Macbook Pro 2012

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Macbook Pro 2012

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #404761
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ok grandpa

    #404767
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Koľko rokov by si hádal mne? :-)

    #404770
    iTuxx
    Moderátor

    12 :-D

    #404771
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    ja som mal na mysli podľa výzoru a nie podla mojich prípevkov :-D

    #404773
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Škoda že sa tu neda dať like :-D

    #405497
    Jakub_Beno
    Účastník (Participant)

    a môžem si tam dať kombináciu 4 plus 8gb ?
    či radšej 4 plus 4 aby boli rovnake

    #405498
    ????
    Účastník (Participant)

    daj radsej rovnake. zvyknu sa predavat v paroch

    ak das viac penazi, daj tam toto: http://datacomp.sk/sodimm-ddr3-16gb-kit-2x8gb-corsair-mac-memory-1600mhz-cl11-pre-appl_d161268.html#.VV4-gjfdulI (pouzivam to v iMacu)

    alebo toto: http://istores.sk/products/8GB-DDR3-1600Mhz-LV-SODIMM-KINGSTON-pre-Apple-1-35V-28109

    pri macbookoch treba pozerat na napajacie napatie, bud 1.35V (DDR3L) alebo aspon “dual voltage” alebo nieco take

    a Lukas, moj tip na Tvoj vek by som definoval takto (no offense):
    vyzor: neviem, nejaky si tam pokriveny
    komentare: kedze nevies pisat bez diakritiky + vyjadruje sa ku vsetkemu, tak tipujem cca 9-10 rokov
    web: 11-12 rokov (to .php v URL nepomaha)

    #405528
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ten web pls nehodnot, to sú len hrubé náčrty a hrubé základy :-D ja sám sa zaň hanbím :-D

    EDIT: nuž tú fotku používam všade, kde si svoju fotku dám, s výnimkou Facebooku, kde občas mením, takže kuk na https://www.facebook.com/LukasRaynorMajer , v zelenom tričku :-D

    #405536
    ????
    Účastník (Participant)

    ked sa zanho hanbis, tak to presmeruj na google a uz sa nebudes mat za co hanbit ;)

    #405541
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @s3030150

    s tou diakritikou, to si čo za*ebal prosím ťa? :))

    #405543
    ????
    Účastník (Participant)

    JFK: uz si videl ceskeho pouzivatela pisuceho bez diakritiky? ja ne. dokonca mi na jednom fore odporucili, aby som prestal prispievat, ze oni to nevedia citat a to, co pisem je len zbierka nejakych pismenok bez formatu :P

    #405544
    JFK.
    Účastník (Participant)

    čiže česi môžu písať s diakritikou, ale keď som slovák a píšem s diakritikou tak som 10ročný málomocný nedorobený kkt ? :))

    (…tak to od teba vyznelo)

    #405549
    ????
    Účastník (Participant)

    nie, tak som to nemyslel. u nas je diakritika volitelna, pretoze dokazeme pochopit vyznam slov aj bez nej. Je uplne jedno, ci mam gramaticke chyby v interpunkcii, alebo v zle pouzitych diakritickych znakoch :)

    a nepis ze odo mna vyznelo ze si citujem “10ročný málomocný nedorobený kkt”, pretoze toto si si vymyslel sam.

    svoj príspevok som upravil, aby nedošlo k ďalším nedorozumeniám.

    #405551
    JFK.
    Účastník (Participant)

    :D :D mne to je dosť jedno, len stále nerozumiem ako to, či niekto píše alebo nepíše bez diakritiky vyjadruje niečo o jeho veku…

    ak by som mal povedať za seba, tak skôr by som tipol menšie decká, že budú písať bez diakritiky, aj preto, lebo ešte neovládajú dokonale pravopis, a tak sa môžu vyhnúť zbytočným chybám


    @Luk
    áš, určite píš s diakritikou aj naďalej a prispievaj tak ako doteraz, prispieva tu dokopy 15 ľudí, kedže toto fórum je mŕtve (môj názor) – tak by nebolo celkom dobré ak by rezignovali aj poslední aktívni prispievatelia …nenechaj sa odradiť.
    PS: tie fotky máš ale naozaj trochu zvláštne :D

    #405553
    ????
    Účastník (Participant)

    mne to len pride trochu zvlastne na fore zameranom na technologie, ale to bude len moj pocit (a moj problem). tiez mi je trochu divna predvolena ceska klavesnica na pocitaci programatora, ako som bol velakrat svedkom. ale nic, kazdy sme nejaky :)

    #405558
    iTuxx
    Moderátor

    JFK: ty si dobre málomocný :-D ta diakritika ti uz leze tam kde nema

    Lukas: ty mas schvalne svoju aktivitu na fb verejnu, alebo je to nevedomost? Lebo ja by som urcite na fb nic verejne nedaval

    #405560
    JFK.
    Účastník (Participant)

    chcem byť pastier.

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.