folie iphone 4

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #296600
    nwagner
    Účastník (Participant)

    basman tvoje vyjadrenie beriem ako novorocny vtip. Inak by som ta musel brat ako cloveka veci neznaleho …

    #296602
    basman
    Účastník (Participant)

    @nwagner…bazinga

    #296914
    nwagner
    Účastník (Participant)

    jj ;o)

    #296944
    peto23
    Účastník (Participant)

    pre q0s

    Mas este tie folie? Ja by som zobral set.

    #298193
    samo123
    Účastník (Participant)

    Kúpil som folie na 4S za 4 € na rýchlo kvoli tomu ze nemali v obchode tie kvalitné drahsie a ked som ich nalepil tak som mohol robit co som chcel dostal sa mi tam prach a bubliny sa uz nedaju vytlacit. Chcel by som sa opytat ako je to s artwizz scratchstopper lebo som pozeral videa na youtube a folia sa nenanasa s vodou co mi vyhovuje, ale ci tam tiez neostanu vzduchove bubliny ktore sa nebudu dat vytlacit. Má s tyým niekto skusenosti lebo zatial na iphoneoch som nikdy foliu nemal

    #298198
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Artwizz Scratchstopper som kupil v stredu. Stacilo zadnu stranu (kupoval som iba back) riadne vylestit a odfukat prach, foliu prilozit a postupne odlepovat kryci vrstvu a nalepovat na zadok. Bublinky vytlacit kartickou. Cele to trvalo ani nie 2 minuty, bubliny ziadne, prach ziadny (nesmiete mat lupiny ;))

    Folia nie je vyseknuta s totalnou presnostou, chyba tak 1-2 mm aby kryla cely zadok, ale inak no problem. Stala ma 6.5 €

    #298211
    termix
    Účastník (Participant)

    A kde si prosim ta kupil Artwizz foliu?

    Dakujem

    #298218
    burko1
    Účastník (Participant)

    Ja mam folie odtialto: http://www.xmobil.sk/19-ochranne-folie-nalepky
    Tu maju obojstranne obycajne, matne aj zrkadlove a zo znackovych Zagg.

    #298267
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Termix: ievolution ZA, ale da sa kupit prakticky v kazdej predajni Apple alebo objednat.

    #298323
    samo123
    Účastník (Participant)

    to: Jozef Remen

    Tá folia artwiiz scrathstopper je matná alebo číra priehladná, ja co som kupil tu za 4 € je matná a pri displeji je to krok spat, idem to strhnut a objednat nieco poriadne ale neviem co, kamos ma zagg a po mesiaci ju ma zltu a dal za nu okolo 20 € a musel to lepit s tym sprejom

    #298325
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Ja teraz cakam kym pride zasielka z GelaSkins.com, som zvedavy co to bude zac, snad to vydrzi dlhsie ako z DX.
    Budem informovat.

    #298349
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    samo: ja som to lepil na zadnu stranu, folia je priehladna, aj ked voci displeju tazko posudit.

    Na displej by som v zivote nic nelepil, pre zhorsenu citlivost a horsi obraz to nestoji – a displejom na stol nikto snad iPhone nedava.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.