micro sim

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81803
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    Dobrý den mám ponuku na kúpu iphonu 4 a ten chlapik čo ho mám od neho kúpit povedal ze tam dáva normálnu sim ze sa vyrábajú iphony aj na micro sim aj na normálne ja si myslí ze predáva fake.dakujem

    #288688
    madmann
    Účastník (Participant)

    hlúposť. iPhone 4 je LEN na MicroSim.

    #288689
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    To iste si aj ja myslim len som sa musel potvrdit dakujem

    #288767
    poper
    Účastník (Participant)

    mozno ani nevie aky je medzi nimi rozdiel.
    povedal iphony, alebo iphony 4 aj na micro sim aj na normálne?
    ak nepovedal iP4 tak mal pravdu
    iP 2G, 3G, 3GS

    #288770
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    povedl ze na iphone 4 idú aj normálne aj micro že do jeho ide normálna tak podla mna je to fake

    #288771
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    http://mobil.bazos.sk/inzerat/11344896/IPHONE-4-32GB.php tam je dáky adaptér alebo čo ??? lebo tam je celá sim karta

    #288776
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    je to fake, sekundarny mikrofon pri jacku na vrchu je velmi daleko od jacku, taktiez ked ides do vyhladavaca tak nemas klasicke pozadie ale stmavne… nemyslim si ze je to original iphone 4

    #288781
    mja
    Účastník (Participant)

    ta klavesnica vyzera tiez nejak zvlastne; volume/mute switch je tiez iny ako na iphone (skor to vyzera ako button a nie prepinac)… ten predel na kovovom rame telefonu je cierny, tu vyzera ako ‘vypadnuty’ na jednej z tych foto.. v kazdom pripade by ma zaujimalo co to ma za OS v sebe:)

    #288784
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    mja, presne to som sem chcel prave napisat ale predbehol si ma… :D ten volume/vibrate switch vyzera ako tlacitkoa nie ako prepinac… je to cinsky fake… ;) ruky prec.. znamy taky jeden ma.. akoze telefon zvonku vyzera slusne.. ale ten software.. proste seka to pomale to je.. fuj ;)

    #288788
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    dakujem aj ja som si to myslel ale ste ma len potvrdili v tom čo som si už dávno myslel.

    #288796
    Speedy
    Účastník (Participant)

    No ja ten inzerat nevidim…;( Uz je zmazany? Ak by bol z okolia tak by som si to siel pozriet a aj toho typkaco to je za debila;)

    #288799
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    on bol z Rajca a som si sním písal na FB a ked som mu povedal že je to fake tak mi neveril poslal som mu toto forum a začal mi hovorit že on ho vymenil za samsung galaxy s II a sprosti .

    #288802
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    *sprostosti

    #288815
    poper
    Účastník (Participant)

    ja som ho nahlasil (ten inzerat)

    miro: napravo od svojich komentarov mas male sede “upraviť”

    #288817
    mja
    Účastník (Participant)
    #288818
    Jonathan
    Účastník (Participant)

    miro a zaco si mu ho chcel vymenit

    #288819
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Gazda, neries to, na Bazosi je to samy podvodnik :)

    Kup iPhone 4 od niekoho dobre znameho koho poznas, skus pripadne tuna na Bazare, inde to nekupuj!!! A neulakom sa na podozrivo nizku cenu, iPhone 4 zacina tak od 300 eur vyssie

    #288822
    Jonathan
    Účastník (Participant)

    jozo mas pravdu alebo najlepsie kupit ho v apple centre za 500€ neni vobec drahy a mas

    #288825
    Filipino
    Účastník (Participant)

    pocujte vy ste toho chalana nespoznali to je syn ktory ma tak bohateho a uspesneho otca ze sa poznal s Steve Jobs a bol mu na pohrebe

    #288826
    Jonathan
    Účastník (Participant)

    to je on!!! no tak toho nebudem ohovarat

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.