kto unlockne iP 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86407
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    Mam iPhone 4 iOS 5.1. firmware modemu 04.12.01,viete mi na neho niekto spravit jailbreak a unlock?je blokovany na slovensky T-mobile,je este v zaruke.Len okolie PO a KE
    vrabecc@zoznam.sk

    #313562
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    up

    #313568
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Si pozadej v TM? Zaplat pokutu za predcasny unlock a mas :) Proc kupujes locknuty iphone a az POTOM resis unlock? Dost blby napad u iphone.

    #313573
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Na internete najdes dost chytrakov, ktori maju znamosti v T-Mobile a dokazu oficialne iphony odomknut, staci hladat. Google is your friend

    #313579
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    tym sikovnym chlapcom Apple klepol po prstoch a zablokoval server ci co…moja povodna myslienka bola ho dat odbloknut tymto sposobom(tvali odblok za cca 60-80eur),este v den kupi som si opatovne overoval ci to pojde v troch roznych mobilshopoch,tvrdili mi ze nieje problem,den na to to uz neslo..
    pozna niekto niekoho?

    #313580
    iTuxx
    Moderátor

    oplati sa ti to za tie prachy? ak hej, zistim ci sa to momentalne da a mozme sa dohodnut ak to bude prave mozne.

    #313581
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Neni rozumnejsi prenest si cislo k TM? Mas to zadarmo a neresis unlock. A jeste dostanes nejaky bonus za prenos ;)

    #313582
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    A v ktory den Apple zablokoval udajne tie servery ked smiem vediet?:-))

    #313584
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @iTuxx ano oplati,napis mi na kamil.nagy@me.com

    @odklizec
    nie pre mna to nieje rozumnejsie

    @eraserv6
    http://spravodaj.madaj.net/view.php/2011/04-trvale-odblokovanie-iphone
    aaa hlupakov z ludi si chod robit na http://www.pokec.sk

    #313585
    ndsupcdigi
    Účastník (Participant)

    tu si stiahni soft http://greenpois0n.com/ a potom do cydie nahoď redsnow a wuala iphone odblokovaný

    #313602
    iTuxx
    Moderátor

    ndsupcdigi: kamarat ty si prave vystupil z DeLoreanu? Je rok 2012, toto funguje tak akurat na iPhonoch 4 z roku 2010 aj to len na neaktualizovanych. A navyse si urcite namiesto redsn0w chcel napisat ultrasn0w.

    #313606
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @iTuxx poslal som ti mail,zatial dik

    @ndsupcdigi
    dik za snahu ale nieje to take jednoduche ako sa zda…

    #313619
    ndsupcdigi
    Účastník (Participant)

    iTuxx díky to som len skúšal aspoň si mi potvrdil že sa to nedá nemusím takto browsovať po nete :D

    #313645
    iTuxx
    Moderátor

    v pohodke :-) zial neda, treba bud cakat ako na sudny den alebo nekupovat, nedovazat blokovane kusy.

    #313654
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    bud budes pouzivat Tmobile, alebo zaplatis pokutu a das si ho odomknut v Tmobile.

    Fakt taketo „uspory“ milujem. iPhone neodomknes. Bodka.

    #313662
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @Jozef Remen niesi novacik v iPhonoch a celkovo v Apple produktoch,tak neviem preco ma odsudzujes,ked vies dobre ze istu(dost dlhu)dobu tento “oficialny”odblok siel.Smola je fakt ze som to prepasol.Preco neusetrit par desiatok eur ked sa da,resp.dalo?!A to ci sa to dalo v tej dobe som si overoval viac krat,u viacerych shopoch!Mal som fakt smolu ze dva dni po kupe iP to uz neslo.
    Teraz hladam ine alternativne riesenie,co je na tom zle??????????????

    #313663
    basman
    Účastník (Participant)

    @vrabecc..nedaj sa drzim ti palce

    #313723
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @basman dik! :D :D :D

    #313734
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    vrabec: prave preto, ze nie som novacik som totalne proti blokovanym iPhonom. „Uspora“ par euro v konecnom dosledku znamena len problemy a neustale riesenie somarin.

    Na smolu Tvoju a dalsich, ktorym bolo luto dat mozno o 50 eur naviac za oficialne neblokovany iPhone.

    Momentalne si v stave, ze si dal peniaze za nieco, co mozes vyhodit do kontajnera. Alebo cakat. A po uvedeni noveho iOS zase cakat. A dufat. A mozno. A niekedy. A snad ked to pojde, tak mozno, snad, to aspon 30 % casu aj bude fungovat ako telefon bez vypadavania hovorov. A dufat, ze s jailbreakom nebude padat cely telefon a ze nebude tuhnut a niekedy si aj zavolas (hint: bude padat a tuhnut a moc si nezavolas)

    Ja ti neviem. Tazka matematika. 300 eur za plne funkcny odblokovany iPhone 4 alebo 250 eur za tazitko na papier?

    #313742
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @ Jozef Remen

    1.suhlasim,ja tiez niesom zastancom Jailbreak a podobnych somarin…Kedysi som zacinal s 3GS-kom s Jailbreakom a ako vravis,je to blud,nestabilne hlavne pri zlozitejsich operaciach,no na uplne bezne pouzivanie(sms a hovor)to problemy nerobi.Tu 4ku potrebujem len na to.Teraz mam 4S,ta 4ka bola pre priatelku,koli iMessage a FaceTime(je stabilnejsi ako skype).Takze v tomto s tebou plne suhlasim.

    2.odblok som uz mal naplanovany “oficialnou”cestou kt.nema ziadny dopad na beh iOS,a je to trvale,toto si asi priehliadol v texte.

    3.je to asi choroba tohto fora ale takych domyslavcov ako si ty milujem!odkial si prisiel na to ze som ho kupil za 250 a odblokovane bezali po 300???Myslis si ze si jediny komu ide matematika a si jediny kto prechadzal na zakladnej skole z rocnika do rocnika z matematiky bezproblemovo????

    4.nazov temy bol:kto unlockne iP4,nie kto douci matematiku.

    5.vyhodit blokovany iP na SK T-mobile by bolo skoda nemyslis?

    6.kazdopadne dakujem za reakciu a potvrdenie inteligencie poniektorych jednotlivcov tohto fora.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.