Iphone 4 – poskodenie vodou, vymena, oprava ???

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Iphone 4 – poskodenie vodou, vymena, oprava ???

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80573
    Newerhood
    Účastník (Participant)

    ahojte!
    Mam asi 3 mesiace kupeny iphone 4 od orange na pausal. Vec je taka, ze som bol v US a padol mi tam telefon do bazena – samozrejme koniec, roztecena baterka, cez znameho znameho som vyhladal typka, ktory robi servis a dal mi ho do poriadku, vsetko funguje ako ma, jediny problem mi tam robil signal tak som si vravel, ze vsak v US je to naprd so signalom, ze u nas budem urcite chytat, lenze vobec tak nie je, teda chytam tu, ale na niektorych miestach mi zrazu vypadne a potom naskoci, popripade mam full, ale aj tak sa mi nejde dovolat a ani ja nemozem volat, alebo mam len jednu palicku, coz na SVK som mal predtym vzdy plny…

    Otazka je co s nim mam robit ? V oprave mi to asi nezoberu, lebo ked sa pozrem do otvoru, kde strkam jack na sluchatka, vidim indikator sfarbeny do ruzova…

    Kdesi som cital na nete ze apple zmenil policy na water damage iphone a vraj sa da vymenit v US za tusim len 200$, neviete niekto ci to takto funguje aj u nas ? A ked to bude mozne, ze za kolko ?

    Ma niekto skusenosti s vodou poskodenym iphonom 4
    Pls help!

    #281981
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Zial, je to tu dost naprd, co sa tyka zatecenych telefonov. Kolegovi zrusili zaruku prave na zaklade cerveneho papieriku v konektore na nabijacku. Opravu vycislili na 290 Eur. Vymenil som baterku za 10 euro a vsetko funguje ako ma.

    #281982
    Newerhood
    Účastník (Participant)

    Hej, ale vravim ak v Cechach, vraj zatecene iphony sa podla oficialneho servisu nemaju opravovat, a maju to tam aj applaci, ze treba doniest telefon a oni daju za nejaku fee uplne novy, u nas to teda asi takto nefunguje co ?

    #281983
    blackvega
    Účastník (Participant)

    Viem o chalanovi co ho od teba kupi, aj zateceny…

    #281984
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Ze to neopravuju, tak tomu uplne rozumiem… ale ze by si za 200 stovky dostal novy, tak to asi fakt nefunguje. Mozes ten svoj za 200 kila predat a za 400 si kupit novy. Je to to iste, akurat, ze ten telefon nepredas priamo v servise.

    #281986
    Newerhood
    Účastník (Participant)

    Novy iphone 4 stoji kapanek viac :) tak okolo tych 700€ :)

    #281987
    Newerhood
    Účastník (Participant)
    #281991
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Newerhood: ako pisal blackvega, pozna chalana co ho od teba kupi. Mam seriozny zaujem ak by si sa rozhodol ho predat. Co sa tyka servisu, poplatok na SK je 300€. To ho radsej predaj, dolozis nejake drobne a ja ti zozeniem uplne novy kus. Resp aj teraz jeden mam na predaj. Kludne mi napis na mail a skusim ti poradit.

    ondronad@gmail.com

    #281993
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Len dodam ze mat taky telefon je ako chodit po tenkom lade. Moze ta kedykolvek sklamat. Korozia je svinska vec.

    #281994
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Newerhood: Nemal som na mysli novy iPhone z predajne Apple, ale novy na inzerat. Cize kupeny od operatora na pausal za Euro a predavany napriklad na Bazosi za cca 400.

    MoRFi: Len poopravim… Nie korozia, ale oxidacia :)

    #281996
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Drevoplech: dik, aj som to chcel najprv napisat ale reku ze to asi nebude tak ;))

    #288349
    Hrnec
    Účastník (Participant)

    Mozem ti to opravit… Som z NR. V pripade zaujmu ma kontaktuj

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.