find my iPhone

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #261732
    Paulxp
    Účastník (Participant)

    Problem vyrieseny. Nakoniec to bola taka vec, ktora ma napadla az ako posledna. Kedze som si iPhone priniesol z USA tak je samozrejme blokovany na vsetky siete okrem AT&T. Pri Jailbreakovani som zaciarkol HACKTIVATION a to bola chyba. Z ebay-u som si objednal neaktivnu AT&T sim kartu a pomocou nej iPhone oficialne cez iTunes aktivoval. Po tomto kroku uz vsetko funguje. Asi to bude tym ze ked som svoj pristroj HACKTIVOVAL mal som v nom neplatne certifikaty a push nefungoval korektne.

    #296609
    modemw
    Účastník (Participant)

    vyuzijem existujuce vlakno namiesto vytvarania noveho :-)
    Chcem sa vas spytat, je mozne nejakym sposobom zakazat moznost vypnutia mobilnych dat? T.j. v pripade kradeze mam zapnute obmedzenia v nastaveniach takze utocnik mi nemoze vypnut Find my iPhone sluzbu ani zakazat vypnutie lokalizacnych sluzieb, avsak keby chcel tak vypne mobilne data a uz nemozem ani poslat prikaz na zablokovanie, preto ta moja otazka, ci sa tomu da nejako zabranit. dakujem za rady

    #296743
    poper
    Účastník (Participant)

    daj si uzamykanie heslom

    #296744
    babo
    Účastník (Participant)

    nema to zmysel moze ktokolvek stale vypnut iPhone a vytrhnut SIM. Aplikacia potom telefon nenajde

    #296824
    poper
    Účastník (Participant)

    fmi sa neviaze na sim kartu

    #297021
    babo
    Účastník (Participant)

    to je pravda, ale testovali sme to na iOS 4 a smola, telefon si viacej cez fin my iphone nenasiel

    #326820
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    len tak som si teraz všimol že na iCloud.com sú v aplikácii nájdi iPhone ešte stále google mapy. Myslel som že apple ich nahradí svojimi …

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.