iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 91 )
  • Autor
    Príspevky
  • #212836
    vlk
    Účastník (Participant)

    WWDC trva 4 dni :)

    #212841
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Predna aj zadna cast z vysokoodolneho skla ;) Nech uz ho mam vo vrecku…
    Co hovorite na Bumpers (white, black, blue, green, orange, or pink)?
    iPhone 4 potrebuje aspon iTunes 9.2, takze sa dockame onedlho noveho iTunes…

    #212844
    Peko00001
    Účastník (Participant)
    #212847
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    kto zisti ktory mesiac pride na slovensko nech mi napise na mail mam ho v profile uctu. pls.. chcem vediet ci JUL alebo AUGUST !!! dakujem

    #212848
    EdDy
    Účastník (Participant)

    No … tak, z prvu som bol skeptický voči dizajnu (HW a SW je geniálny (h) .. hlavne ten display, iMovie .. ach, slinky :D ) .. ale, uvidíme ako sa bude držať :) .. ale na tejto fotke : http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/06/iphone-4-first-hands-2010-06-0712-08-17-rm-eng.jpg .. mi proste iPhone Four pride taký, ucelenejší :) … ale ten design, no stale mam voči tomu vyhrady .. ale uvidime :)

    #212850
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @mayoxy: najskor v septembri (vtedy by uz mal byt v 88 krajinach sveta – verim, ze medzi nimi je aj SVK)

    #212855
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ano.. a kym ho budu mat operatori naozaj aj skladom tak bude tak december – januar ;)
    (podobne ako iPhone 3GS)

    #212856
    yurayko
    Účastník (Participant)

    taq aj dievcata si pridu na svoje, iPhone 4 bude aj vo viacerych farbch -> http://www.iphon.fr/public/2010/Q2/etui-iphone-4-bumper-1.jpg teda jedna sa o taku malu specialitku

    #212857
    EdDy
    Účastník (Participant)

    He, takto mal vyzerať *anjelik* : http://dl.dropbox.com/u/6647272/Obrazky/My%20Own%204.jpg .. :D

    #212861
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Je to pecka! Uz ho chcem mat!

    Neviete kolko zhruba stoja v USA neviazane neblokovane iPhone? Pripadne aspon neviazane blokovane?

    Za mesiac odchadzam na pol roka do USA, tak snad sa mi podari za nejaku normalnu cenu ho tam zaohnat. Rozmyslam ci mam svoje 32GB 3GSko predat uz tu alebo az tam…
    Neblokovane iPhony sa tam daju celkom vyhodne predat.

    #212862
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Ja by som ho predával tam :)

    #212863
    zero0x
    Účastník (Participant)

    For those who are not eligible for an early upgrade or who wish to buy iPhone as a gift, the prices are $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB).

    Cize do mas 599 USD za novy iPhone 4.

    Akoze to si fakt radsej kupim iPad :/

    #212865
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ja som tiez chcel iPad, ale ten iPhone 4 je presne to co som vzdy chcel. Uplne sa trafili do mojich poziadaviek tento krat (pri 3GS som bol sklamany). Jedine co mi chyba je 64GB, lebo ako hudobnik mam problem vybrat si IBA 30GB hudby z mojej 200GB zbierky :))

    Kazdopadne na iPhone aj iPad peniazky nevyjdu, potom co islo euro do sraciek. A dokonca roka tu mame kurz 1:1. Splni sa nam sen a Apple bude lacnejsi u nas ako v USA lol! :) Teda predtym ako zdrazie…

    #212866
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    A ako je to pri kupe v US, as a gift? Da sa plne pouzivat aj tu? Ta cena(cca 550E) nie je zase az taka katastrofa, ked si zoberieme co to bude stat napr na alza.sk…

    #212872
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Urcite bude blokovany na AT&T, to som si 100% isty (viem ze sa tam da zohnat nejakym sposobom aj neblokovany, ale to su uplne ine peniaze, viac ako u nas od Orange).

    Takze bude treba cakat na odblok a potom aj tak bude vzdy nad vami ten mrak neoficialne odblokovaneho telefonu a vsetkeho co to prinasa.

    #212873
    Skolacik
    Účastník (Participant)

    Velmi elegantny. Ked sa tu objavili foto prototypu, tak sa mi moc nepacil, ale postupom casu sa mi paci viac ako 3G/GS. Pride mi taky dospelejsi. Cierny sa mi paci viac, ale co ma troska odradza, tak na fotkach od engaget-u je na ciernom vidiet kazdy dotyk prsta, zatial co na bielom absolutne nic. Ale musel by som ich vidiet real.
    Kazdopadne si na neho brusim zuby na dotovany v Orange, dufam ze sa do tych 400 max 500e vmestim.

    #212875
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    no ja som v NY teraz, ale serem na tento novy, sice mne sa paci o dost viacej ako 3Gs abo 3G, nebude to na SK fungovat (abo da sa to nejak heknut normalne???) Kupim si lepsi fon ako ajfon :D

    Evovle survivor :D pááác ajfoon

    #212880
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Psychodiagnostic : kčomu to bolo dobrel napísať O.o ? Sa bež vetrať inde

    #212881
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    A kedy to bude mat aj BootCamp pre Windows Mobile?

    #212883
    mike
    Účastník (Participant)

    Si robis srandu??? :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 91 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.