iphone 4 s biely 16 gb blokovany z nemecka

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 4 s biely 16 gb blokovany z nemecka

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #293191
    nenad87
    Účastník (Participant)

    Mas iphone 4s ktory sa zatial neda odblokovat. Nepomoze ty ziadna gevey karta lebo tie fungovali iba na iphone 4. Taktiez sa neda hactivovat, co je vlastne aktivacia, nie odblokovanie, vlastne mohol by si ho pouzivat ako ipod,hrat hry, atd. Ale neda sa to spravit kedze zatial neexistuje JB pre iphone 4s. Najnovsia info je ze spravili unthetered jb pre zariadenia s cipom a4 a starsie na iOS5 iba ho este neuverejnili , a uvidime ci sa im podari a kedy spravit aj pre iphone 4s a ipad2.
    Takze zatial mozes iba cakat, alebo kontaktovat toho kto ty to kupil aby kontaktoval nemecky tmobile so ziadostou o odblokovanie.

    #293201
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Johny: Ak predavas odblokovany iPhone 4 S (odblokovany nie z vyroby ale tebou) tak uved metodu. Ziadna overena metoda unlocku totiz nie je.

    Gevey SIM je kravina na n-tu, zneuziva cislo 112 a viac to nefunguje ako funguje.

    Chlapci, zabudnite na tieto voloviny, furt s tym budu same problemy. Bezproblemovy unlock iphone skoncil s verziou 3G. Vsetko ostatne su nanajvys pochybne a nespolahlive sposoby. S takym telefonom by som na dlhodoby funkcny sposob a volanie nevsadzal. Pride update iOS a ste na zaciatku.

    #293235
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    tak asi ho predam niekomu co sa stym zaobera za 400 ? a kaslat nato nie ?:D hh ale inak nove gevey karty ze vraj uz nepotrebovali volat 112

    #293236
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a podla tohto cisla sa da zistit ze skade je a tak ? MD239D/A ? white 16 gb

    #293240
    miroslavtomo
    Účastník (Participant)

    ján HOmola napíš mi ne email ztomo@azet.sk asi by som ho od teba kúpil… dakujem

    #293248
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Jozef na margo Johny > mylis sa, existuje JEDNA overena a legalna metoda, i.e. odblokovanie od operatora/Apple. Nikde nepisal ze to odblokovava on…

    #293311
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    no od operatora to nei ale od apple by sa dalo odblokovat ale ako to neviem ci sa da aj cez sk operatorov dako :D

    #293313
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a inak odblokovanie je uz mozne robi to aj stranka mobilservis.sk ci ako je ta stranka ale len telecom odblokuvaju na ostatne siete

    #293375
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    date mi link kde si overim imei ?

    #293622
    miši
    Účastník (Participant)

    aj ja mam taky podobny problem…fon z T-mobilu, blokovany. ja mam orange kartu. fungoval mi 2 mesiace s gevey,,,7.12. som si tam dala 5.0.1 verziu a uz mi nejde…neda sa to nejak odblokovat??? v Nitre to vedia spravit len v jednom servise a stoji to 70 evri…torsku prehnane si myslim…

    #293712
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    no mozem ti dat kontakt na jedneho ktori to robi legalne cez jednu stranku das mu imei a potom by to malo ist napis mu na mail x-zone67@azet.sk

    #293718
    iTuxx
    Moderátor

    miši: neni to prehnane. To je este stastie ze sa to vobec da.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.