Iphone4 5,01 04.11.08

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone4 5,01 04.11.08

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82877
    Tomik
    Účastník (Participant)

    dostal sa ku mne tento telefón,je z UK a chcem sa opýtať či mi niekto vie poradiť o nejakom servise kde by to dokázali odblokovať na svk sieť ak sa to vôbec dá a koľko by to stálo..ďakujem za rady

    #295459
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    4.11.08 neodblokujes nijako. Jedina moznost je kontaktovat operatora, na ktoreho je telefon hlokovany a opytat sa na odblokovanie. Resp. by sa dal vymenit baseband+NOR chip, ale to by ta len dva tie nove chipy stali 70-80€ a k tomu este zaplatit vymenu …

    #295460
    Tomik
    Účastník (Participant)

    Aha a nevieš kde by sa to dalo vymeniť?a ak to vymením,je ešte potrebné niečo ďalej?vďaka

    #295465
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ked ti to vymenia, daju ti tam starsiu verziu basebandu a ten potom odblokujes cez Gevey alebo niejaky program, ale neviem, ci to vôbec na Slovensku menia.

    #295472
    Tomik
    Účastník (Participant)

    ďakujem, takže asi s tým teraz neurobím nič iba ho odložiť do šuflíka a čakať :-)

    #295477
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Môzes skusit zavolat tomu operatorovi.

    #295488
    Tomik
    Účastník (Participant)

    no rád by som ale neviem ani to žiaľ :-/ skrátka jeden típek potreboval súrne 50 ečok tak som ho vzal ale on mi tvrdil že telefón je z anglicka ale že on v ňom mal Orange ale že urobil restore a zrazu že je tam tento problém, v podstate ja ho ani teraz na itunes nepripojím čo?ako nevyznám sa do toho moc mám Iphone3 ale normálne kupovaný takže takéto problémy som nemal nikdy :-) takže toho operátora asi nebudem mať ako kontaktovať, v mobile to asi nijak nezistím čo? ďakujem ti aj tak za pomoc :-)

    #295497
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ty si ho kupil za 50€ ?

    #295499
    Tomik
    Účastník (Participant)

    nooo dal mi ho do zálohy so všetkým , krabicou, papiermi komplet proste aaa mal si pre neho prísť a už neprišiel…

    #295500
    Tomik
    Účastník (Participant)

    preto by som to vyriešil aj výmenou tých vecí aj keby to stále niečo viac :-)

    #295505
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    Tomik nepredal by si mi ho ? napíš mi na email ztomo@azet.sk … možno sa dohodneme ak bude záujem

    #295555
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Tomik: napodobne mam zaujem o kupu. Ak tak pis na ondronad@me.com

    #295559
    Tomik
    Účastník (Participant)

    Chalani,skôr by som ho chcel nejako spojazdnit než predať,ako pochopil som že momentálne to nie je asi možné a ktovie kedy sa to bude dať ale radšej si asi počkám než by som ho mal predať za pár Ečok :)

    #295799
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Funphoneshop. Anglicka stranka a servis, robia uz cez 10 rokov a za 70-100 eur ty odblokuju iphone z anglicka na vsetky siete oficialne ako keby od vyroby bol odblokovany.

    #296165
    Risko
    Účastník (Participant)

    Niečo podobné som nedávno riešil sám. Na čisto spojazdnenie treba spraviť ‘hacktiváciu’ info tu: http://www.iphonejailbreak.me/download-hacktivated-custom-ios-5-0-1-ipsw-for-iphone-4-gsm-and-iphone-3gs-here/
    No na odblokovanie na operátora treba už len čakať.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.