 7 Feature – zeleny ramik na displeji.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 121 )
  • Autor
    Príspevky
  • #394920
    jarednomak
    Účastník (Participant)

    Caute,
    Tak aby som nejak pomohol tym co teraz reklamuju a nechcu im tuto navadu uznat poviem co som urobil ja.
    Okamzite som kontaktoval Apple support a pocas chatovania som im poslal fotku displeja kde mi typek hned napisal ze to nie je ziadna “ios 7 feature” a maju mi to vymenit.
    Hned nato som pisal do CCC a az potom sa veci pohli.
    To odvolanie ci ako sa to vola co podavate proti reklsmacii je zbytocne, Orange sa vobec neunuval skumat problem, len napisal ze servis postupoval spravne.
    Tlacte na servis, komunikujte s Apple pokial viete po anglicky je to vyhoda.
    V piatok 31.10.2014 som dal opat telefon do servisu s rovnakou zavadou takze som zvedavy ci ho vyreklamaju, dufam ze nebudu robit problemy ked ho uz raz vymenili. :-)

    #394923
    sairik
    Účastník (Participant)

    Vo stvrtok/piatok by som ho mal mat tak dam vediet :)

    #394928
    JOHNNY KOSCAK
    Účastník (Participant)

    Teraz mi prišla SMS, že iPhone 5 mam už v T-Mobile, moj predpoklad je taký, že asi neuznali, každopádne idem tam a dam vedieť čo a ako, telefon, má už viac ako rok, takže neviem či by boli ochotný mi Apple support pomôcť, každopádne neviem ani po ANG :/

    #394952
    sairik
    Účastník (Participant)

    No ako si na tom JOHNNY ? bol si po telefon ? Piiiiis ako si dopadol :)

    #394953
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    takze su to spiny magentove. bol som dnes opat v telekome… moja situacia je taka, ze som iphone reklamoval asi 2 tyzdne pred koncom zaruky, cize zarucna doba uz medzicasom uplynula. so servisom nemam co komunikovat, ti ma odkazali na telekom. moja jedina moznost uz je asi len sudny znalec, lenze aj to ma hacik. iphony mozu ist len k ich sudnemu znalcovi, ktory samozejme bude, predpokladam, jedna ruka s telekomom… takze neviem, ci to riesit cez znalca. nevie niekto kolko si taky panko priblizne nauctuje?


    @jarednomak
    : apple support cez chat si kontaktoval ten, co maju na americkom webe, co sa tam musim preklikat a potom sa mi otvori chat? neviem ci prepis nejakeho online chatu zavazi. ich totiz nezaujima ani ziadna moja dokumentacia – protokol z PPI-ETC (autorizovane servisne stredisko apple), kde bol za taku istu zavadu vymeneny swap. este aj v ccc mi povedali, ze to je zavada a standardne to riesia swap-om. to mi je tiez hovno platne.

    nahodou niekto nejaky mail na zodpovednu osobu v apple? ta slovenska podpora s 0800 cislom ma prepoji len niekde do anglicka a to mi je tiez asi prd platne. potreboval by som nejake oficialne vyjadrenie od applu.

    neviem co dalej! :D

    #394954
    sairik
    Účastník (Participant)

    No tak to je uplne ze v pi :-D
    silou mocou rozmyslam, ze sa kompletne vyseriem na ip6 z telekomu a priplatim si v alze trebars …. Kam posiela alza ? Alebo take O2 ? Neviete ?

    #394982
    JOHNNY KOSCAK
    Účastník (Participant)

    Takže mam úplne nový iPhone, na reklamačnom formulári mám napísaný výmena za SWAP ale mam nový iphone 5 s novým iMei :) takže celkom potešenie :)

    #394983
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    hodil by si sem prosim reklamacny protokol? osobne udaje mozes samozrejme zaciernit. vdaka

    #394984
    enko
    Účastník (Participant)

    koscak: prosím hod tu tvoj protokol, nech môžme ostatní vytiahnuť nejaký argument na drzanov v telekome

    #395090
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    halo halo, ten protokol by fakt velmi pomohol :)

    #395098
    enko
    Účastník (Participant)

    qwerty: reklamaciu uspesne vybavil, viac ho to nezajima…

    #395099
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    je mi to jasne, typicky macblog… ale tak skusam, lebo dost by mi to pomohlo…

    #395100
    enko
    Účastník (Participant)

    aj mne by to doost pomohlo, mam ip 5, kde som mal zeleny pasik naokolo displaya, pred tyzdnom sa mi dodrbalo napajanie, tak som to dal na reklamaciu – ak mi vymenia len konektor a zeleny pasik ostane na displayi – podam reklamaciu aj na ten zeleny pasik

    #395103
    kochones
    Účastník (Participant)

    ako ti mohla uplynut zarucna lehota? Ta sa predlzuje o dobu pocas ktorej si to mal na riesieni…Chod tam povedz im ze ked ti to neuznaju das si urobit znalecky posudok a pojdes na sud….

    Ja osobne som s Applom skoncil na mojom IP4 som mal 2x zlty displej ked sa to objavilo 3x po skonceni zaruku tak som ten cerep jebol o stenu a nechcem to uz viac vidiet. Podobne kvalitny je aj moj Macbook kde mi po 3 rokoch odisiel displej. 8 rocny Siemens ntb co mam stale fici na Linuxe ale tieto “premiove” produkty sa dojebu hned po zaruke. Jedine co je na tom celom premiove je iba cena.

    #395262
    sairik
    Účastník (Participant)

    Takze som volal do vsp, odoslali ho 5.11. naspat telekomu, potvrdil mi swap, takze uz sa asi spamatali, dufam ze dnes uz telekom napise

    Zavada opisana ako zlto zeleny ramcek, a prilozil som fotku co tu bola uploadnuta, druha zavada zapadnuty home, no a este som pisal ze sa to cez ccc uznava a ze uzivatelia sa na forach stazuju ze vsp neuznava, a ze som si to telefonicky overoval, a chlapik mi vo vsp povedal ze nieje problem s uznanim :) takze sa nedajte odbit

    Ale nesuhlasim stym, aby ste sa ohanali mojim protokolom, tak ho uploadovat nebudem :)

    #395267
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    @koches: reklamoval som asi 10 dni pred koncom, cize o nejakych 10 dni sa to predlzilo ale to uz uplynulo. telefon som stale neprevzal, nesmie opustit predajnu pokial to chcem posunut na ich sudneho znalca. stale vaham.


    @sairik
    : gratulujem :D protokol by bodol. ved mozes odstranit vsetky udaje (aj IMEI). nechas iba ze sa jedna o iphone 5, popis zavady a ze bolo riesene swapom. pomohlo by :/ swap si mohol dostat aj kvoli home buttonu takze nevieme povedat.

    #395268
    sairik
    Účastník (Participant)

    To mi je jasne, ale presny popis zavady nebudem mat s nikym rovnaky, takze sa to porovnat da, vymazanie udajov mi nepomoze :-D

    #395271
    qwerty1
    Účastník (Participant)

    ok. som rad ze si ako komunita pomahame :D hlavne ze ty si pouzil cudzie fotky :P :D

    #395276
    enko
    Účastník (Participant)

    ahojte, ktore VSP to je ?

    #395279
    jarednomak
    Účastník (Participant)

    Caute,
    Prave som doniesol domov i5 s opatovne vyreklamovanym zelenym pasom pozdlz celeho displeja. Protokol je z ESC(byvale PPI) ak niekto chce tak napiste, budem sa snazit nejak to poriesit ;-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 121 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.