iPhone 4S – vymazanie údajov

Domov Diskusné Fóra Nezaradené iPhone 4S – vymazanie údajov

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #403580
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @iTuxx:
    technicky cez mail nemusí posielať po jednej (označí viac)… a dá sa poslať fotka aj v ORIGINAL kvalite :D


    @JFK
    :
    všetko najlepšie k meninám :P

    #403581
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Dík bro :)

    #403587
    BarbqSauceSVK
    Účastník (Participant)

    Dá sa to cez mail?

    A ked dávam na iCloud musím byt blízko počítača respektíve nemôžem byt od neho 100km :D

    #403588
    iTuxx
    Moderátor

    JFK: ano a co si myslis, kolko fotiek ti jeden mail uhandluje? kolko mailov by musel poslat? nehovoriac o tom, ze to bude musiet otec po jednej ukladat do telefonu :-D nie si ty inzinier?

    Lukas to napisal vyborne, podla toho navodu sa to da dost dobre spravit (aj tym mojim vyssie samozrejme :-) )

    niet za co, aj ja dakujem :-D
    ale ne, vsetko dobre ti zelam, nech sa ti dari a vela radosti z vnucat :-)

    BarbacqueSauce: je to jedno, kopirovanie na iCloud prebieha medzi telefonom a cloudom

    #403591
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tí malí fagani mi už občas lezú hore krkom, ale pozdravím ich :D

    #403593
    iTuxx
    Moderátor

    a pustaju ta sadnut si v autobuse? :-D

    #403605
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Vieš čo? V poslednej dobe chodím dosť taxíkom … :-D
    Seriózne teraz :D od Vianoc som akýsi lenivý. A jedna cesta z “Petržky” do mesta ma vyjde tak 5€ takže “jbmnt lebo takto baví ma to”

    Btw: vieš čo mam nové v iPhone ? :D
    https://www.dropbox.com/s/v05wl60lldxdncc/ituxxovanocnamora.png?dl=0
    Ale je to riadne peklo, skoro sa to nedá počúvať :D

    #403606
    BarbqSauceSVK
    Účastník (Participant)

    Dakujem pekne :) A odhlásenie (Sign out) rovná sa vymazat účet? :)

    #403607
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Sign Out sa rovná odhlásenie z učtu a otvára možnosť prihlásiť sa na iný!

    #403609
    iTuxx
    Moderátor

    jfk daj mi na teba kontakt na imessage, nech ta mozem disnut sukromne, tato tema by to neuniesla.

    BarbqSauceSVK: ten jeho ucet budes musiet aj tak odhlasit ked si budes chciet dat vlastny.

    #403652
    BarbqSauceSVK
    Účastník (Participant)

    JFK ja tam mám vymazat účet (v Nastavenie, iCloud a úplne dole)… Asi som ja dementny alebo môj iPhone je dementny alebo je to tym že mám staršiu verziu iOS :/

    #403660
    JFK.
    Účastník (Participant)

    1. Daj si najnovší iOS (aj keď táto zmena tam podla mna nie je určite :D)
    2. Daj si to po anglicky, lebo ma tu poniektorí pekne seriete s tou slovenčinou :D

    PS: ja tam mám “Sign Out” a je uplne jasné, čo to znamená :)

    #403664
    BarbqSauceSVK
    Účastník (Participant)

    Ja to tam nemám :'( Počkám kym prídem domov, dám fotky do kompu, resetnem cely iPhone, hotovo vymalované

    #403667
    iTuxx
    Moderátor

    To nic ine ako odhlasenie ani nebude.
    Sme na slovensku, tak preco by to musel mat po anglicky? Mna JFK series tym radoby slovenskym hiphopom ktory sa hra na skutocny hiphop :-D keby si radsej ten mal v anglictine :-(

    #403669
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ja mám, až na dumbphone, všade anglické rozhranie.

    #403674
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iTuxx :
    Jasne že mam aj anglický a americký hip-hop :D
    Toto mam na uspokojenie kamarátov v aute alebo na akcie …
    A občas keď už mam nervy alebo nemam chuť počúvať Rock alebo elektroniku tak si pustím niečo kvôli zmene :)
    [popravde si myslim, že keby si dôkladne prescrolloval moju iTunes Library tak budeš prekvapený, čo všetko by si našiel a ako ďaleko to má od rapu] :-P

    Dobre vies aký mam názor na Slovensko, slovenský jazyk atď, takže k tomu sa vyjadrovať nebudem ďalej :D

    Každopádne, je dobre mať iOS a OS X v angličtine lebo ak človek nieco hľadá tak to vacsinou nájde na Apple Support fóre v angličtine.
    (Som si vedomý, že okrem stabilných prispievateľov tu ostatní vôbec nehľadajú a hneď zakladajú tému – a to sa nezmení :D )


    @Luk
    áš, neróób, lebo sa ešte zamilujem <3 … Máš u mňa ďalšie veľké plus (aj keď som už vedel, že mas všade anglické rozhranie)

    #403677
    iTuxx
    Moderátor

    JFK: ale neratam Beyonce, Kanye west, rihannu a podobe veci ktore sa hraju na hudbu. A tym spiritom a spol spadas do kategorie tzv slovenskych tuzerov, ktory idu v aute, ruka venku z okna ide Patooo… Dufam ze mas aj mikinu jbmnt, lebo bez toho jak keby si ani nebol.
    Ja viem ze sa to zakladanie rovnakych topikov nezmeni, ale snazme sa ludi nabadat k tomu aby hladali, ved tak sa da dopracovat k odpovedi najrychlejsie. A takisto sa nezmeni ani to ze ludia nevedia pomenovat topik, ktory sa potom neda najst v buducnosti :-( ale musime sa snazit udrzovat poriadok predsa, ved potom sa tu budu mnozit topiky ktore mozno odpoved budu obsahovat ale ta sa nebude dat najst.

    A nekecaj, ty si sa uz zamiloval :-D

    #403683
    JFK.
    Účastník (Participant)

    teraz mám takú éru že mikiny s kapucou moc nenosím :( a tú jbmnt určite nemám :(
    inak slovo “tuzer” vidím prvý raz :D

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.