Macblog?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Macblog?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 81 až 88 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #266524
    Lens
    Účastník (Participant)

    Bene: Nejako si series do huby. najprv tu napadnes vsetky stvojrocne deti a potom pises ze nic nerobime iba nadavame. Pre slovac je zvykom aj citat a diskutovat v materinskom jazyku…. A stale si mi neodpovedal na otazku ako by si to riesil ty pan dospelak. No daj .

    #266532
    Benne
    Účastník (Participant)

    ja mam uplne u pici novinky z macblogu uprimne :) nesledujem ich, je mi to jedno… riesil by som to navstevou inych stranok ;) a naucte sa citat :D

    #266534
    raul
    Moderátor

    prosim vas, taketo “dospelacke” vulgarizmy v diskusii nepouzivajme…

    #266537
    ruidos
    Účastník (Participant)

    takže potvrdene priamo zo zdroja. macblog bude už čoskoro tak ako predtým. menšie organizačné záležitosti.

    #266540
    gorky
    Účastník (Participant)

    nechapete? on ma vsetko v p.., on si zije svoj zivot podla seba, ma svoj plan, nechce byt len ovca v tomto prehnitom systeme. ma uz vodicak, moze sa odviezt kam chce, robit si co chce.

    #266544
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @gorky s tým vodičákom si zabil :D to je fakt podstatné

    @ruidos
    : ako predtým, hm ono by to chcelo nie len ako predtým ale ešte viac, predtým to bolo tiež také nemastné ani neslané…i keď na druhej strane, neviem čo by som čakal, ľudia na SVK nemajú prístup k informáciam tohto typu, ostáva to čo deteraz, robiť preklad z anglických/amerických resp. zahraničných serverov a kopírovať to sem, ale určite by trebalo niečo sem pridať,niečo interaktívne, niečo čo by motivovalo ľudí sem chodiť atď, …dobre by boli tie súťaže a tak :-))

    fakt neviem, čo by som robil na strane adminov, ak nie sú zdroje (peniaze), tak to nepofičí, ako všetko na tomto svete.

    #266547
    Anonymný
    Neaktívny

    tie novodobe sutaze a aj posledne co boli tu, boli na facebooku. takze tych ludi to len odradza resp. smeruje ich to na dake tie facebookove stranky a nie chodit sem – naco, je to na facebooku.
    mna to odradza tiez. facebook nepouzivam a preto ma take sutaze otravuju.

    #266548
    raul
    Moderátor

    Ved ta nikto nenuti sa do nich zapojit.

    edit: napisal som to jak madar? :D

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 81 až 88 (z celkového počtu 88 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.