Navigácia pre iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Navigácia pre iPhone 4

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81196
    piatok13
    Účastník (Participant)

    O navigáciách pre iPhone tu toho bolo pipísané už hodne. Používam Navigon s Tom Tom car kit. Teraz som sa dozvedel, že už je vonku aj iGo (niekedy som ju mal na iPaqu s win mobile) a vraj je lepšia a lacnejšia. Who knows???
    Ak ju niekto má a má s ňou skúsenosti, prípadne vie porovnať Navigon a iGo, mohol by tu napísať niečo o tom. Zaujímalo by ma aj to, či iGo spolupracuje s Tom Tom car kit.
    Vďaka

    #285602
    ndsupcdigi
    Účastník (Participant)

    sygic

    #285604
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Takze to mas tak, ze kazda navigacia ma svoje klady a zapory. Treba vybrat aplikaciu ktora ti najviac vyhovuje. Osobne som to riesil par mesiacov dozadu. Nakoniec som kupil sygic a nelutujem. igo je sice fajn ale mne osobne nesadol. Skusal som TomTom ale ten by bol fajn keby tie ich vylepsenia boli aj u nas (automaticke zmeny tras po nahlaseni nehod etc..)

    #285606
    SKYklop
    Účastník (Participant)

    aj Sygic je v poho

    #285609
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    SYGIC

    #285611
    dudzu
    Účastník (Participant)

    Pouzivam Navigon a som spokojny.

    #285624
    wlamik
    Účastník (Participant)

    Pouzivam navigon a som s nim spokojny,aj ked sa mi uz par krat stalo ze riadne zazmetkoval :), ale osobne myslim ze vsetky navigacie su o tom istom, naozaj je to o vkuse, uvital by som mozne len lepsie cisla popisnyc na svoj dom som musel dat vysie cislo aby to sedelo s jeho polohou, ked som dal to co ma tak mi to davalo zle. Zsila by sa nejaka ktora ich berie z google maps (tam osm na tento problem este nenarazil)

    #285632
    Jarko
    Účastník (Participant)

    Tiež používam Sygic, a zatiaľ spokojnosť. Môj osobný názor, IGO Primo je super, ale dosť drahá. Sygic vyhral akciovou cenou.

    #285633
    igino
    Účastník (Participant)

    wlamik: musím ti s tou presnosťou v google maps dať za pravdu, avšak to by chcelo pripojenie na net. A práve kvôli tomu si kupujeme offline navigácie, aby sme v zahraničí na net pripojení neboli.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.