iPhone 3GS vs HTC HD 2

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 3GS vs HTC HD 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65824
    titinius
    Účastník (Participant)

    ked vysiel iPhone hned som vedel ze to je proste TOP, aj napriek xyz jemu vycitanych veci…
    a obhajoval som ho s cistym svedomim pred vsetkym ostatym az kym som nezbadal HTC HD 2
    myslim si ze to je prvy a jediny telefon ktory naozaj predbehol iPhone,
    nemyslim poctom aplikacii atd,
    ale dizajnom, displayom, rychlostou
    proste prvym dojmom, jedine co mi na nom vadi je windows mobile
    z mojho subjektivneho pohladu je to prvy a jediny telefon ktory by som s najvacsiou pravdepodobnostou vymenil ze iPhone, ak by mi vratili peniaze za nakupene app pre iPhone:D hh
    resp je to len druhy telefon (spolu s iPhonom) o ktorom by som kludne povedal ze je uzasny, aj ked som s nim este nerobil,,,

    http://www.fony.sk/obr/htc/htc_hd2/pic01.jpg
    co myslite vi ?…

    #182680
    bawy
    Moderátor

    :D podľa mňa Ťa vzrušenie prejde, keď si budeš niečo zaznačovať do kalendára :))
    ale nie..myslím, že by si mal na najprv ošahať a potom povedať názor, lebo stále sú to len špecifikácie.. :) tie poznám aj z iných PDA, MDA, LAPTOPOV, PC… :)

    #182681
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    mne by asi robila problem jeho velkost, uz na iPhone som si musel nejaky ten cas zvykat

    #182683
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    3GS bol sice refresh, ale len co sa CPU tyka (ta kamerka a kompas su drobnosti). Display atd je ten isty uz dlho, jednoducho je logicke ze ine firmy ktore maju kratsi cyklus casom vydaju porovnatelne – lepsie produkty. Predpokladam vsak, ze dalsi Iphone ich zasa predbehne.

    #182684
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    No mali by ho hlavne zuzit (zmensit hrubku). Ked sa pozriete na dalsie vlajkove modely inych vyrobcov velkost zacina byt vazny problem. Ako priklad: N97, N900, Palm pre … Inak predpokladam ze novy iPhone bude uzsi vdaka OLED displeju, aj ked recenzia na OLED v Zune player z Gizmoda ho zakopla pod zem.

    K tomu HTC, nic nevrav kym si ho nevyskusal. Hardwarova Specifikacia o pristroji nic nehovori, vsetci vieme aky ja WM.

    #182685
    raul
    Moderátor

    mmhardky: zase? ved to sa nikdy nestalo :) myslim, ze dalsi iphone ich papierovo v nicom nepredbehne, budem rad, ak dobehne :) ale ako povedal bawy, skus si zaznacit do kalendara :)

    #182686
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    suhlasim s raulom, budeme radi ak bude mat OLED :D:D:D

    #182694
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Me staci porovnat toto. WM-osm let starej system s polovocnim a napodobujicim GUI od HTC vs. 3 roky starej, moderni OS. HTC ma tak silnej procesor jen proto aby utahnul tu nadstavbu nad WM. Dalsi vec, nekoukejte jen na Hz, ale treba na Audio playback: Up to 12 hours, ROM: 512 MB, RAM: 448 MB. Ta pamet je fakt tragicka, takze prikoupit jeste kartu 32GB aby se to vyrovnalo iPhone3GS…. Doufam ze pristi iPhone bude mit 64GB

    #182761
    titinius
    Účastník (Participant)

    no ale ja som hned na zaciatu pisal ze to nemyslim v ohlade na SW ale HW, chapete,
    tym chcem povedat ze ma “ocarili” prave specifikacie, vacsi diplay – ktory je podla mna dolezity koli prehladnosti UI a urcite pri prehliadani dokumentov a webu
    – ide len o to najst tu hranicu kedy je uz lepsie ist do netbooku a kedy ostat pri velkodisplayovom telefone
    ale podla mna 3,5″ display nieje ta hranica este, mozno 4 alebo 4,5″ pokial by bol naozaj velmi tenky

    a teda tym chcem povedat ze by som chcel vidiet iPhone s takym procakom s takou RAMkou s takym dysplayom ale samozrejma nie s WM ! preboha !:)
    neviem ako vyzera ten droid, ale to je fuk, lebo Apple OS ma super UI a tieez mega vela aplikacii a je proste uplne uzasny , aspon premna teda,
    len chcem povedat ze svojho casu apple prekvapilo cely trh dizajnom a obrovskym displayom
    a nie az tak funkcnostou ak si pamatate na prvy iPhone, kde sa nedalo ani nic nainstalovat…

    a teraz by som chcel aby sa znovu apple postavil na celo uzasnosti produktov na trhu, a teda mozno aj zmenil dizajn na nieco este priekopnickejsie a sviezejsie ako iPhone, nieco brutalne co vyrazi dych ako vtedy… nejaku senzaciu
    lebo z toho zije iPhone, resp zil kym nebol taky rozsiahli iTunes store, lebo vlastne tazko zaostaval za ostatnymi telefonmi…
    teraz je to o inom, ale ked sa rozbehnu ostatne app predajne od nokie sony googlu microsoftu atd atd, tak ich opat konkurencia dobehne, a to by som nechcel :)
    chcem nieco uzasne , nieco co je TOP nabyte funkciami a vykonom a je to krasne a je to sexi a je to apple :) iPhone 4 ktory bude z priehladnej latky :D hhh

    ala nieco taketo:
    http://www.globalart.pl/wp-content/plugins/hot-linked-image-cacher/upload/etoday.ru/uploads/2008/02/26/Nokia-Morph.jpg

    #182763
    titinius
    Účastník (Participant)

    cital som clanok o riaditelovi nVidie (mozno aj tu na MB neviem) a on tam napisal ze vsetci z jeho rodiny maju apple produkty lebo apple ma uplny top vsetkeho co je k dispozicii dnes a ani konkurencia to nema,,
    a to ma pali, ze nejaky telefon ma lepsie parametre… napr do takej hrubky ako ma iPhone by som cakal aj dvojity blesk, silnejsi GPS cip,,,, atd atd,,, proste to NAJLEPSIE co na svete existuje a je to pristupne verejnosti :) + UI od apple

    #182767
    raul
    Moderátor

    titinius: uz som ta pochopil, s tym suhlasim :D

    #182780
    titinius
    Účastník (Participant)

    :) som rad :)

    #182807
    naconazov
    Účastník (Participant)

    to ivan.m zune hd pouzivam nejaky ten piatok a display sa mi zda dost dobry sice na priamom slnecnom svite je mierne horsi oproti iphonu ale vsade inde je ten display uzasny musim povedat! je to aj tym ze zvolili vhodnu kombinaciu kontrastnych farieb teda ciernu a bielu.

    #182893
    titinius
    Účastník (Participant)

    a preco si kupil zune HD ?

    #182912
    naconazov
    Účastník (Participant)

    to titinius: aby som mohol machrovat… :D, lebo je to asi najlepsi mp3 prehravac na trhu…(teda americkom), ipod touch som nechcel lebo mam iphone a iphone pouzivam na vsetko ostatne

    nie strasne sa mi lubil, ovladanie nema chybu…!! (az na to ze by som zmenil vyuzitie fyzickych tlacitiedl, ale v tom je aj iphone dost na hovno) zvladne HD video, ale horsie je ze ked chcete HD pozerat musite si kupit drahy dock… ale kable na iphona tiez niesu lacne, fyzicky je velmi dobre stavany lepsie nez iphone, software je rychlejsi nez na iphone i ked nema to samostatny OS (ma to WIN CE ale je to uzatvorenejsie jak OSX v iphone), ma to radio, nema to kazdy druhy clovek jak iphone, a najväčšie minus je ze synchronizuje sa jedine cez windows a nema to tak dokonaly prehliadac ako safari.
    HH tak to je moja recenzia… :D

    Update: sorry za offtopic

    #182920
    tankista
    Účastník (Participant)

    @naconazov: tak k tym farbam oled displaya, oni chudaci ani nic ine ako ciernu farbu na pozadi a bielu na popredi nemohli zvolit, pretoze oled technologia ani zdaleka nie je vo finalnej faze vyvoja a keby tam dali ine farby tak by to zralo daleko viac energie ako normalny lcd display alebo s led podsvietenim. a dalsia vec s tym HD videom :D :D pride mi to extremne smiesne pozerat na telefone video v HD rozliseni. Rozdiel medzi HD videom a napriklad videom kodovanym h.264 uvidis az pri obrazovke vacsej ako 1 m :) Samozrejme ak si myslel s prepojenim na TV tak to je potom ina kava

    #182923
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Neveril som že to poviem, ale mne sa Zune HD páči :-/

    #182924
    tankista
    Účastník (Participant)

    Ja zas musim povedat ze sa mi paci ten HTC, len je jasne odkial kopirovali ;)

    #182925
    dzankou
    Účastník (Participant)

    pekny je ten HTC! :)

    #182926
    naconazov
    Účastník (Participant)

    @tankista samozrejme som myslel prepojenie zune hd => telka, na tom mini displayi by to bolo dost nahovno pozerat filmy v HD, ano OLED nehovorim ze je nieco extra preto som pisal ze na denom svetle je to o nieco horsie ako iphone ale inac je ten display jedna radost,

    a čo sa tyka HTC HD 2, vyzera to byť dosť namakyný telefón ale, až moc velký. Sftw. sa zacinaju priblizovat iphonu mozno je v niektorych veciach je dokonca vymakanejsi ako iphone ale je super ze iphone ma konkurenciu

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.