dilema

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #361033
    briadogs
    Účastník (Participant)

    Priznam sa mna ip5 az tak velmi nenadchol . Mne zzsa pripsdsl taky ako hrackarsky :-)

    #361035
    bawy
    Moderátor

    tak potom dilema vyriešená nie?

    #361036
    Craig
    Účastník (Participant)

    Môj postreh- mal som v ruke iPhone 2G, 3g, 3gs, 4 aj 5 a osobne som zostal pri 4 pretože mi vyhovuje vo všetkých smeroch. Mám aspoň pocit, že držím v ruke mobil. Pri ip5 si neviem zviknuť na to aký je ľahký a navyše sa zúžil a vyzerá to akoby to všetko napratali do jedneho. Neviem si pomôcť ale tiež som celkom neprišiel na chuť ip5 a keď čítam aké všeljaké problémy má som rád, že mam ip4 a myslím, že pri nej aj ostanem dokial nevíde ip5C bohužial.

    #361037
    briadogs
    Účastník (Participant)

    Vyriesena este zatial nie asi pockam na 5S predpokladam ze koncom septembra uz bude u operatorov a uvidim. Rozmyslam ze by asi bola blbost kupovat 4Sked uz je nieco novsie. Stale dufam a verim ze apple by nebol schopny urobil novy model ktory by bol horsi ako bol stary.

    #361266
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Samozrejme teraz radšej počkať. Ak by som ja teraz kupoval, tak by som zaručene 4S už nekupoval. Nie preto, že nie je super (sám ho mám), to práveže vôbec nie. Ale vždy pri kúpe chcem ísť len o model nižšie, nie viac. Je to hlavne preto pretože novším iOS potom postupne na starších zariadeniach už končí podpora. Teraz napríklad iOS 7 sa na 3GS už nekoná a ako hovorím, prihárať pod zadkom začína 4-ke. Čiže teraz ako bude za chvilinku 5S, tak buď zoberieš ten alebo lanejší 5 :)

    #361275
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Nepamätám si, že by som sa niekedy tak tešil na prácu s týmto zázrakom..držať iPhone 5 vôbec v ruke = zážitok a to som už mal z techniky kadejake vychytavky..tu dilema nie je na mieste ;)

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.