macbook pro 15″ pomoc pri vybere

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware macbook pro 15″ pomoc pri vybere

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90430
    mykyno
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    chcem si kupit macbook pro 15″ (nie s retina displejom) a chcem sa opytat, ci je mozne upgradovat dodatocne ramku. kdesi som sa kedysi docital, ze uz to na tychto nie je mozne. Tak neviem ci sa to tyka iba tych s retinou alebo aj tych bez.
    Taktiez sa neviem rozhodnut ci si zobrat displej s upravou proti odlesku.

    Dakujem za vas nazor a pomoc.

    #337346
    marceln
    Účastník (Participant)

    Mam macbook pro early 2011. Ramku mam 8giga a ak bude mozne, neskor ramku dam na 16. Tu na fore som sa docital, ze to ma ist v pohode,aj ked apple hovory len o podpore do 8giga ram.
    A urcite zober s upravou proti odlesku. Mam 17ku a je to parada, ziaden lesk. Predtym som mal 13ku a tie ani nemali moznost vybrat si matny display,ale po skusenosti s odleskami na 13ke som uz nechcel bez upravy odlesku.

    #337355
    mynick
    Účastník (Participant)

    Dodatocne si ramku mozes rozsirit! Iba retina s tym ma “problem”.
    Matny/leskly, je to len na tebe ;)

    #337356
    yacomo
    Účastník (Participant)

    V retinach nemozes upgradovat RAM.
    Tu je zhrnutie v ktorych verziach je mozne pouzit aku maximalnu RAM
    http://en.wikipedia.org/wiki/MacBook_Pro

    #337364
    tback
    Účastník (Participant)

    ak s tym macom nebudes behat vonku pocas obeda, myslim, ze matny displej ti bude zbytocny..ja mam macy len s lesklym a doteraz som nepostrehol, aby mi to v niecom prekazalo/vadilo..a tie farby na skle podla mna ja viac vyniknu

    #337369
    mykyno
    Účastník (Participant)

    dakujem chalani.. tak som rad, ze to budem moct dodatocne rozsirit… este nejak vyriesit tu otazku ci displej s lesklym povrchom alebo s tym proti odleskom…
    je to myslene, ze je to naozaj matny alebo nejaka novinka a je to leskly s nejakym specialnym povrchom… lebo je pravda, ze lesky by mal mat krajsie farby.

    #337370
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Leskly lepšie zobrazuje farby, na matnom nie sú odlesky.

    Odlesky sa dajú čiastočne zmierniť nastavením jasu na maximum, ale nie je to úplne ideálne riešenie a na baterku vydrží kratšie.

    #337378
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne matny displej.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.