iCloud

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 36 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81058
    JozefF
    Účastník (Participant)

    Zdravim Vas,vie mi niekto poradit; ak budem niekde mimo a bez Apple zariadeni a budem musiet pouzit ine zariadenie, ako sa dostanem do iCloud a do dokumentov – posty – fotografii? dakujem Jozef

    #284722
    marianlapos
    Účastník (Participant)
    #284723
    igino
    Účastník (Participant)

    A vo tom to je…

    #284725
    JozefF
    Účastník (Participant)

    Zostal som na chvilu v šoku, ma prijemne Apple prekvapil. Dik

    #284799
    afirrk
    Účastník (Participant)

    počujte a neviete prečo nemam na tej stranke iCloud.com aj fotky? mám tam vsetko ostatne ale fotky nie aj ked ich mam zaskrtnute v iPhone…

    #284807
    mychaello
    Účastník (Participant)

    aby bolo jasno, sluzba Photostream je na to, aby sa ti synchronizovali fotky s inymi zariadeniami [iPhone, Mac, iPad …], nesluzi ako archiv, kde si nieco ponahravas a potom si to cez webstranku iCloud budes moct prezerat, toboz editovat/mazat. ked si tuto sluzbu zapnes, nahraju sa ti fotky do iCloud, kde budu po 30 dni, potom sa zmazu. ak si tam omylom nechas ulozit “hambatu” fotku, tak ver tomu, ze ju nezmazes ;) [jedine, ze v iCloud das vymazat cely obsah photostream]

    .. cakam kazdym dnom, kedy tu zacnu pribudat temy o fotkach v iCloud – a to len preto, ze si niekto nevie precitat o com ta sluzba vlastne je …

    http://www.apple.com/icloud/features/photo-stream.html

    co moze priniest zivot so sluzbou iCloud:
    I can see it being handy at crime scenes however, where you can snap a photo of the perp and when he politely asks you to delete it you’re like, “Ha HA! It’s already synced to iCloud!” so he kills you.

    #284817
    suley
    Účastník (Participant)

    mozno blba otazka, ale na co je niekomu 55GB priestor na Cloude? Ak sa nemylim, tak sa tam da odzalohovat komp alebo mobilne zariadenie, ale zas na to sa mi to nezda nejak vela.

    #284818
    mahomo
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    neviete nahodou ako je to s odstranenim mejlu nieco@me.com, ktory bol vytvoreny s apple ID nieco@gmail.com cez iOS5, kedze som zostal verny Mac OS X Snow leopard?

    skusil som ju odstranit cez:

    https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa/31/wa/directCallLandingIndex?localang=en_US

    co sa mi aj podarilo, je tam iba primarna adresa nieco@gmail.com, no ten mejl je stale funkcny :(

    viem, ze pri vytvarani pise, ze to je napevno priradene, len nerozumiem, ze ked nieco ide vymazat pri editacii apple ID na ich stranke nadobro, tak preco je stale in use?

    #284823
    Safer
    Účastník (Participant)

    Nechcem kvoli tomu zakladat novu temu tak to napisem sem:
    aktivoval som si mail na iCloud ale v iPhone sa mi zobrazuje tento mail 2-krát… nemal som predtím Mobile.Me mail ani nic take… je to iba zdvojeny lebo ak mi tam pride mail pipne mi na obidvoch a ked ho vymazem zmaze sa na obidvoch… neviem si s tym rady nepomaha ani restart any vypnutie/zapnutie iCloud mailu… a vymazat ucet iCloud nechcem lebo tam mam uz vela informacii…..

    Diki

    #284828
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 safer:

    ked si das settings>mail, contacts, calendars>accounts … tak ho tam mas dvakrat ci raz?

    #284832
    sugipe
    Účastník (Participant)

    Ona ten mail coskoro asi bude aj v snow leoparde, len aj tak to co pise mahomo, je ozaj nejak nepochopitelne. Ja som to tiez nejak tak poriesil a neviem sa zbavit povodneho mailu, ktory je gmail a je tam ako primarny a tiez sa neda zbavit ani toho noveho prihlasovacieho mena.

    #284834
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 sugipe:

    problem je v tom, ze mal som aj inactive MobileMe ucet, ktory som opaet spojazdnil vdaka iCloud, no apple ID mam nieco@gmail.com s ktorym som si chcel vytvorit rovnaky nieco@me.com ako predtym, no nechcelo ma pustit, pretoze takato adresa uz existuje.

    stale mi to neslo do hlavy, a skusil som sa prihlasit s mojim starym nieco@me.com uctom a hla ho, ono mi to zobralo, a ja som si myslel, ze uz je nadobro prec :D kedze som ho neobnovil.

    tak ale teraz mam problem s tzv. icloud synchronizaciu calendaru, notes etc. na Mac, iPhone, iPad, pretoze mam dva @me.com ucty s inou apple ID.

    toto ma naozaj zerie… to nedomysleli ludkovia z apple!

    #285064
    Safer
    Účastník (Participant)

    to: mahomo

    v nastaveniach iba 1-krát…. iba ked idem pramo do mailu v iPhone mam to tam 2-krát (ale na Macu to mam iba raz)

    #285075
    adrian.sk
    Účastník (Participant)

    Viete mi poradiť prečo mi mac neponúka v iCloud zaškrtnúť Iphoto na synchrinzáciu ( hlási mi, že mám aktualizovať Iphoto ), aj keď mám nainštalovaný Ilive “11” ? V iphone mi túto možnosť ponúka. Ďakujem

    #285076
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    iLife 11 mas , ale daj si aktualizacia software/software update, najde Ti novu verziu Iphoto, ktora podporuje fotostream, ked ju nainstalujes, dovoli Ti to zaskrtnut.

    #285077
    adrian.sk
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za pomoc

    #285079
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 safer:

    Ak to mas napr. takto:

    Inboxes:
    All Inboxes
    nieco@gmail.com
    icloud

    Accounts:
    nieco@gmail.com
    iCloud

    tak to je ok

    #285132
    Safer
    Účastník (Participant)

    to: mahomo

    #285138
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 safer:

    nemas nahodou urobene aliasy na …@me.com ?

    #285145
    Safer
    Účastník (Participant)

    to mahomo:

    nie.. dokonca neviem ako sa to robi :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 36 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.