iPhone FW 2.1

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #131897
    bawy
    Moderátor

    u mna 100% spolahllivost hovor, ziadne padanie, ziadna nedostupnost..

    #131898
    marek
    Účastník (Participant)

    ja som skusil asi vsetky druhy restoru, a stale rovnako naprd, mam iPhone 3G 16GB od tmobile, blokovany

    #131899
    titinius
    Účastník (Participant)

    mne tiez vsetko ide, ale to Ti asi nepomoze,,, ze,,
    sak chod do Tmobile nech Ti menia stroj

    #131902
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    iPhone 3G, White, Neoficiálne.
    FW 2.1 bez najmenšieho problému. Všetky aplikácie bežia bezproblémovo (cca 100 aplikácií).
    iPhone 1. gen. taktiež bez problému.

    #132052
    titinius
    Účastník (Participant)

    to Menyhart, ako sa Ti paci biely iPhone ?
    tiez ho chcem, mam teraz cierny 16Gb, ale bez pausalu, a chcem zobrat pausal 3G 250, a k nemu za 4000,- biley iPhone, a jeden z nich predat za 4000,- kamaratovi, len neviem ci sa mi bude pacit biely, nebije sa zpredu cierna a zo zadu biela ?? dik

    #132277
    butthead
    Účastník (Participant)

    ja by som sa vas cel pls spytat ze som nainstaloval tiez firmware 2.1 a problem s hodinami som vyriesil ale este jeden problem mi ostal a nevem co s tym a ten je ze mam nejaku divnu cover flow jeden album je vacsi ako druhy niektore albumy su cierne uplne a to na kazdom mam teta presne cover…a cele to nejako blbne alebo na nejaky si dam normalny cover ale sa sam presune na iny albuma cle sa to tam proste miesa……dakujem za rady :) btw mam 3G black kupovany v orange.

    #132280
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Biely iPhone je perfektný. Osobne by som čierny nechcel. Ble:P…(Pôvodne som chcel biely)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.