Macblog?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Macblog?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #266137
    Io (:
    Účastník (Participant)

    nic nove stale…este ze je jedno forko :(

    #266143
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Ake je to forko? Priznavam ze aj ja sem rano kuknem ake novinky, ale dlhsie je to pase. Co je vazne skoda. Myslim si ale ze je to len docasne a coskoro sa to opet rozbehne :)

    #266148
    richardus85
    Účastník (Participant)

    suhlas, v poslednom case totalne dead…

    #266158
    Lens
    Účastník (Participant)

    macbloger : Mozno sa nedari zmaturovat :D

    #266166
    iTuxx
    Moderátor

    v poslednej dobe som toho mal viacej na praci a asi 3-4 dni som sem nezavital. Tesil som sa ze ked sem pridem budem si moct nieco zaujimave precitat a ono BACH! clanok Dell a najtensi notebook je 5 dni stale aktualna tema. No pekne… esteze tu aspon niekto otvara taketo diskusie :-)

    #266171
    buden
    Účastník (Participant)

    a nestalo sa im nahodou nieco? nie ze by som si to zelal, to urcite nie, ale moze sa stat hocico… podla mna by napisali, sme na dovolenke, mame technicke problemy alebo maturujeme

    #266172
    Lens
    Účastník (Participant)

    Mozno zabudli pristupove heslo do systemu :D

    #266173
    buden
    Účastník (Participant)

    no alebo ho nakoniec naozaj predali za 200 ci kolko si to pytali tisic eur na aprila.. no ale vazne..pani administratori, mohli by ste nam dat aspon vediet ze je vsetko ok a na vypadku sa pracuje…

    #266175
    igino
    Účastník (Participant)

    Nálada, chválenie/hanenie na macblog tu lieta v peknej krivke. Každý z nás/ vás chalani je určite schopný niečo napísať. Nemyslím teraz sledovanie noviniek v jabĺčkovom svete. Skôr mám na mysli niečo ako blog. Napísať praktické skúsenosti s niečím, čo vy používate na zefektívnenie svojej každodennej práce. Napr. Ktorý GTD program sa vám po dlhodobom používaní osvedčil najviac a prečo ho doporučujete, alebo ako prezerať fotky so základnými upravami bez potreby inštalovať dodatočne programy atď atď. Jasné, sú to veci, ktoré mnohí z nás robia rutinne a považujú ich za normálnu vec/samozrejmosť. Ale noví užívatelia stále pribúdajú a práve takéto niečo by im určite pomohlo. Chalani administratori, takéto niečo by podľa mňa kľudne mohlo byť na hlavne stránke medzi novinkami, recenziami, súťažami. Pritiahlo by mnoho nováčikov. A odkiaľ zobrať blogerov? No predsa tu z fóra. Určite sa nájdu aj takí, čo len nedržkujú ( ako v tejto téme, že vážení sudruhovia), ale sú schopní aj niečo pozliepať. Namiesto kydajúcej témy “Macblog ?” by tu skôr mohla vzniknúť téma napr. “Blog návrhy, v ktorej by ludia napísali, s čím si nevedia rady, niekto sa zdobrovolní, napíše krátky blog a administrator ho zavesí na hlavnú stránku. Myslím si, že aj keď bude blog o používaní niečoho obecne mnohým známeho, stale si to nájde mnoho čitateľov medzi nováčikmi a ruku na srdce aj medzi tými skúsenejšími. Nikto nie je dokonalý. Mne sa takisto stáva, že ani netuším o nejakej skvelej (pre mňa) vlastnosti/nástroji v systéme, ktorá/ý by mi mohol byť k prospechu. Stále sa zaslepene bijeme do pŕs, že sme lepší ako MS Win, ale ak si niekto prečíta napr. túto tému, tak neviem neviem, či by sme sa skôr nemali hanbiť… Máme spoločnú lásku/ jabĺčka, tak si poďma navzájom pomáhať. Howgh! Už ma bolia prsty (iP4), chcelo by to iPad.

    #266176
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    @igino: pekna myslienka. len pokial nedostanu uzivatelia tohto fora priestor na zverejnovanie clankov alebo nenastane aspon nejaka komunikacia z vedenim tak v tom nevidim ziadny zmysel. predsa len pisat clanky formou “zalozit temu” mi pride nie moc prakticke a ani vizualne pritazlive.

    @Macblog admin: ked uz idete maturovat aspon by to chcelo oznam “najblizsie dni necakajte aktivitu”. lebo bola by skoda keby jeden z mala webov na slovensku skoncila a jedine co by ostalo vsetkym Apple-istom je miestnost na Pokeci alebo niekde inde.

    #266179
    Yaro72
    Účastník (Participant)

    tak ja vdaka necinnosti macblogu-u som sa dozvedel o nejakych inych slovensky jablckovych strankach. Pravdupovediac ani som nepatral kym macblog fungoval. automaticky navykovo som si otvoril tuto stranku.
    A sorry igino ale v tvojom prispevku okrem vyzvy na prispievanie, co je velmi chvalivy pocin, nie je ani najmensia zmienka o tom preco nastal takyto jav – neprispievania.
    Inak si myslim ze je tu dobra “partia’ jablckarov ktori si vedia naozaj pomoct…
    takze prajem vela inspiracie a motivacie do dalsich prispevkov.

    #266182
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Hm, napriklad uz roky rokuce dozadu sme sa dovolavali samotnej sekcie pre “zaciatocnikov” tak ako to mal mujmac.cz… a podla mna uplne super vec, kde zelenaci ako ja chodievali a borci od fachu sa tam nemuseli rozculovat, ze zas debilne otazky kedze vedeli, ze tam je to sami zelenac.. :) tu je to vsetko jedna velka kopa a tie dobre temy aj ked vzniknu su zrazu pretlacene balastom na sposob nejde vysunut DVD alebo temou ktora uz len v nadpise ma 2 – 3 gramaticke chyby.. a to mam taku chut to oznacit ako spam, ze az.. otvorim a na boku temy ktore su pisane v jazyku neviem akeho kmena.. resp.. nic nehovoriace “pomoooc”.. hold potom sa ani neni co divit, ze dana osoba nemohla nic najst aj ked avizuje, ze to “vsade hladala a aj guuglila dokonca” osobne si myslim, ze drviva vacsina uzivatelov tu zlenivela na formu – nechce sa mi to hladat (toboz este ktomu na nejakej zahranicnej stranke) a tak zalozim temu – .. castokrat duplicitnu.. a kedze toto forum pamatam na uplne inej urovni tak sem chodievam cim dalej tym menej a myslim, ze asi viacej “starsich” uzivatelov ma podobnu tendenciu..

    #266183
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Zase na druhej strane – osobne mi viac vyhovuje ked tu su uzitocne a overene informacie. Ak niesu dostupne ziadne realne novinky zo sveta Apple tak naco umelo vytvarat nejake “bulvarne” clanky a-la Novy Cas / MojiPod len preto aby “nieco” bolo…

    igino ma kazdopadne dobry napad – v poslednej dobe pribudlo mnoho novacikov a aktualizovane navody (napriklad aj od samotnych uzivatelov fora) by urcite bodli.

    #266185
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    Sak o rok na 1.aprila to uz konecne niekto kupte :-D.

    #266187
    Yaro72
    Účastník (Participant)

    zacnem setrit ;)

    #266191
    Lens
    Účastník (Participant)

    A mozno v tom nie su maturi. Mozno len maju zaracha na comp. Predsa len ide koniec roka a treba poopravovat znamky :D

    #266195
    majdy
    Účastník (Participant)

    A možno sa im len zavírili počítače :D

    #266197
    Speedy
    Účastník (Participant)

    kub1k: sorac omylom som ti klikol ze nahlasit spam…
    Cital som prispevok od igina a posuvam to prstom a ze dakujeme za prispevok pojde na posudenie dakujeme..
    Kukam ze co??tak asi som ti prispevok nahlasil ako spam:)
    Blby iphone:)

    #266202
    Lens
    Účastník (Participant)

    speedy: to nevadi, aj tak to nikto momentalne nekontroluje :D

    #266206
    igino
    Účastník (Participant)

    Yaro72: v mojom príspevku nie je zmienka o to, prečo nastal takýto jav z jednoduchého dôvodu. Ja nie som administrator. Som len zaregistrovaná figúrka, tak ako ty a všetci ostatní. Môj príspevok berte ako ideu na možno posun ďalej, zlepšenie, z ktorého budeme mať prospech my užívatelia.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 88 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.