iphone 4 s biely 16 gb blokovany z nemecka

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 4 s biely 16 gb blokovany z nemecka

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82443
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    dobrý den mám problem a neviem si rady kupil som iphone 4 ale je blokovany ale neviem na akeho operatora na zadnej strane krabice je vsetko písane po nemecky aj v manuali vsetko no skusal som simky vsetky nask aj telecom aj orange aj o 2 ale asi to bude treba nemeckou ale neviem ako poradte mi ci sa stym da nieco robit aktivovany samozrejme neni je to original iphone ale z nemecka len neviem od ktoreho operatora ten chlap to kupoval tak ze co ma frajerku jej oco ma firmu a on ich bral vela kusov a neviem na aku siet : ) dakujem

    #292890
    iTuxx
    Moderátor

    ja budem citovat ”odklizeca” z inej temy:

    ”bez odblokovani nebo Gevey ti tady (s SK sim kartou) nepujde. Jedine s nemeckou kartou v SK roamingu ;)

    TM SK blokuje telefony, takze jina karta nez TM SK ti v nem nepujde. Ne bez odblokovani/Gevey, teda to same jako Nemecky iP.

    OR iP neblokuje, muzes do nich dat jakou kartu chces.

    O2 tusim neblokuje, ale pokud se nepletu, iP4 neprodavali? Ted zacali 4s, ovsem nejdraz ze vsech operatoru.

    S Gevey jsou, podle meho nazoru, jen zame problemy. Pokud ma iP novejsi BB, nez jaky podporuje Gevey, fungovat ti to nebude. Pres nejake BB harakiri se to da rozchodit, ale je velka sance, ze ti nepujde wifi, GPS nebo neco jineho. Je to zkratka hnusny hack, kdy do noveho FW nahravas stary/jiny BB, nez je urceny pro danou verzi FW/iOS. A i kdyz to nakrasne rozchodis, nebudes smet oficialne updatnout na zadnou novejsi verzi iOS, ktera automaticky prepisuje BB. Budes muset pockat zase na nejaky hack, ktery muze ale nemusi prijit a muzes taky cekat do soudneho dne, s pomerne drahym ipodem.

    iP jsou tu uz 4 roky a za celou tu dobu, se nepovedlo najit nejake ucinne a hlavne pretrvavajici unlock reseni. Je to vecny hon na kocku a mys, kde se sice unlockeri snazi sec muzou, ale Apple je vzdy o krok napred a uspechy unlock komunity jsou stale slabsi rekl bych?”

    Odklizec dufam ze sa na mna nehnevas, ale vystihol si to uplne presne :-)

    #292892
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Tiez by som chcel mat dar pisat vsetko v jednej vete bez akychkolvek interpunkcnych znamienok. Si borec :)
    Na krabicke skus najst model number v tvare ako vidis nizsie , podla toho by sa mozno dalo nieco najst, tu je nejake info:

    Germany – T-Mobile, locked:
    MC603DN/A – 16GB Black
    MC605DN/A – 32GB Black

    #292893
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    A napis verziu basebandu a firmwaru. Nastavenia/vseobecne/informacie; polozka verzia je verzia firmwaru a polozka firmware routera je verzia basebandu.

    #292909
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    no tak pozeram akurat to co si ty tam dal je ale cierny iphone no a biely ma taketo MD239D/A tak neviem co to je ja sa do toho nevyznam a este verziu basebandu ti nemam ako zistit ani firmwaru ci ako lebo ked ho zapnem tak ho nemozem aktivovat lebo nemam platnu sim

    #292911
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a vies nechce sa mi ziadne znamienka písat:DD

    #292916
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a co je inak OR ? teraz neviem

    #292922
    Matys
    Účastník (Participant)

    orange

    #292925
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    ale tak aj tak v nemecku je len vodafone O2 a t mobile a blokuje t mobile

    #292945
    norika77
    Účastník (Participant)

    iTuxx, O2 predavala a predava iphone4, aspon na SVK https://www.macblog.sk/novinky/iphone-4-od-dnes-ponuka-aj-o2-4058.html

    #293034
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a co ako ja stym

    #293035
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    sa rozpravame o nemcoch nie sk

    #293073
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    pocuj tvoj iphone sa Da tzv Hacktivovat…… to znamená ze sa tam da aktivovaný ios!!!robim to bezne mam iphone z danska!!!

    #293081
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a co sa ako stym spravi ? ked sa zhaktivuje ? pojde na vsetky siete ? ale mne zatial nebere ziadnu sim ako zebere len platnu nie a tak a ide to aj na iphone 4 s ? tak nemusim ho teda predat ?

    #293083
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a skade zozeniem aktivovany ios ?:Dale ty nemas iphone 4 s ?

    #293147
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    ak vies ako jockerx2 potom daj vediet ako by som to mozno aj skusil lebo nechce sa mi moc cakat na gevey kym vinde alebo ako alebo zhanatz nemecka kartu

    #293155
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Kupovat blokovany iPhone je picovina. Bodka. Mas drahe tazitko. Bodka. Nic s tym poriadne neurobis. Bodka.

    A nauc sa pisat bodky. Bodka

    #293183
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    kaslat na bodky mna zaujima podstata a neni to zas picovina ked nemas sakde zohnat biely odblokovany

    #293184
    Anonymný
    Neaktívny

    Akoze nie? Ja dva biele odblokovane predavam ^^ Aj so zarukou 2 roky.

    #293188
    Ján HOmola
    Účastník (Participant)

    a za kolko ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.