MB 13,3 – spadol mi na zem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MB 13,3 – spadol mi na zem

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63680
    branike
    Účastník (Participant)

    Vazeni, potrebujem pomoc – radu. Moj MB mi prdol na zem – rozbil sa displej a dnu mi nieco susti. Ma 1 rok a potrebujem ho opravit, pretoze aby som bol online, spustil som si uplne novucicky ASUS M51SE s VISTOU a to je KATASTROFA. Nikdy v zivote s WIN!
    Potrebujem vediet o nejakom dobrom servise v BA a zhruba cenu, co ma to vyjde.
    Kto mate skusenosti, poradte mi. Snad to stihnete, kym ma trafi slak z tej visty…

    #167787
    wbear6
    Účastník (Participant)

    Jedine asi C.C.C. s.r.o. Je to blizko Polus City Center. Myslim ze to lacne nebude…

    #167788
    Dimi3
    Účastník (Participant)

    odvez sa 50-kou jednu zastavku pred konecnu (smer OD Slimak) a tam od zastavky krizom cez krizovatku a tam to uvidis. rano su tam od 8.30 cca.

    lacne to nebude…

    #167793
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Plast dufam, vsak? Lebo keby hlinik, to by ma nepresvedcili o pevnej konstrukcii :D

    No a co sa tyka tvojho problemu – myslim, ze lacnejsie ta vyjde kupit novy :)

    #167804
    santa99
    Účastník (Participant)

    Na tvojom mieste by som si dispaly objednal z ebay.com … vyjde ta to tak 63eur aj s poštovným. V servise zaplatíš asi tak 4 krat toľko.
    Ak máš teda biely Macbook tak tá cená sedí čo som povedal . Ja som si tiež rozbil display a nie len to …

    #167830
    branike
    Účastník (Participant)

    diky, skusim ho najskor rozobrat a zistim, co tam dnuka susti. Potom uvidim, ci bude novy, alebo tento opravim.

    Ludia, je mozne, ze zapnem fungel novu vistu a na druhy den mi mrzne IE? NTBK za 1000€ a sit je to…

    #167831
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    s vistou si uzijes :D
    ked som kupoval moj stary fujitsu siemens, bol to jeden z prvych pc s vistou. uz v prvy den bola nutna reistalacia a priebehu par tyzdnov aj prva reklamacia :D

    takze ano, je mozne, ze ti mrzne IE :D

    #167832
    jveres
    Účastník (Participant)

    Dlho som fungoval na PC a este aj teraz ciastocne, nastastie stale na XP, ale IE som v zivote nepouzival lebo to sa jednoducho nedalo :) Firefox je spravna volba :)

    #167833
    Frankie
    Moderátor

    Presne tak, FF to isti. Prinajhorsom nainstaluj Safari a mas to :)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.