KEDY predstavia NOVY MBPRO 13″?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware KEDY predstavia NOVY MBPRO 13″?

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 21 až 33 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #231773
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Na macblogu som od januára tohto roka a čo sa za ten čas rozoberalo / alebo len založilo takýchto tém…. To jak keby som sa spýtal: Kedy výjde nový iCar? Navrhujem navrhnút nejakého moderátora na fóre, kto sem chodí častejšie aby takéto témy vymazával :)

    #231778
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    12. Juna budu predstavene nove MacBooky, 13,15 a 17 palcové. Zatiaľ Vám môžem povedať, že nový macbook pro 13″ bude mať MAC OS X Lion 10.7, iLife 11, i3 a i5 procesory, 4GB ram, voliteľný ssd disk … viac prezradiť nemôže.

    #231779
    yurayko
    Účastník (Participant)

    tekuty kov, rolovaci displej, wow, taq som sa uz dlho nezasmial prepacte :D :D :D

    #231782
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    Virpo:daj link na tarotove karty ktore maju symboli apple produktov a iCore procesory,z mojich aktualnych to len tazko vycitam,ale datum som mal,aj daku selmu :)

    #231783
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    ViRPo: si písal Jobsovi?

    #231784
    Anonymný
    Neaktívny

    mimochodom unikla informacia z vyrobnych hal, ze nove macbooky pro budu v tvare trojuholnika

    #231792
    hatto
    Účastník (Participant)

    a oplati sa kupit v juni ten macbook? alebo mam pockat este rok? :D

    #231795
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ja si myslim, ze nove MBP vyjdu v januari alebo februari 2011 a budu mat nove AMD procesory s integrovanymi grafikami a 13” bude mat display s rozlisenim 1440×900, teda ten isty, ako ma sucasny MBA 13”. :-)

    #231798
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    dfx po dlhsej dobe aj realny prispevok do temy :D hrozny off toto tuto :D

    btw,nemyslis ze amd cpu s integrovanou grafou by bol pokles oproti 320tkam a 330tkam?akoze miesto by to setrilo,boli by tensie,dlhsia vydrz baterie ale slabsi vykon…ci?

    #231808
    Min_os
    Účastník (Participant)

    eFkoOo:

    Grafika vo Fusion LIano od AMD by mala byt (podla specifikacii) lepsia ako ktorakolvek dedikovana grafika, ktora bola v macbookoch (pro) pouzita. Ten procak bude 4-jadrovy a grafika v nom zabudovana by mala byt spicka. Takze 320-tka a 330-tka su v porovnani s tym len detske hracky. Ale jedna vec su parametre na papieri a druha parametre v praxi. Osobne som ale pesimista, co sa tyka skoreho prechodu apple na amd platformu.

    eFkoOo:

    Nejake famy o amd procesoroch v apple pocitacoch uz boli. Ale januar a februar to urcite nebude, lebo amd pusti tento fusion pre notebooky do komercneho predaja niekedy v lete 2011. Ale rad by som sa mylil.

    #231810
    dubak
    Účastník (Participant)

    mal by si niekto kto ma cas a nervy zalozit nick SteveJobs a odpovedat na tieto dementne otazky nech su ludia spokojni, ze to maju od najvysieho a mozno bude klud alebo viete co nekupujte si macbook, kupte si radsej nejaky zauzivany domaci spotrebic co nema tak casto upgrade ako napr. chladnicku a vytesujte sa jak blazni, ze dlho budete mat stale top produkt

    #231814
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    min_os:dik,som zas o nieco mudrejsi,toto som nevedel :) ale jak tak citam a ak chapem spravne,je to asi taka hudba buducnosti ako hdmi na macbookoch,hej?

    #231819
    Frankie
    Moderátor

    @Adrian91: Moderátorov tu je dosť, ale keď niečo vymažú tak pribudne 5 ďalších tém, že prečo bola tá téma zamknutá/vymazaná.

    Nemá význam nič riešiť, ak budú nové MacBooky tak sa to dozviete tu http://store.apple.com/ alebo na tlačovke (konferencii), poprípade môžete skúsiť štastie tu: steve@me.com, dovtedy sú to všetko len dohady. Teoreticky môžu byť nové MacBooky Pro predstavené zajtra, alebo až o dva roky :)

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 21 až 33 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.