MacBook Pro 15″ vymena 8gb RAM na 16gb

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook Pro 15″ vymena 8gb RAM na 16gb

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87178
    Jajkokos
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    nachadzam sa prave v Amerike a rad by som si tu konecne kupil Mac. Viem ze ked ho dotrepem na slovensko, nemam zaruku atd.
    Mam v plane kupit MacBook Pro 15″ 2,6 GHz, Quad-core i7 z B&H Photo video
    http://bhpho.to/JYwHmU
    alebo
    http://bhpho.to/KAL2rg

    Chcem sa spytat
    – da sa na tieto modely kupit 2x8GB RAM? Tu si kupim na slovensku, prekvapivo mame lacnejsie RAMky ako v US.
    – da sa vymenit klavesnica za slovensku, pripadne kolko by to stalo?

    Dakujem.

    #317904
    poper
    Účastník (Participant)

    preco si ho nekupis priamo z apple?
    zaruku by si mal mat aj na SK 1 rok.

    16 gb ram tam mozes dat.
    https://discussions.apple.com/thread/3849547?start=0&tstart=0

    ohladom klavesnice kontaktuj apple@ccc.sk a napis to sem, aj mna zaujima cena

    #317949
    spoti
    Účastník (Participant)

    s tou klavesnicou…kamos si raz nechal vymenit na bielom MacBooku z US klavesnicu na SK a nakoniec dopadol tak, ze mu tam dali naspat tu US lebo niektore znaky neboli tam kde by mali byt a niektore sa nenasli vobec. netusim ci to bolo a preco…nech napise niekto z vlastnej skusenosti.
    ale aj tak si to mozes zobrat minimalne s International klavesnicou…je viac podobna tej SK ked uz…

    #317990
    Jajkokos
    Účastník (Participant)

    To je tiez riesenie. Pisal som do CCC, tak cakam na odpoved. Chcel som si kupit ten mac cez B&H photo video lebo mi tak vatsina poradila, nemal by som ziadne problemy ked to kupim cez apple? Ohladom dani alebo dorucenia?

    poper: s tou ramkou si ma potesil. To bola hlavna vec pri ktorej som sa rozhodoval ci to kupit alebo nie. A s tou zarukou si niesom moc isty. Nikde som to nevedel naist. Mohol by si mi poslat nejaky link prosim?

    spoti: ked si to tvoj kamos kupoval z US Mac, nemal probelmy ho doniest na slovensko? Krabicu zahodim ale asi ziadny velky problem by to nemal byt, ci?

    #317994
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    ccc ti to bez sn nenaceni… ;)

    #318001
    Jajkokos
    Účastník (Participant)

    myslis sn ako serial number? To bez ciselka mi nevedia poradit, odveci nie? :D

    #318093
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Ano myslel som serial. Nie je to odveci, lebo oni nevedia zistit cenu dielu pokail nevedia na aky book. A identifikacia booku je u nich SN nie model….

    #318156
    Jajkokos
    Účastník (Participant)

    Hej rozumiem. Nic menej mi odpisali, povedali ze sa klavesy vymenit nedaju, treba vymenit cele telo a to stoji okolo 300 €.

    Neviete nahodou ako je to s tou zarukou keby som to kupil rovno od applu?

    #318164
    Lens
    Účastník (Participant)

    Jajkodos . Podla mna ked das inzerat tak najdes nejakeho dobraka co ti za nejake tie eura vymeni tlacitka za svoje slovenske. Ja keby ze mam maccbook pro tak si s tebou kludne vymenim.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.