dovoz jabĺčok 2

Domov Diskusné Fóra Nezaradené dovoz jabĺčok 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 42 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77506
    rickman
    Účastník (Participant)

    Keďže mi to nedá, a moja pôvodná téma je už uzavretá, tak tu je druhá :).

    Pozrite si dotazník:
    https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDlwNGJYTzk2ai0wamJBejRRMzgybkE6MQ

    Keby niečo tak píšte sem :).

    #263331
    rickman
    Účastník (Participant)

    ja osobne by som bral iPody, ako som uz pisal v predoslej teme (shuffle)… postovne by sa tym padom rozpocitalo medzi nas vsetkych, co by sme objednavali.

    #263335
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    No dobre, v predoslej teme som neodpovedal, ale teraz budem.

    Ten dotaznik si robil ty?

    Ako si predstavujes spolupracu s nami? Keby sa najde niekto co by chcel, ako ja biely iPhone za 454 e, neblokovany.
    To znie az moc dobre, nie?

    #263336
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    Njn a zase je to tak že musíme prv kúpiť na tvoju adresu a až ptm dostaneme? Alebo som to aj v tedy zle pochopil?

    #263345
    rickman
    Účastník (Participant)

    sagi: ano robil som ho ja.

    hobe: ano. ale vyzera to tak, ze takto sa to nebude pacit vela ludom, takze by sa to dalo spravit tak, ze az ked to bude tu, tak vtedy by ste to zaplatili. lenze potom treba vymysliet aj pre mna zaruku, ze si to nerozmyslite… mas nejaky napad?

    #263346
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    Tak neviem ti dať nejakú záruku… ale kúpiť to chcem. A zober si to tak aj kebyže niekto odstúpi (prinajhoršiom) ty budeš mať ten výrobok a môžeš ho predať.

    #263349
    rickman
    Účastník (Participant)

    tak sa napiste do dotaznika, pripocitajte si na zasielku 50 €..

    #263350
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    :O to iba 3ja kupujeme? Nepočkáme pokým neprídu aj ostatný?

    #263351
    rickman
    Účastník (Participant)

    myslíš to poštovné? aj tak sa ti to oplatí nie?

    #263352
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    jj ja viem ja len či sa viacej nenazbiera

    #263355
    rickman
    Účastník (Participant)

    uvidíme z formuláru / dotazníka

    #263358
    HoBeKy
    Účastník (Participant)

    oki ja ho vyplním až poobede spýtam sa ešte kamoša či ide do toho tiež :)

    #263359
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Pocuj rickman, a to ides do US, alebo si to das kupit cez nejaky asistovany nakup?
    Chcem blizsie info, dik

    Ten tvoj dotaznik vyplnim, zatial cisto nezavazne :)

    #263374
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Tiez by som rad vedel podrobnejsie info… Ja zatial zaujem len predbezny hoc je cena naozaj lakava bez zaruky sa mi to moc nepozdava…

    #263384
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    V minuel téme som písal že by som vám moghol niečo doviesť…Ešte mám miesto pre nejaké iPhony a iPody ak by bol záujem

    #263385
    bobo355
    Účastník (Participant)

    ako mas vyriesene dph a clo?

    #263389
    rickman
    Účastník (Participant)

    vlastr: hadam si nemyslis, ze ti na to dam 2-rocnu zaruku. zaruka je klasicky 1-rok, ale u nas si ju pravdepodobne neuplatnis, takze preto pisem ze bez zaruky.

    sagi: cez mail forward sluzbu, ale tento raz nie z USA.

    bobo355: sikovne.

    Sauron3: skor napis ked sa budes vracat par dni predtym, vtedy to bude zaujimave si myslim.

    #263390
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    No ako vidím tu tému tak píšem.. clo neplatiš ak to berieš ku sebe do príručnej… aspoň ja som neplatil minulého roku keď som bral tiež nejaké veci

    #263391
    bobo355
    Účastník (Participant)

    co sa tyka tej rocnej zaruky tak ta sa da uplatnit niekde v BA – urcite viem ze na iphony ostatne neviem,

    rickman: sikovne znamena ze ked pride tovar a budes mat peniaze od ludi tak im povies nech doplatia za clo a dph a potom im das tovar ? :D

    #263393
    rickman
    Účastník (Participant)

    bobo355: tak potom bude zaruka rok :). nie :D, ved som pisal v druhej sprave, ze takto by sa to asi mnozstvu ludi nepacilo, kebyze to mali dopredu zaplatene a potom cakali, tak som navrhol, ze to kupim a potom ked to bude uz tu, tak vtedy to zaplatite. lenze ja by som tiez chcel mat nejaku guarantee, ze si to nerozmyslite :).

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 42 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.