Neskutočná nekvalita Macbooka Pro 4.1 ( skúsenosti po polroku)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Neskutočná nekvalita Macbooka Pro 4.1 ( skúsenosti po polroku)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #182449
    marek
    Účastník (Participant)

    ludia, teste sa ze apple isiel s cenou tak dole ako je teraz, bez toho by ta kopa switcherov co tu ste tu nebola, tam by ste mali tie skladacky z agemu a znackove acer noteboky a nadavali by ste na vase win :-)

    takze vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, treba to brat tak, podla mna, ci sa mylim?

    Sanata> slo o vadny kus, vytrapil si sa a teraz uz bude dobre
    treba to brat s rezervou, v dnesnej dobe aj u kvalitnych znaciek natrafis na zly kus a aj opacne :-)

    preslo mi rukami uz tolko apple vyrobkov a v zasade som nemal vacsi problem a ked aj nieco bolo tak vzdy vyriesil predajca alebo servis k spokojnosti

    a to apple vyuzivam v praci (8+ hodin kazdy den) a aj mimo pracu, takze myslim ze mozem hodnotit za tych 10 rokov, narozdiel od “velky a skusenych” uzivatelov s jednym bielym mb (nechcem sa nikoho dotknut)

    #182452
    bawy
    Moderátor

    každopádne zákon je jasný 3x rovnaká vada, alebo 4x rôzna a výrobok musia meniť za nový + dostávaš plnú novú 2 ročnú záruku..

    Každý vraví o koľko viac reklamácií je na Apple počítače..skúste sa zamyslieť o koľko % viac počítačov je na Slovensku oproti dobe PPC.

    Týmto nechcem Apple brániť..ale jednoducho toľko predaných kusov rôznych výrobkov chce jednoducho veľa reklamácií a servisných zásahov..nato tu je 2 ročná záruka.

    #182453
    Sanata
    Účastník (Participant)

    stn001: No tie plasty an macbookoch white sú kapitola sama o sebe, to die fakt :( ale čo as týka nového unibody, tak jednoznačne si aj ty radšej nájdi ten týždeň aj dačo bez booku a daj ho reklamovať. A ten trackpad no kriste, to je fakt ešte horšie ( jednoznačne znova reklamácia). Keď sa to tak vezme, tak aspoň ušetríš čas, lebo tam nemusíš ako idiot ( ako ja ) chodiť vkuse s dákou chybou ale Ti to spravia rovno všetko naraz. A ktou SSD disku, neviem prečo ani ako ( asi musí byť ten SSD disk dáko menší ako klasické disky…) ale zdá sa mi, čo som videl meniť disky na unibody, tak tie disky majú také zvláštne šróby@úchytky namontované aby to tam pasovalo a nestalo sa to čo máš ty…Takže znovu keď už budeš reklamovať, tak sa treba spýtať technika, čo stým a možno to práve tie úchytky vyriešia :).

    marekv: Ja som veľmi rád, že siel Apple s cenou dole, ale nech nechodí zase na úkor kvality pre krista. Myslím si, že si každý radšej dá ešte o tých 20 percent viac, ale nech je to Tip Top ako má…Alebo by stačilo, keby Apple (alebo kto…) pre Európu nemal takú politiku, že 1USD=1Euro a nikto by sa nesťažoval, že apple su predražené…No som zmierený s tým, že som sa vytrápil,ale za to moje vytrápenie chcem proste 100 percentne funkčný kus :)

    bawy: ďakujem za preloženie zákona :). Už mám v suchu 3 doklady o oprave, takže už len potrebujem tretí a tu sa natíska otázka, čo mi vyreklamujú? Škáru medzi displayom? Alebo rozheganý touchpad? Alebo prehrievanie a z toho spojená slabá výdrž? Všetko naraz a naschvál mi neuznajú ani jednu reklamáciu aby mi nemuseli dávať nový??? Sám si uvedomujem, že tieto chyby su dosť na kraji s uznaním a neuznaním :((. A ako som sa už hore pýtal, za aký nový mi ho vymenia, keď už staré macbooky pro sa nepredávajú?

    Ďakujem :)

    S pozdravom Sanata

    #182454
    macblogger
    Účastník (Participant)

    kedze sa stare nepredavaju tak ti vratia peniaze.

    #182455
    raul
    Moderátor

    marekv: uplne s tebou suhlasim. Keby nesiel apple dole s cenou, mnoho ludi by sa k nemu nedostalo… Na druhej strane je pravda ,ze ani kvalita uz nie je to, co byvala… Asi to ide ruka s rukou..

    Takze je sice pravda, Santa, ze si natrafil na vadny kus, ale dakedy bolo vadnych kusov (vymyslim si) pol percenta a teraz ich su 3 percenta… A mozno aj tie, ktore su teraz v najlepsom stave by sa vtedy radili do “tak trochu nepodarkov” :)

    Napriek tomu, aj mac je len stroj… A tie sa kazia :) ale mam ich rad…

    #182456
    marek
    Účastník (Participant)

    sanata> 1USD=1Euro nieje len politika applu, ale vsetkych firiem, Europa je skratka drahsia

    #182457
    Sanata
    Účastník (Participant)

    Morph: Díky za tip tento mi určite pomôže. Naštudujem si to všetko a zajtra tam skúsim zavolať :) a potom sem napíšem k čomu som sa dopracoval :)

    #182458
    macblogger
    Účastník (Participant)

    drzim palce aby ti dali novy kus a hlavne aby bol bezproblemovy :)

    #182472
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Vitaj na fore Sanata
    Na teba sa strycko Jobs musi “sakramensky” hnevat
    Sucitim s tebou, strasne km si musel nabehat, nervozitu, sklamanie.
    Suhlasim predoslymi prispevkami, ze tvoj MBP je asi nepodarok.Dufam, ze “trable” skoncili.
    Mam MBW 2008 early zatial ziadne problemi (klop klop) az na nad otvorom pre vyvod vdzuchu
    mam prasklinu, (chyba tychto modelov) reklamovat to nebudem, vobec ma to netrapi, zvykol som si.
    Zelam mnoho bezproblemovych chvil s tvojim macom.Nazanevri nanho!

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.