dovoz jabĺčok 2

Domov Diskusné Fóra Nezaradené dovoz jabĺčok 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #263394
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Rickman: neviem preco tolko rozhorcenia… Ja si nemyslim ze mi za taku cenu niekto ponukne dva roky zaruku, len som zhodnotil ze hoc je cena lakava tak ak sa mi nieco pokazi tak to bude pre mňa nie az taky vyhodny obchod. Ak by platila zaruka aspon jeden rok po celom svete tak by to uz vyhodne bolo. Sam mam iphon z australie a mam nan celosvetovu zaruku jeden rok. A odkial budu tie jablka ked nie z USA? Nechcem byt otravny ale cim viac info budeme mat tym viac zaujemcov bude. Tie ceny su naozaj dobre len treba zvazit ci tak nizka cena je v rovnovahe s rizikom. ( riziko preto lebo v podtate neviem odkial su vyrobky, ci je komplet prislusenstvo…, atd.)

    #263398
    bobo355
    Účastník (Participant)

    rickman: ja chapem ze potrebujes zaruku, ja by som to tiez asi inak nerobil, len treba si dat na to clo a dan pozor bo ked niekomu povies priprav si napr 400e zajtra je tu tovar a zajtra ti zavolaju z colnice ze pridite zaplatit 20% dph + clo/neviem ci nie je cca 9%/ tak uz to nieje 400 a potom si niekto moze povedat ze to nezobere. chcem ti len poradit aby si si zistil ako to oklamat pripadne obist.

    #263405
    wlamik
    Účastník (Participant)

    a naozaj by som aj ja upozornil na tu dan a clo, uz sa to tu rozobera dost verejne a ked tak pozeram ako to chces robit, teda brat aj macbooky, no neviem aby sa o to fakt niekto nezacal zaujimat (to uz moze byt totiz celkom slusny danovy unik)

    #263407
    rickman
    Účastník (Participant)

    vlastr: to mas pravdu, ale info asi len vaznym zaujemcom. je to original z apple obchodu, teda aj s prislusenstvom a vsetkym co ma byt.

    pkv: preco by mali? ak ti clo a dan sami nevyrubia, tak ho asi sam neprides zaplatit. alebo ano?

    bobo355: ano ja ti rozumiem. neraz som dovazal a platil clo, ale ak ho sami nevyrubia, tak nie je dovod. a cela finta je len v tom, aby ho nevyrubili.

    wlamik: detto. zatial su to len omacky a “taraniny” na fore, takze kludne sa o to moze zaujimat hocikto.

    #263410
    vlastr
    Účastník (Participant)

    rickman: hm info len vaznym zaujemcom. ja by som zaujem mal ale chcel by som proste vediet viac. ak nie si ochotny mi dat info s tym ze mozem od toho odstupit tak ok no. len neviem ci ti niekto slubi /alebo slubit moze ale nemusi splnit/ ze do toho ide ked ma podla mna dost malo informacii…

    #263412
    rickman
    Účastník (Participant)

    vlastr: preco by si nemohol odstupit? nerozumiem. ale je to jedno. pozrite sa, ked mate zaujem, mozme to vyskusat. je to z jednej azijskej krajiny. princip vyhnutia sa clu a dph spociva v tom, ze zasielka pojde tym najrychlejsim moznym sposobom (do 3dni). aj ked to v reali nebudu 3 dni zo skusenosti, tak aj tak to funguje tak, ze jednoducho kurierska spolocnost to vyhlasi za nothing to declare a ide to dalej. thats all.

    #263414
    ygy
    Účastník (Participant)

    Z hon kongu sa dajú pekné veci doniesť :) počuj a nebolo by možné doniesť aj jeden iMac ? :)

    #263415
    Dančo
    Účastník (Participant)

    Ja by som mal záujem o iPod Touch 4G (32/64GB) alebo iPhone 4 (32GB). Tie iPhonei sú odkiaľ dovážané?…

    #263417
    rickman
    Účastník (Participant)

    ygy trafil :), hk

    dančo: napíš sa do dotazníka

    #263421
    suley
    Účastník (Participant)

    nothing to declare?
    huh, tak toto je dost tenky lad…

    #263423
    vlastr
    Účastník (Participant)

    rickman: no reagoval som na to ked si napisal ze info das len vaznym zaujemcom. preto som si myslel ze teda vazny je ten kto vyplni ten dotaznik len ja som nechcel nic vyplnat pokial by som nevedel viac. teraz si mi to uz ozrejmil. su to fakt lakave ceny ale obavam sa moznych komplikacii a tak ja osobne do toho nejdem. mozno ma to bude mrziet ale rad by som aspon vedel ako vam to dopadlo. budem dufat ze vsetko vyjde tak ako ma a mozno sa ked tak niekedy v buducnosti spravi dalsie kolo.

    #263426
    Anonymný
    Neaktívny

    no,,, možno by som zobrala ipad

    #263435
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    koľký idú zatiaľ do toho?

    #263453
    slavozv
    Účastník (Participant)

    2rickman: teraz som si tu precital par viet od teba!! prepac neber to ako urazku a hlavne nemal som ti to ako inak sukromne napisat , kedze nemas v profile e-mail ,ale nie si ty idiot!!?, ked tu pises to co pises?
    Sa zobud!! Myslis ze si tu sam? To sa mi snad zda!?

    #263465
    kochones
    Účastník (Participant)

    nothing to declare ??? no to urcite…colnici zase nie su drbnuti, aby si nemal opletacky s financnou policiou :-)

    #263470
    slavozv
    Účastník (Participant)

    ziadam admina, aby zvazil ci by nebolo vhodne tuto temu vzhladom na niektore uvadzane skutocnosti locknut, niekto tu zjavne nema “vsetkych pokope” a tym sa nikoho nechcem dotknut ani nikoho urazit

    #263481
    Io (:
    Účastník (Participant)

    nuda7 tak nejak…

    mimochodom rickman sa vam snazi len pomoct omfg..

    inak pekne si to upravil ;)

    #263490
    lindus
    Účastník (Participant)

    Ked sa vam nepaci rickmanov postoj k veci,ze mozte mat nieco za normalnu cenu tak aspon do neho nerypte a chodte sa hrat na POKEC,nikto Vas do nicoho nenuti a jeho nikto nahanat nebude!

    #263493
    rickman
    Účastník (Participant)

    ach jaj, co uz, ked to raz niektori nechcete pochopit tak ja vas presviedcat nebudem, za to mi ani omylom nestojite. hlupa slovač… česť výnimkám..

    indicie pre ostatnych, ktori to chcu vyskusat – shipito, hong kong, fedex intl priority.

    #263532
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    Takže koľký idú do toho?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.