iOS 7 beta 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 63 )
  • Autor
    Príspevky
  • #358281
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    FilipHreus : Najpr si musis stiahnut original iOS 6.1.3 (6.1.4 na IP5), dat Restore cez ALT… nastavit ako nove zariadenie, spustit zariadenie… Potom si cez ALT a UPDATE (nie Restore ako to mnohi robia) nahodis iOS7 , samozrejme nastavis tiez ako novy…. a bude fungovat bez problemov.. ked nieco z toho nespravis, ci vynechas… tak to bude zamrzat, alebo sa nespusti vobec a moze sa stat ze zariadenie neobnovis ani cez DFU a budes mat pekny kus hardwaru do vytrinky :-)

    Ja mam betu 2 na iPade2.. obcas to trocha seka, a az na niekolko bugov funguje normalne.. no ale neskutocne mi vadi vzhlad nietkorych aplackych appiek… strasne vela bielej, hnusny music player, vsetky klavesnice a ine… a mam obavy, ze okrem funkcnosti a vyladenia systemu uz nebudu nejak moc zasahovat do vzhladu (az na korektury) a finalna verzia bude nieco velmi podobne ako vidime na bete 2….ved ale este pridu aspon 4 bety a GM na kritiku :-)

    #358284
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    mam otazku, nie som programator takze som si naisnstaloval ios7 normalne a vcera mi vyskocilo ze je ios7 beta2 tak sa chcem spytat ci to mozem dat obnovit na betu2 normlane cez iphone, alebo to musim niekde stiahnut a instalovat cez itunes s altom… diky

    #358285
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    Ja tiez nie, len fanusik jablka :-)… ak nemas dev. ucet… tak ti odporucam ist cez postup ako som napisal hore … zacni restore na 6.1.x.. a potom nahod Betu 2..

    na roznych forach sa docitas ze nietkorym sa to podarilo klasicky cez update…mnohym uplne krachol telefon…ale istota je istota. odporucam Restore

    ale ak nemas ani paru o iphone a IOS, tak ti vobec neodporucam skusat testovacie verzie. tie mozu krachnut hocikedy aj z telefonom… a potom budes vypisovat po forach ze sa ti dosral telefon.

    #358295
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Imcheez, Skapenkat sa podľa mňa pýtal ma to, že má iOS 7 beta 1 a ukázala sa mu dostupná aktualizácia na betu 2 a chcel vedieť či to môže dať aktualizovať. Ak som to pochopil správne, tak odpoveď je, že áno môžeš aktualizovať na betu 2 bez problémov.

    A k tej veci ohľadne inštalovania beta verzie. NEPOTREBUJEŠ robiť restore na žiadnu predchádzajúcu verziu. Minulý rok, keď som sa hral s betou iOS 6 tak tiež stačilo len stlačiť ALT + vyhľadať aktualizácie a vybrať stiahnutú betu a teraz je to také isté. Každopádne ak si spravíš zálohu nemal by si o nič prísť a keby sa niečo pokazilo vrátiš sa s5. Minulý rok som dával betu na iPod touch a teraz na iPad mini a vždy všetko dopadlo bez problémov

    #358296
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    fanthomas4: ved tak som to aj myslel, (z 1 na beta 2) , len princip je v tom ze niekomu to tak ide inym zasa nie.. ale ak chces mat istou tak odporucam restore, kedze za posledny den co je beta dva vonku, mnohi spravili klasicky update a sekol im telefon ( vsetko zahranicne fora, na slovenskych nebol vcera ani tuk)
    co sa tyka prvej instalacie beta verzie, je zasa len o tom ze niekomu to ide bez restore a niekomu nie. ale v tomto myslim ze panuje zhoda, ze bezpecne to spravis cez restore na cisto ( dokonca na mnohych strankach odporucaju rovno DFU restore ) ako len cez alt+update, tam riskujes ze ti sekne telefon a uz musis ist cez DFU samozrejme to moze fungovat aj tak, ale ja to riskovat nebudem …. restore nezaberie ani 5 minut ;)

    #358297
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    jj jasne nezaberie, len ide o to, že bez restoru ti zostanú všetky dáta zachované…

    #358299
    racoste
    Účastník (Participant)

    nič v zlom ľudia, ale v téme iOS 7 beta 2 by som čakal viac obsahové príspevky, postrehy a pripomienky, a stále sa tu aj v predchádzajúcej téme rieši ako urobiť upgrade, ako urobiť downgrade, ako kto nevie ako urobiť upgrade ale chce, ako kto chce downgrade ale nevie ako na to…človek ide radšej na zahraničné fóra kde vymení postredy…

    #358301
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    “racoste” máš úplnú pravdu. Človek by tu čakal nejaké postrehy a novinky v bete 2 a dočká sa tu samých somarín a bla bla bla …

    #358305
    racoste
    Účastník (Participant)

    “marianlapos” – jj tak je…preto človek potom nemá chuť písať takú blbosť, ako že pri automaticky upgradenutej appke sa vľavo vedľa jej názvu zobrazí malá modrá gulička, kým tú appku neotvoriíš…pretože hneď ďalší príspevok bude v duchu – nemám registrované udid a chcem iOS 7, čo mám robiť… :-D

    #358310
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Neviete niekto nahodou ako sa daju zobrazit celodenne udalosti v notifikacnom centre?? A tiez ako zapnut animaciu oocasia v notifikaciach??

    #358316
    Anonymný
    Neaktívny

    ..a my ostatni iPhone realne vyuzivame ako telefon.

    #358319
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    cecuch: zatial to nefunguje… ono vseobecne viazne spolupraca medzi kalendarom a notifikacnym centrom… nieco ukazuje nieco nie… udalost mi tam naskoci az ked vypnem a zapnem kalendar a celodenne udalosti sa neukazuju vobec… treba pockat update

    #358321
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    dakujem za odpovede ale teraz nie som si isty ci to teda mozem dat normalne obnovit na betu 2, ci mi nesekne iphone ako niektori pisu.

    #358322
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Imcheez: no dufam ze to napravia, lebo pozerat si udalosti v samotnej aplikacii kalendar je nepohodlne a neprehladne :(

    #358386
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    Mna by zaujimalo ci to niekto testoval na iphone 4, aka je tam rychlost celeho systemj atd. Ci sa to vobec oplati instalovat.

    #358387
    nubeek
    Účastník (Participant)

    @madaraszko testoval… rychlost je pomalsia ako na 5-ke, alebo 4s… however, stale idu a da sa s tym pracovat.

    #358406
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    @nubeek hlavne o to mi ide ci sa s tym da pracovat alebo nie. Ale vdaka za vyjadrenie vyskusam a uvidim

    #358435
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    @madarzsko dneska som si to nahodil na iP4 a na bezne uzivanie to moc neni. Na pozretie ze ako to vyzera a co je nove, OK. Na bezne pouzivanie asi nie.. kopec veci seka a je vyrazne pomalych. Zajtra vecer pojdem naspet na 6 a skor premyslam o novom iP ako toto davat na iP4.

    #358437
    Anonymný
    Neaktívny

    Par postrehov z testovania ios7:

    – testovane na iP4S, zo 6.1.3 priamo na Beta 2, pred instalaciou vypnuty PIN, bezp. kod a find my iphone.
    Instalacia OK, no problem
    – pada kamera, na druhy pokus nabehne
    – TB ide
    – G+ pada
    – FB obcas velmi pomaly start a pada
    – mail – dnes rano mi z 3 kont zobrazil iba jedno, po vypnuti aplikacie cez multitasking a zapnutie OK, pri pokuse o zobrazenie jedneho mailu aplikacia padala
    – bug v kontaktoch este od beta 1 – po vyhladavani kontaktu cez lupu, otvoreni kontaktu a potom stlaceni tlacitka vyhladat – sa neda vratit do celeho zoznamu
    – v kalendari sa da zobrazit zoznam uloch – ale iba cez lupu
    – sygic, waze – OK
    – pri beta 1, bluetooth fungoval aj so starsim autoradiom, pri Beta 2 uz nie – funguje tak ako aj 6.1.3 – skoda pre mna

    celkovo ma system este svoje muchy a na beznu pracu to este nie je, ja sa idem vratit spat na 6.1.3

    #358438
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Práve sa mi podarilo objaviť gesto v Safari na iPade mini. Keď potiahneš prst z okraja do vnútra (presne tak isto ako sa na Macu vysúva centrum notifikácií) dá sa prechádzať na predchádzajúcu, alebo nasledujúci stránku.
    + další postreh padá Skype

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 63 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.