iPhone 3GS vs HTC HD 2

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 3GS vs HTC HD 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #182928
    raul
    Moderátor

    Myslim si, resp dufam, ze do vianoc vyda htc este nieco lepsie.. Nie ze by hd2 nebolo dobre, ale este lepsie.. Nech sa aj apple trochu nakopne…

    #182939
    titinius
    Účastník (Participant)

    nemyslim si , vsak toto je uplna novinka a je toho vsade plno,,, myslis ze by vydali dalsi mobil, este silnejsi ked toto je oznacovane ako “vlajkova lod” ?…
    skor by som to tipol na februar, tak 12sty 13sty :D hh

    #182942
    macblogger
    Účastník (Participant)

    vzdy ked pride niaky high-end sony ericson, nokia, samsung a teraz htc – vzdy vzdy vzdy sa hovori ze to uz prekonvava iphone (pamatate si na nokia 5800 – ktora sa vymiena za ipod touch 1. gen :)
    a potom velkom booooom tie high-end neviemco akoby zmizli z trhu a ludia sa vzdy zhodnu ze iphone je TOP.
    ma lepsi procesor ale naco ????
    ked jeho pocet aplikacii sa da spocitat na prstoch jednej ruky….proste to nevyuzijes. je to len fakt na papiery ale v mobile absolutne nanic……..

    3GS NIC TAK LAHKO NEPREKONA – chcelo by to zmenit myslenie inych znaciek – apple nie je o dotykovom displeji a procesore – to co iphone spravilo uspesnym je jednoduchost, appstore a vseobecne imidz premiovej znacky….

    #182948
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Môj tata povedal peknú myšlienku (neviem či bola jeho :D )

    “Ostatný sa snažia iPhone-u priblíž po HW stránke, ale na SW každý zabudol” << :)

    #182950
    naconazov
    Účastník (Participant)

    @EdDy ja by som to az taka cierno nevidel, Android ma velmi pekne naslapnute a v podstate je vo vyvoji OS tak isto dlho ako OSX pre iphone, web OS je zaujimave riesenia a ak ho kupi Nokia tak pojde velmi dopredu, Windows Mobile.. zaspaty teraz ale celkovo Microsoft ked sa do niecoho obuje dokaze spravit velmi solidny sftw., Symbian je myslim za zenitom ale boh vie, Maemo vyzera tak isto velmi nadejne len problem je v tom ze nokia sa este nerozhodla pre hlavny OS pre svoje telefony, Samsung vyvíja vlastný os… tiez zuujimave,
    Apple ma velku vyhodu toho ze ziskal ako prvy developerov na svoju stranu a tym ziskal obrovsku vyhodu oproti konkurencii, myslim ze sa poucil zo svojich zaciatkov ked vyrabal pocitace ale aplikacie pren neboli, vacsinov urcene na editaciu grafiky a pod. a tym s dostal ku zdrojom microsoft. Preto ostatny budu mat problem prelomit tuto nadvladu…. ale cas ukaze co a ako.

    #182952
    raul
    Moderátor

    do 15 rokov apple strati uplne svoju exkluzivitu aj vyhody, ak s tym nieco nezacne robit… Potom sa budeme vsetci hrdy applaci znova vracat k pc :(

    #182955
    EdDy
    Účastník (Participant)

    naconazov : no, on to nemyslel tak že ostatne su úplne na zahodenie, ale keď sme tu, tak asi nebudem preferovať WM, alebo Symbian … :?

    #182962
    tankista
    Účastník (Participant)

    @raul: exkluzivitu na co? a u koho? jedinu exkluzivitu co apple ma je u AT&T.. teda aspon pokial viem

    #182963
    titinius
    Účastník (Participant)

    macbloger:
    ale ja som to nemyslel tak ze HTC je lepsie ako iPhone, po vsetkych strankach
    a naco lepsi procak? to co je za otazku?
    no a naco sa robia 4 jadrove notebooky ?… reklama, pocit nadradenosti :)
    proste lebo to chcem a hotovo, som zakaznik som ochotny zaplatit a chcem to najlepsie co na svete je a bez kompromisov,
    chcem brutalny procak, vela RAM, silny GPS cip, tenky profil mobilu, baterku na tyzden pri 3G :) chapes?

    a prave som pisal ze HTC je PRVY mobil ktory mne pripada ako ze by mohol byt lepsi ako iPhone resp ze by som vymenil mozno 3GS za HTC (keby som sa s nim pohral atd)
    najlepsie ak by na HTC isiel OS od apple :)
    ja jednoducho chcem ten HW nie SW,,,, chapes ?
    chcem mat nacitanu stranku za 0,01sec, hru za 1sec atd atd,,,,

    #182965
    tankista
    Účastník (Participant)

    presne tak, take reci ako naco tolko ramky, preco taky silny procesor, ved to nikdy nevyuzijes hovoril naposledy Bill Gates niekde v roku 1989 :) ked hovoril ze 4kB RAM nema sancu nikto vyuzit..

    a podla mna apple velmi ale velmi dobre vie preco nema iphone rychlejsi proceor, preco nema vacsiu ramku, preco nema 12 mpix fotak.. keby chceli tak tam daju dvojjadro s 2 giga ram a 7 mpix, ved su to iba cipy ktore ktore vacsinou nemenia svoju velkost.. ma to svoje dovody preco je tam slabsi hw.. myslim ze novy iphone nam znova vyrazi vsetkym dych..

    #182967
    raul
    Moderátor

    tankista: dufam, ze mas pravdu..

    #182980
    titinius
    Účastník (Participant)

    ja si myslim ze urcite ano, inac by si vyrazne podkopali svoju poziciu na trhu

    #183162
    wayne
    Účastník (Participant)

    moj postreh zatial:

    HD2 ma kapacitny displej. cely WM je vsak postaveny na ovladani stylusom (vacsinou) a tu to akosi nefunguje, velky displej aj preto, aby bolo mozne klikat na pidi ikonky a checkboxy

    HD2 ma WM ako OS. nadstavba TouchFLO je sice pekna ale zdaleka nedokaze vytlct z HW to, co by mohla, to sa mi trochu nepaci, potencial je daleko vacsi mam zmiesane pocity…

    dalsia vec, HD2 ma vystuplu sosovku fotoaparatu, resp. ten “objektiv” a pri polozeni na stol na nom stoji, je nachylny na poskriabanie a pri navigovani po stole prstom po displeji sa kyve zo strany na stranu.. stabilitu ma, ale zdaleka nie taku ako iPhone…

    co sa tyka androidu, je fajn, videa na youtube na ktorych je nova motorola droid/milestone (us/eu) vyzeraju celkom slusne, no neviem, na plynulost OS X ktory ma cez 2 roky sa nejak stale nechyta.. jediny model ktory porazil povodny iPhone 3G bol Palm Pre, ale ta vydrz baterky je zalostna :(

    mal som moznost osahat si aj android (aj ked len 1.0, kolega mal G1 cez eBay ktory vymenil neskor za omniu..), dalsi mal povodny Touch HD a.. dalsi mal iPhone… ja som mal nokiu 5800XM… po odkusani si kazdeho, vyhral iPhone, primarne na telefonovanie mam staru nokiu 3100 ktorej vydrzi baterka pomerne dlho na to kolko ma rokov ten mobil a co prezil, na vsetko ostatne (hudba, net, klipy, kalendar, budik, hry …) mam iPhone. kopa ludi tvrdi ze su to len vyhodene peniaze a je to zbytocnost, ja si to vsak nemyslim, moznosti a komfort ktory som ziskal za tu cenu urcite stali, uz sa nikdy viac nebudem nudit :-) (esteze sem manzelka nechodi, by som dostal po prstoch :))

    urcite by som ho nevymenil…

    #183165
    raul
    Moderátor

    Podla mna su vyhodene peniaze za iPhone, ked na telefonovanie pouzivas nokiu :) (ale chapem, ze to robis z nejakeho dovodu, nemam problem :))

    #183167
    wayne
    Účastník (Participant)

    ide mi hlavne o to ze tam mam primarnu simku niekolko rokov a ten mobil mozem nasraty hodit o zem a nic sa mu nestane.. iPhone mam tyzden a stale sa zoznamujem, mozno prejdem nan ako na primarny fon, cas ukaze, zatial som z neho nadseny, oproti 5800 ktoru som mal, je to brutal rozdiel

    #183264
    Stanley1
    Účastník (Participant)
    #183272
    titinius
    Účastník (Participant)

    ukrutne vycerpavajuca recenzia :)
    drzal som v ruke maketu v KE v O2, a velmi sa mi paci,
    naozaj skoda, ze si tam nemozem nahrat OS aky sa paci mne :) to by bolo super

    #183275
    Stanley1
    Účastník (Participant)

    teraz neviem či si to myslel ironicky, alebo si klikol aj na ten odkaz, kde ťa hodí na celú recenziu?:
    http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=203

    #183456
    titinius
    Účastník (Participant)

    myslel som to tak ze to bolo naozaj velmi dlhe a podrobne :) takze sa mi to pacilo

    #183467
    Stanley1
    Účastník (Participant)

    a čo teraz hovoríš na to?
    HD2 vs. 3GS?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.