folie iphone 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74188
    majokx
    Účastník (Participant)

    neviete mi poradit niekto volaky eshop kde kupim naraz prednu aj zadnu foliu na iphone 4 ? nikde to nemozem naist vsade predavaju len na prednu stranu :(

    #242394
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no ja to objednavam z ebayu ..

    #242398
    petokiso
    Účastník (Participant)

    http://screenprotector.sk/Apple-iPhone-4,306.html
    alebo Invisble Shield Full Body

    #242401
    Io (:
    Účastník (Participant)
    #242403
    Laky
    Účastník (Participant)
    #242745
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    No neviem kde bývaš, lebo ja som z KE, no ja by som si to kúpil v normal šope. Neviem kde si ich zoženieš, no ja som minule na moj ip4 kupoval je to tušim od ARTWIZZ asi sa to volá ScratchStopper for iphone 4 a mám v tom 3 predné fólie a jednu zadnú a stálo ma to len 10e. Môžem ich len doporučiť. Keď niekomu dám do rúk telefón a nepoviem mu že mám na ňom fólie ani si to nevšimne. Proste mám občas dojem že ich tam ani nemám :D 10 bodov z 10 by som im zanich dal :)

    #242814
    nwagner
    Účastník (Participant)

    DJJonny: aj ja som z ke – kde si kupil tu foliu ? ze je neviditelna je super ale ako je to s ochranou pre skrabancami,ako je to s citlivostou a viditelnostou displaya a nachylnostou na otlacky ? inak ja som roky objednaval pre vsetkych znamych expertshield – bola to skvela gelova folia avsak uz viac ako pol roka je stranka vyrobcu down( vraj koli udrzbe) … testoval som ju a po roku intenzivneho testu u automechanika ktory nosil svoj diamond spolu s klucmi a bohviecim v jednom spolocnom vrecku a displey bol vratane folie – neposkrabany ! skoda ze uz nie je k mani ….

    #242822
    JFK.
    Účastník (Participant)

    zo skúsenosti viem, čím drahšia fólia tým lepšia
    v auparku v mzone majú pekný výber tých fólií …
    tie balené po 7 eur dve su blbé, nekvalitné a odlepujú sa, vytvárajú bubliny
    značku neviem, ale osobne mám na 3GSku teraz nejakú, ktorá stoji jedna 9 eur, a mám ju 4 mesiace a drží…
    na zadnú stranu sa zohnávaju ťažšie a bežne som ich nevidel…

    #247622
    madox222
    Účastník (Participant)

    som čerstvý majitel Iphone4, kupil som si v nejakom stánku foliu na predný kryt, stála 5 €. Pri nasadzovaní sa mi vytvára velke množstvi vzduchových bublín, ktore sa ani nedaju vytlačiť. Vie mi niekto povedať, v čom je problém? Je to tým, že je nekvalitná folia alebo si nasadenie folie vyžaduje nejake špeciálne zručnosti?

    #247627
    nopl
    Účastník (Participant)

    Určite treba zručnosť, dávať pozor aby sa tu tam nedostali prachove častice a na bubliny dobre fungovala kreditné počas nasadzovania

    #273330
    wiphon
    Účastník (Participant)

    len pre info (snad pre niekoho zaujimave) – niekto tu davnejsie spominal folie expertshield (prispevok neviem najst ;o() – len pre info uz to predavaju aj na Slovensku – http://www.superfolie.sk). Klasicku mam ja a kamos vzal tu matnu – zatial vyzeraju fakt dobre – uvidime casom (sa vyhrazaju extremnou zivotnostou ;o)).

    #296446
    PikNess
    Účastník (Participant)

    a neaka stranka s foliami tipu mirror alebo privacy ?…najlepsie slovenska ale ak za dobru cenu tak aj zahranicna

    #296450
    ocemk
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil folie z prednej aj zadnej strany iphonu na bazosi od jedneho typka za 2€ a som s nimi spokojny a chcete pridam kontakt

    #296455
    raul
    Moderátor

    ocemk: no len, aby si to nebol ty :)

    #296478
    ocemk
    Účastník (Participant)

    raul: nie predsav si nie som to ja :)

    #296479
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    neodporucam folie z dealextreme.com, su sice lacne, ale taka je aj kvalita. su hrozne makke, rychlo sa poskriabu a po mesiaci uz by som ju najradsej strhol dole.

    #296535
    J4r0
    Účastník (Participant)

    odporucam folie Artwizz ScratchStopper…velmi odolna voci poskriabaniu a na dotyk velmi podobna povodnemu povrchu zo skla.
    neodporucam Invisble Shield ktora casom zhnedne …hlavne pre tych co maju biely iPhone . Tiez pocit pri drzani ako ked na iPhone nasuniete “gumu”
    neodporucam lacne folie s DX, hned sa doskriabu
    neodporucam matne folie typu “anti-fingerprint” .. sposobuju rozmazany obraz a pri retina display je to krok spat ku 3GS

    #296569
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no ja suhlasim s J4r0 az na to ze ja a ludia v mojom okoli preferuju 3vrstvu japonsku foliu ExpertShield ;o). Tusim maju aj nadstandardne zaruky – tak asi svojim folia veria ;o), ale naozaj je na kazdom jednotlivcovi ci zainvestuje do kvality alebo oblepi svoje 350€ zariadenie foliou za 2€ ;o)))) – ale PEACE ;o)

    #296571
    basman
    Účastník (Participant)

    vsetky folie su rovnake…to ostatne je len reklama..

    #296580
    q0s
    Účastník (Participant)

    ak niekto chce,ja mam niekolko setov-predna+zadna folia /iPhone 4,4S / 2€ set

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.