iCloud

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 21 až 36 (z celkového počtu 36 )
  • Autor
    Príspevky
  • #285149
    adrian.sk
    Účastník (Participant)

    dá sa zdieľať fhotostream s iným užívateľém ?
    ďakujem

    #285240
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 safer:

    tak to je ina anomalia.

    a keby si deletol cely account a nastavil ho znovu?

    ak mas vsetko na icloud (mail, calendar, contacts etc.), tak po opaetovnom nastaveni by sa ti to malo obnovit, nie?

    a ak nie, tak mna osobne nenapada nic ine iba restore

    #285246
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto pomôcť?
    Po inštalácii iOS 5 sa mi kontakty synchronizovali s iCloud a následne späť do iPhone.
    A teraz mám kontakty zdvojené :(
    Viem to odstrániť?
    Má niekto skúsenosti?

    #285255
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 alfody:

    vsetky kontakty vymazat v iphone a zosynchronizovat iba s iCloud…

    len citaj co sa ta pyta iphone, aby si nahodou neodstranil vsetko aj z icloud :)

    alebo cez http://www.icloud.com vymazat tie duplicitne

    #285263
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Mahomo:

    Díky ale ako?

    Kuknem do kontaktov v iPhone:
    – Kontakty
    – Všetky z môjho Macu
    – Všetky iCloud

    Predpokladám že iCloud mám nechať na pokoji :)
    Ale kontakty v Kontaktoch mám vymazať po jednom? Mám ich tam vyše 1000 :(
    Na Macu mám ešte Snow Leoparda.

    Ďakujem vopred za ďalšiu radu :)))

    #285265
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    na http://www.icloud.com nemám zdvojené kontakty, mám ich len raz.

    #285268
    mahomo
    Účastník (Participant)

    no vyborne :D

    tak daj settings>icloud>contacts a vypni ich a vyber jednu z moznosti, cize vymazat z iphoneu, tym padom by si nemal mat ani jeden kontakt v telefone.

    mozes pozriet, potom spaet do settings>icloud>contacts a zapni kontakty a budes tam mat tie co mas na svojom icloud ucte

    #285690
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Spravil som to, a všetko OK :)už mi to ukazuje len kontakty, resp. skupiny kontaktov.
    Z niektorých kontaktov my zmizlo nastavené zvonenie, ale nech to je najväčší problém :)
    Ďakujem :)

    #285824
    piatok13
    Účastník (Participant)

    Mám jeden problém. A možno to ani nie je problém, len niečo robím zle. Kontakty mám defacto na piatich miestach: iPhone, Address book, iCloud, Outlook, gmail. Gmailovú adresu mám aj ako apple id. Problém je v tom, že neviem tieto kontakty dostať do takého stavu, aby boli všade rovnaké. Aj keď itunes poskytuje možnosti synchro address booku, iphonu a gmailu, tak akosi to nefunguje. Ale už vôbec neviem ako zosynchronizovať address book a iCloud a iPhone.

    Vďaka za rady

    #285874
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 piatok13:

    mas lion alebo snow leopard?

    #285897
    piatok13
    Účastník (Participant)

    2 mahomo:
    mám lion

    #286097
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 piatok: ok

    ja osobne mam snow leopard, ten bohuzial nema podporu pre icloud ako lion, cize si vo vyhode oproti mne.

    takze kontakty:

    ak mas nastaveny icloud v lione, a na vsetkych zariadeniach (iphone, ipad etc.) tak synchronizacia by nemala byt problem, teda ak beriem do uvahy moju prakticku skusenost.

    ja osobne mam Snow Leopard, iPhone iOS5 s iCloud a iPad s iCloud.

    Kedysi som mal mobileme ucet na skusku, cize mi zostala adresa nieco@me.com, ktora mi s prichodom iOS a iCloud zacala opaet platit. Takze na iTunes store mam ucet nieco@gmail.com a icloud mam staronovy ucet nieco@me.com.

    So synchronizaciou kontaktov v address book a gmail bohuzial skusenosti nemam, no chcem si to doriesit ASAP.

    Medzi lionom (cize address bookom), iphoneom a ipad to funguje tak, ze staci mat nastaveny rovnaky icloud ucet na vsetkych zariadeniach a staci to zmenit na jednom z nich a na ostatnych sa ti to automaticky zmeni pri pripojeni a otvoreni ten danej app.

    ja som si poupravoval vsetky kontakty cez web na icloud.com a hned som mal vsetko na iphone a ipade, akurat ze ja bohuzial nemam lion, takze address book mam v snow leoparde prazdny :( kedze si nemozem nastavit icloud ucet.

    Zostava ti este doriesit Outlook a gmail. Gmail si myslim, ze by nemal byt problem, takze este outlook a that’s it.

    #289204
    kalap
    Účastník (Participant)

    @piatok13

    Viem presne ako vyriesit tvoj problem mal som podobny. Vsetky kontakty budes mat na jednom mieste a vo vsetkych zariadeniach. Bohuzial so to sem uz pisal ale nasledne ma odhlasilo a nechce sa mi to pisat znova. Napis mi mail na Hulky@azet.sk .

    #289215
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    vsetky synchro mi funguju na vsetkych zariadeniach dokonale, ael to by mi ani nevadilo, keby nahodou nie, jedine, co mne vadi na iCloude je skutocnost, ze uz sa neda pohodlne dostat cez Back To May Mac do mojich zariadeni, nech som kdekolvek, cez MobileMe som bol zvyknuty, ze sa pripojim odkialkolvek na svoje veci doma, teraz to tak nejak nefunguje, tak dufam, ze som nemal byt hantavy a prejst na iCloud by som mal neskor :D

    ale ak ma niekto riesenie, tak sa potesim, len nemam zaujem nastavovat nejake specialne kraviny, ktore som predtym vobec nemusel riesit, len som mal zariadenia nahlasene na moje Apple ID

    #289217
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 gs_peter – nejde to ani cez Back to my Mac v Mac OS X? Mna stve, ze to nejde v Time Capsule, bola to jedna z funkcii kvoli ktorej som do nej investoval. Dufal som, ze to spravi najblizsi updatu, ale ten bol nedavno a nic sa nezmenilo, stale sa neviem pripojit na TC a stale je nastaveni len moznost zadat MobileMe account.

    #289220
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    tak ja mam tiez Time Capsulu a preto ma to stve, lebo som mal externy 1 TB HDD, ktory sa kedykolvek roztocil na moje poziadanie, aj ja som myslel, ze to spravi updat 7.6, nestalo sa, myslim, ze to a na svedomi veci, ze ked otvoris Airport Utility, tak tam mas stale len MobileMe konoto a nie je tam iCloud, to si myslim, ze moze byt rozpor, ale to je len moj odhad, nic vyskusane, som zvedavy, kedy to vyriesia, snad coskoro

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 21 až 36 (z celkového počtu 36 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.