kto unlockne iP 4

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #313745
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Preboha, však v Telekome je kopa ľudí, nie je možné, aby mal blokovaný iPhone na tohto operátora o nejak extra nižšiu hodnotu ako neblokovaný.
    Proti bezplatným unlockom cez ultrasn0w, SAM a pod. Apple samozrejme bojuje a aj keď sa to niekedy podarí, nevedome sa iPhone update-ne a potom: Čo s tým?
    Vrabecc, preboha, predaj ho a kúp si neblokovaný(nie so somarinami ako gevey a pod) alebo si kúp Android alebo WP7… Máš možností ako maku.

    #313775
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @andreso gevey je blbost prveho stupna…nepodporujem.Iphone pre priateľku som kúpil koli FaceTime a iMessage takze…vytvorim new tému?kto narve iOS do galaxy S3?
    :D :D :D

    #313777
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No to jsi pritelkyni mohl rovnou koupit iPod touch? :D Momentalni vyuziti tveho iP4 je totiz stejne. To reseni, ve ktere jsi doufal, bylo samo o sobe velmi riskantni. Osobne jsem cekal, kdy to apple zatrhne. A kdyby chteli jit jeste dal, mohli by znovu zablokovat vsechny takhle unlocknute mobily. A to by teprve byla prdel! Vtip toho reseni, ktere delaly mobilshopy, byl v tom, ze vsichni pouzivali nejaky oficialni TM pristup do Apple DB, kde se TM iphony unlockovaly. Takze nekdo vybiral 50 a vice ecek za neco, co nemohli garantovat. Pekne svinstvo. jeste vetsi nez Gevey, kde jsi aspon dostal nejaky HW.

    Znovu ti rikam, pozadej si o oficialni unlock u TM. Kdyz zaplatis smluvni pokutu, odemknou. Jenze to se uz ten “levny” iP4 urcite nevyplati :D Holt nezbyva ti nez cekat a cekat a cekat…a mozna nekdy v budoucnu vyjde nejaky unlock (a mozna taky ne), ktery ale bude fungovat jen do nejblizsiho iOS updatu. Mezi tim vyjde iP5, a znovu klesne cena vsech predchozich iP. A ten tvuj “levne” koupeny iP4 se uz davno nevyplati.

    #313785
    dweller
    Účastník (Participant)

    Ja mam jailbreak na Iphone 4 a funguje uplne perfektne a stabilne. Nechapem trollov, ktori “by si to nikdy nedali, lebo je to nestabilne a bla bla”. Ked tam niekdo instaluje milion bludov zo Cydie tak nech sa necuduje. Ja si Iphone bez jailbreaku neviem predstavit (hlavne SBSettings).

    #313840
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    dweller: a prave SB Settings je jedna z tych bludov. Pouziva MobileSubstrate kniznicu, co je injector kodu do Springboardu a sposobuje seriozne priekaky so stabilitou, castym zlyhanim reakcii na dotyk (specialne pri potrebe dvihnut hovor) a ine perlicky.

    Tak si to uzite chlapci. Ta „uspora“ za bloknuty, nefunkcny Telekom iPhone skutocne musi stat za to. Sice mas dobry pocit, ze si usetril 20 eur (tak jeden mensi nakup potravin alebo smejdove tenisky), otazkou ale je, ci ta elementarna matematika (hlavne vrabciakovi) ide tak dobre, ked mu vyhovuje nefungujuci iPhone…

    No offense, este raz, zelam vela radosti z pozerania sa na pekne tazitko na papier. Pivny krigel vyjde lacnejsie a ma vyrazne sirsie vyuzitie.

    #313845
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Jozef, plny suhlas:-))). Ale na druhu stranu ak by Apple zakomponoval do iOS tak primitivnu vec ako skratky typu SBsetting alebo jeho alternativu, verim ze vela ludi by si JB nerobilo a ja patrim k nim. Uz len vypnutie/zapnutie bluetooth vyzaduje styri kroky kym sa k nemu dostanes.
    Nemusi to byt na sposob Androidu, svih dolu a mas cele menu aby sa snad neobvinovalo z kopirovania features…
    Dufam ze sa v iOS 6 nieco na sposob SBsettings objavi a cely JB pustam k vode:-)))

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.