JAK vypnut tiene v mac os 10.5??

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X JAK vypnut tiene v mac os 10.5??

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 41 až 45 (z celkového počtu 45 )
  • Autor
    Príspevky
  • #128708
    match
    Účastník (Participant)

    to CG : prepáč, ale ešte len tolko, aby sme sa zle nechápali

    tvoja reakcia : Počuj, keby si povedal, že Ti lezú na nervy moje dlhé príspevky, tak by som to chápal, ale že Ti ja osobne leziem na nervy …

    ale ja som napísal : lezieš mi strašne na nervy s tými dlhými príspevkami.

    asi som mal napísať lezú mi na nervy tvoje dlhé príspevky, inak nikde a ani tento význam vety nie je myslený na teba, že ty my osobne lezieš na nervy, toto som nikdy nepovedal a ak máš pocit s toho čo si si prečítal, že áno tak prepáč. Opravujem tvoje príspevky dlhéééé a dlhéééé, tým nechcem ale povedať, že sú zlé….

    čiže mi nehovor prosím Ťa ako sa mám ja učiť čítať príspevky a ako ich nečítam, ja čítam všetky v otvorenej diskusii, ktorá ma práve zaujíma.

    Tá tvoja reakcia na mňa bola trochu nediplomatická, niekedy urážliva, no mne to je jedno, pretože mi to nevadí a ani ma to netrápi.

    Tá reakcia na gramatiku bola opodstatnená, pretože ty si hned zvozil zakladateľa témy za slovíčko JAK, a čo mna zarazilo, že zrazu keď si ty použil nie spisovné slovenské slovo tak tvoja reakcia na to je : Na tom nie je nič zlé, to sa toleruje, také jedno slangové slovo na obzvláštnenie textu, ale v pohode, mne je to jedno.

    Nebudem ďalej písať a vysvetlovať ti moj text (reakciu na teba), lebo je to naozaj mimo témy.

    Len toľko ahoj, a osobne mi na nervy nelezieš, iba tvoje dlhéé príspevky.

    Ahoj, Gute nacht.

    #128709
    match
    Účastník (Participant)

    jop ešte jedno pre teba CG :

    možno si to naozaj ešte raz prečítaj, čo som Ti napísal :

    EmElEn : match: S Vami veru súhlasím v každom bode. (Až na to, že Vám CG lezie na nervy).

    ešte raz sa opravedlňujem nie osobne, ale príspevky

    bye

    #128711
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to match:

    OK, ja sa s Tebou nechcem hádať a chápem, čo si mi napísal. Keď sa tak nad tým zamyslím, to skôr ja by som sa mal ospravedlniť Tebe, fakt, prepáč mi. Len som bol v tej chvíli trochu vytočený ostatnými príspevkami, a preto som aj tak na Teba reagoval, ako som reagoval. Veľmi si cením, že si sa ozval a vysvetlil to. Tak preto prosím aj Ty prijmi moje ospravedlnenie, ak som Ťa urazil, tak prepáč, nemyslel som to v zlom. Nechajme to už tak, OK?

    Aj ja Ti prajem peknú dobrú noc a pekné prázdniny …

    #128716
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Počuj CG, viem, že už sme to tu už asi všetci hodili za hlavu, ale keď ma match citoval, chcem znovu podotknúť, že som súhlasil v každom bode okrem názorov na Teba ako osobu. Match mal podľa mňa skutočne pravdu v tom, ako hovoril o nedostatkoch a aj o tom, že keď si kúpiš Mac, pochopíš realitu. Ostatné bol jeho názor, ktorý mu, samozrejme, neberiem, ale ani sa s ním nestotožňujem.

    Inak, škoda, že tu nie sú PM-ky. Inak by som Ti to napísal tam.

    #128738
    marek
    Účastník (Participant)

    ervin11

    mojich zariadeni ti urcite nemusi byt luto, mam ich dost a ziadne sa zatial nestazovalo
    fakt nechapem naco je pre niekoho cistenie noteboku, ak ho teda nepouzivam v prirode a neprekonavam s nim v podpazi zrovna mociar
    neratam vycistenie vnutra pocitaca, ale to pri notebooku nechavam na servis

    k veducemu v dtp studiu, nechcem sa ta dotknut, nepoznam ta, ale je rozdiel veduci a veduci
    ja zrovna poznam takych co su fakt len veduci a vedia toho menej ako pracovnik co tam na veduceho maka :-)
    skratka ze veduci vie o praci trt, len trosku teorie, dufam len ze si neni ten pripad
    ozaj, preco uz nerobis veduce?

    som freelancer, ale robim pre jedno graficke studio v BA a popritom hlavne svoje joby a zatial som si na cinemu nestazoval, aktualne mam dve, pravdaze nakalibrovane kvalitnou sondou, mam par rockou odklikanych (11), zijem pracou, tak mam aspon minimalny prehlad
    cinemu som zvolil kvoli kvalite a kvoli tomu ze v prvom rade sa zivim pracou a nie hladanim porovnatelenho LCD ale o 5000 sk lacnejsieho, do eiza v rovnakej cenne som radsej nesiel, lebo je mi jednoduchsie a rychlejsie menit apple lcd s vadnym pixelom ako eizo
    ak chces argumentovat ze preco neist do drahsieho eiza (50 000 a viac) tak taky fajnsmeker niesom a neviem ci by to malo aj realne prakticky vyznam (niekedy som aj prakticky), ked clovek premysla globalne nad kvalitatyvnimi moznostami celeho workflow ktore konci na ctp a v tlacom stroji, tie peniaze radsej vrazim do niecoho ineho a opat plati pravidlo o vymene lcdcka kvoli vadnym pixlom, a nielen nim :-)

    zhrnute, nevravim ze cinema je najlepsie lcd v ponuke, ale ma urcity standard a da sa v pohode vyuzit v nasej praci

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 41 až 45 (z celkového počtu 45 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.