iPhone FW 2.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58782
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    kedy presne ma vyjst FW 2.1 pre iPhone? viem ze sa hovorilo o piatku, ale mne napisalo ze 2.0.2 je najnovsia verzia. napiste ked to uz bude aktualne

    #131758
    baloo
    Účastník (Participant)

    Ano v piatok, ale v Cupertino je aktualne o 9 hodin menej…

    #131763
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    jj to viem. mam to v iPhone v Clock, ale uz aj tam je piatok ;)

    #131765
    Sevo
    Účastník (Participant)

    No uz niekto stiahol?

    #131766
    titinius
    Účastník (Participant)

    ja stahujem akurat v kaviarni :D uz to tam je

    #131768
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    uz aj ja stahujem…. :)

    #131771
    titinius
    Účastník (Participant)

    stiahnute, nainstalovane :D

    #131773
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    tak povidejte co je nového?

    #131784
    Sevo
    Účastník (Participant)

    asi to,co uz povedali na iphone.cz :)
    date & time settings to pada, je sviznejsi, sk/cz klavesnica…

    #131788
    edkis
    Účastník (Participant)

    Potvrdujem celkovo sviznejsie reakcie oproti 2.0.2.

    #131793
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    no ja potvrdzujem backup nieco pod 2 minuty, oproti 2.0.2 nieco pod 2 hodiny

    #131802
    peterizo
    Účastník (Participant)

    FW 2.1 nainstalovany a vyzera to dobre :-)
    Myslim, ze phone je rychlejsi, stopercentne to vidim napriklad na aplikacii Contacts. Boli problemy s padanim pri Date and Time, ale na ceskom serveri je super jednoduchy navod, ako to vyladit. Staci v Settings – General – International – Region format nastavit US, potom vypnut/zapnut a je to hotove :-)
    Dokonca aj problem s emergency call je vyrieseny. U mna spokojnost :-)

    #131804
    marek
    Účastník (Participant)

    ja osobne citim hlavne menej padajuce safari, co vlastne nieje ziadny zazrak lebo nepadna na kazdej druhej webke ale na kazdej tretej, ale hlavne padajuce aplikacie, dokonca aj youtube, no skusim restore, snad to pomoze
    po restore problem synchronizovat aplikacie, uvidime co bude nasledovat
    idem uz radsej spat

    ale inak klasika applu poslednych par rokov, neviem co k tomu povedat, asi len sklamanie, a to som fakt velky fanusik

    ranny update
    takze nakoniec som restorol telefon, dal noveho uzivatele, youtube zatial nepada, safari, skusim appe.com webku a hned pad safari, pekne, pre mna je 2.1 momentalne pohroma a to mam iphone 3G kupovany na slovensku, ziadny jail ani nic

    #131821
    titinius
    Účastník (Participant)

    hmm, ja som spokojny, celu cestu z KE vo vlaku, som sa hral s iPhonom a uplne bez problemu, to ze nejde Date and Time som sa dozvedel dnes z MacBlogu, a hned som to aj “opravil” ,,, takze v poho,,, a aj ta rychlost je uz optimalnejsia, predtym to fakt lagovalo pri kontaktoch a obcas pri pisani SMS,, teraz pohodka, spokojnost,

    edit: predsa ma nieco napada, co mi nejde, ked spustim IM klienta a chcem sa lognut na ICQ, tak vypisuje “connecting” a nic, stale len “connecting” a toci sa koliesko a toci :D

    #131832
    marek
    Účastník (Participant)

    no po milionoch pokusoch s restorom, s restorom na uplne inom pocitaci,s vytvaranim noveho konta, bez pouzitia externych aplikacii, s nimi, z vyberom roznych jazykov a klavesnic sa nic nezmenilo,
    padajuce aplikacie /safari, youtube, appstore/, padajuce aplikacie tretich stran, padajuce settings, …
    mozno mi pojde aspon volat ;-)

    apple support je plny problemov, normalne zavidim ludom co nemaj aboslutny problem a hlavne nechapem preco ten rozdiel ked niekomu ide update v pohode a niekomu nie.

    #131855
    titinius
    Účastník (Participant)

    hmm ,, to mas bud TOTALNU smolu na hardware :D alebo tiez necapem :D hh, mno my mame doma 2 iPhone-y , ja a brat, a obom nam to fici bez problemu, az na to ze GPS je obcas trosku nepresne, ale niekde som cital ze do iPhone dali malu antenu , ci co,,,
    ale v podstate ma to aj v meste plnom uliciek navigovalo spravne :D zhodou okolnosti do SWP servisu na Pluhovej 55 :D hh, od Polusu som isiel,,,

    #131868
    Kiko
    Účastník (Participant)

    titinius: musíš si updatnuť AIM, cez iPhone, alebo cez iTunes. Mne to pomohlo.

    #131869
    dzankou
    Účastník (Participant)

    2.1 neviem aj mne to blbne – restore – ale ked sa podari tak chvilku sa s tym pohram, a vypise mi “iphone cannot be synced, because disk cannot be found”
    my niekto podobny problem?…po synchronizacii asi 8GB dat..

    16GB iphone 2G… na 1.14 mi nikdy nic podobne nerobilo, iba od 2.0.1 mam podobne problemy s itunes

    #131871
    titinius
    Účastník (Participant)

    Kiko, AIM ? vsak to je messenger, nie ?… ci nieco zle chapem,,?

    #131893
    Hack2er
    Účastník (Participant)

    Neviete nieco o spominanom multitaskingu kedy by sa mal vyskytnut teda pokial sa vyskytne?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.