Mac Mini [Intel HD Graphics 3000]

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Mac Mini [Intel HD Graphics 3000]

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Autor
    Príspevky
  • #318284
    catto
    Účastník (Participant)

    Notebook je vzdy pomalsi ako velky comp, uz len procaky su trocha ine, ako na desktopoch. Napr i7 na macbook pro nema 4 jadra ale len 2 + hyperthreading, cize simulaciu dalisch dvoch jadier. Kvoli spotrebe su trocha ine, neviem ci aj menej vykone. Ja mam procko so 7200 rpm disko a je to cekom rychle, jedine to viac huci, lebo chladenie je komlikovanejsie, len jeden ventilator, takze obcas nestiha. Mac mini mozno bude podobny, neviem to porovnat lebo ho nemam. Co sa tyka reklamacie, neviem ako je to, ked si sam vymenis disk, urcite sa to vycitat na applackej stranke, ale na SK maju niekedy vlastne pravidla, lebo oficialne apple nepodporuje slovensky trh, aspon to tak bolo ked som robil v ccc. Inu reklamaciu som neriesil, ziadny mac sa mi zatial nepokazil.
    Instalacia je jednoducha, ponovom uz nedavaju ani cd, musis sa zaregistrovat v appstore a potom sa instalacka stiahne pri instalacii. Nemal by s tym byt problem. 4GB ramky su ok, ale ked si pozres cenu, tak by som uz isiel do 8GB, to sa da kupit od 43 EUR, co za 8GB nie je tak vela.

    #318302
    Denco
    Účastník (Participant)

    @catto to je mi jasné. Na PC mám normálne čisté 2 jadro. No v tom Mac Mini je tiež i5 iba 2 jadro + hyperthreading.

    #318311
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    co sa tyka grafiky.. mal som starsiu verziu CD 2.0 s Nvidiou 9400M a sice karta nic moc ale zvladala nejake to NFS most wanted a uz vtedy v pohode HD filmy aj ked po 10 GB FULLHD filmoch si potreboval trosku odfuknut… mal som tam 3GB RAM

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.