IPHONE 5 ROZBITY DISPLEJ

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes IPHONE 5 ROZBITY DISPLEJ

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94526
    Jakub23
    Účastník (Participant)

    Zdravím.

    Chcel by som sa Vás spýtať kde a za aku najlepšiu cenu mi opravia rozbity displej na iphone 5 ?? DAKUJEM

    #356826
    korado87
    Účastník (Participant)

    Rataj aspon 200€… Len diel stoji cca 170€

    #356827
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ebay, dx.com… Objednaj a vymenis aj sam. Chod ale podla navodu aby si neutrhol flex lebo disp otvoris iba asi do 90 stupnoveho uhlu max.

    Cena tak ako pisal korado. A pamataj cim lacnejsi tym je horsi.

    #356867
    effiks
    Účastník (Participant)

    nazdar, viem ti spravit aj hned za 210e. Ked budes chciet ozvi sa na effiks@gmail.com

    #356885
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Ak si z BA viem ti to tak isto spravit za 210 , pis mail io.zecevic@gmail.com

    #356890
    korado87
    Účastník (Participant)

    Korado to v BA spraví za 200€ :)

    #361034
    lokko
    Účastník (Participant)

    newiete kte by som zhohnal iphon 4s z rozbyttim displejom alebo nejakym poskodenim ?

    #361131
    burko1
    Účastník (Participant)
    #361536
    martin.zlek
    Účastník (Participant)

    Nejdem kôli tomuto zakladať novú tému…dnes som telefonoval a iPhone 5 mi padol na zem…mal som ho v obale http://www.mzone.sk/slice3-for-iphone-5-black-4344 , píšu tam že chráni pred odermi no ja tam po páde mám riadnu odreninu a odpadol kúsok z hliníka…myslíte že keby dám reklamovať obal alebo im napíšem email nahradili by mi škody? Možno je to blbosť ale je mi ľúto toho iPhona starám sa o neho nosím ho v obale aby sa mi nerozbil no raz mi padol a takto dopadol…máte nejaké rady čo by som mohol urobiť alebo to nemá zmysel? ďakuje vopred.

    #361543
    raul
    Moderátor

    nema zmysel.

    #361545
    shadower
    Účastník (Participant)

    ten obal je tenky a chrani pred odermi, ktore vznikaju z bezneho nosenia co aj robi takze asi tazko …
    ak ti spadol tak nato su ine obaly mohutnejsie …

    #361546
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    martin.zlek, ten obal urcite nechrani mobil proti padom..chrani len pred skrabancekami – je to taka nahrada folie.. Obaly urcene proti padom su hrubsie a chrania vacsinou aj displej

    #361551
    martin.zlek
    Účastník (Participant)

    mám jeden aj hrubší od speck…bohužial som mal vtedy henten…ale aj tak ďakujem za názor :D

    #361559
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    mal som tento isty obal a uz nikdy ho nechcem….. sice telefon chranil pred skrabancami no sam mi poskriabal telefon (necistoty z vacku ktore sa dostali pod kryt). Ostal mi na iP4 oderok po obvode celej anteny od vyrezov na kryte a na zadnej sklenenej strane tiez okolo fotaku a blesku. Kryt vyzera pekne no uz nikdy.. odteraz len silikonove obaly.

    #362993
    Hrnec
    Účastník (Participant)

    Cena 120€

    #366133
    Skipo123
    Účastník (Participant)

    119 servis priamo u zákazníka.

    #366196
    Newerhood
    Účastník (Participant)

    ok chalani takze najlacnejsia varianta a kontakt ? akoze 200e za predne sklo troska vela, pomaly stvrtina ceny noveho iphonu…Dik

    #366307
    lacokubik
    Účastník (Participant)
    #366313
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Newerhood – to “predne sklo” je zlisovane sklo, digitizer a displej dokopy. Preto si treba uvedomit, ze ta cena nie je az taka premrstena.

    #366342
    Newerhood
    Účastník (Participant)

    no nic myslim ze vydrzim s rozbityn displayom, zacinam si pomaly zvykat, ked ma to orejde si radsej kupim na akciu novy a svoj predam, ako 200e je fakt palka…ale dik za ponuky :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.