ForkLift za $0.99

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86205
    hulaka
    Účastník (Participant)

    Standardne stoji $29.99. Kupujte kym sa neminie.

    http://itunes.apple.com/app/forklift/id412448059?mt=12

    #312385
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    je lepsi ako transmit? lebo ja pouzivam transmit. aj to len obcas mi ho treba

    #312392
    mja
    Účastník (Participant)

    vyborna akcia.. ForkLift 2.5 je dost vydareny (testoval som beta) je trosku iny ako transmit, ten je primarne urceny (z mojho pohladu) na upload/download suborov – toto je plnohodnotny dual pane file manager, nieco na styl Total Commanderu.

    #312394
    Tuba
    Účastník (Participant)

    je mozne si v App store kupit aplikaciu aj bez stiahnutia? mam SL a ForkLift je len pre liona.v lete vsak planujem upgrade na ML a mohol by som ForkLift pouzivat, ale to uz asi nebude akcia.
    momentalne ked si ho chcem kupit, tak mi to da chybu, ze funguje len od liona.
    da sa to obist?

    #312395
    hatto
    Účastník (Participant)

    ja ho pouzivam uz takmer 2 roky a som s nim nadmieru spokojny, ked som sa rozhodoval ktoreho klienta tak tento mi najviac pripominal pracu s total commanderom. a este za tu cenu…

    tuba: kup to u niekoho kto ma liona s tvojim itunes uctom

    #312396
    iTuxx
    Moderátor

    sak to kup, aplikacia ti nepojde, ale uz bude zviazana s uctom. Potom ked budes mat Liona to iba nainstalujes.

    #312398
    Tuba
    Účastník (Participant)

    ja by som, ale sa neda. ked dam Buy, vypise chybu, ze aplikacia je len od liona.

    a s nikym kto ma liona v blizkej buducnosti nebudem.

    #312400
    iTuxx
    Moderátor

    aha, to som nevedel.

    #312426
    suley
    Účastník (Participant)

    hulaka vdaka

    #312429
    raul
    Moderátor

    tuba: mozes lutovat, ze nemas liona. Tiez som sa bal prechodu. Neviem, ako som mohol byt taky somar, ze som takmer pol roka bol bez liona.

    Oproti Transmitu ma forklift jednu vyhodu, ze vie cez ftp premenovavat viac suborov naraz, podla prefixu atd…

    Ma ale zase jednu nevyhodu, ze strasne vyzera ako ten total commander, teda windowsacky program, ktory mi teda vobec nechyba. Forklift spustam len vtedy, ked chcem na ftp premenovat viac suborov naraz, inak transmit stale.

    Zlacneny je asi preto, ze o chvilu vyjde Forklift 3 a teda nic z toho :D

    #312430
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    raul, ja by som liona poslal kade lahsie bez mihnutia oka za 2 sekundy ale som lenivy preinstalovat ns SL. toto je ten najnevidarenejsi system…
    Ale forklift moze len doporucit. tiez som mal betu a potom som kupil tusim v akcii za 20 dolarov a nelutujem… az dnes ked je za dolar :D

    #312431
    mja
    Účastník (Participant)

    @raul neviem neviem ci sa chysta ForkLift 3, kedze tato 2.5ka bola vo vyvoji dost dlho – je v podstate do velkej miery prepisana v porovnani s 2.0 a vysla tak mesiac (?) dozadu? takze este ten manik bude asi dost dlho klepat do klavesnice kym spravi trojku.


    @Tuba
    neda sa to nejak odrbat, ze niekde iba prepises verziu systemu a Mac Store to vezme? odniekial ten string s verziou mac store musi brat.. :)

    #312434
    raul
    Moderátor

    stefan: ja zase nesuhlasim, ale to je v podstate jedno :) Uzivatelia su skostnateli a tazko akceptuju zmeny. Na jedenej strane chceme nieco nove, ale na strane druhej, radsej nic nemente, lebo sme si uz zvykli. To je zly pristup. Lion je oproti SL urcite lepsi, problemy co boli napr s pripojenim na siet atp su uz vyriesene. Nevidim jedine negativum…

    mja: chysta sa urcite, uvidime kedy :) Podla mna do pol roka.

    #312437
    hatto
    Účastník (Participant)

    raul: tiez si nemyslim ze tak skoro bude upgrade na 3. ako pisal mja, tak nova verzia vysla asi 2 tyzdne dozadu, na ktorej chlapik pracoval od myslim septembra. ono je to v podstate 3, lebo je to uplne prekopana 2ka, ale nazval ju 2.5 aby upgrade nebol plateny – pisal to v blogu. inak ja vyuzivam iba forklift, ziadny finder :) a vobec nelutujem tych 27eur co som zaplatil, ale urcite by som radsej bral za 0.79:D

    #312441
    raul
    Moderátor

    snad mate pravdu :)

    #312442
    hatto
    Účastník (Participant)

    alebo mas pravdu ty a tuto cenu dal preto aby nahrabal uzivatelov a o mozno toho polroka vyjde plateny update na 3.verziu. uvidime :)

    #312450
    mja
    Účastník (Participant)

    nech je to ako chce, ak by aj vysiel FL3 o mesiac, tak je tato ponuka no-brainer. Vsak kto nechce platit neajky upgrade moze si spokojne pouzivat 2.5ku..

    #312454
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    To Tuba, je to jednoduche , zajdi k nejakemu kamaratovi co ma Lion alebo do Apple obchodu a prihlas sa pod svojim Apple ID, kup forklift, odhlas sa a uz ho budes mat do buducnosti, its simple…

    #312455
    GatoZV
    Účastník (Participant)

    paráda, díky

    toto mi na mojom macu doposiaľ chýbalo!

    #312491
    mrzo
    Účastník (Participant)

    ForkLift nie je zly, za to euro som ho kupil aj ja, hoci ho moc neplanujem pouzivat, ale co sa rychlosti a spolahlivosti prenosu cez FTP tyka, na Transmit nema. Ma samozrejme aj kopec vyhod oproti Transmitu (napriklad Sync browsing), a asi zalezi na osobnych preferenciach, ale mne prilis ako FTP klient nesedel (skor bol zaujimavy ako nahrada Finderu)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.