Bluetooth – nezname zariadenie – Win 7 64 bit cez Bootcamp

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Bluetooth – nezname zariadenie – Win 7 64 bit cez Bootcamp

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72593
    kubiak54
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Vcera mi prisiel novy iMac a dneska som naho dal cez Bootcamp Win 7 64 bit SK Professional a vsetko slapalo v pohode az na bluetooth. Ked si zapnem Spravcu zariadeni tak mam bluetooth ako Buetooth zariadenie s vykricnikom – nie je nanho obladac. Tym padom nemozem mat pripojeny magic mouse. Cez instalaciu my myska normalne fungovala ale teraz uz vo Windowse nie. Je tam BootCamp 3.1. Viete mi pomoct? K nijakemu ovladacu ani rieseniu som sa nedopracoval, kazdemu bluetooth ide. Dakujem

    #232509
    kubiak54
    Účastník (Participant)
    #232518
    lubo123
    Účastník (Participant)

    ak to vyriesis daj vediet -vyzera to ze ja mam rovnaky problem s mac mini

    https://www.macblog.sk/forum/discussion/10893/3/problem-s-instalaciou-64bit-windows-7-pri-snow-leoparde-cez-boot-camp/#Item_10

    ciastocne som to rozbehal ale aj tak mi stale nefunguje sietova karta a vyzera to ze je problem v slovenskej lokalizacii win 7 64bit (oem home premium). na buduci tyzden sa chystam kupit anglicku verziu win7 tak dufam ze s tou uz ziadne problemy nebudu.

    #232519
    lubo123
    Účastník (Participant)

    btw.ak mas problem len s ovladacmi k bluetooth (mne tiez bluetooth pocas instalacie siel a potom uz nie len toho vo vysledku nefungovalo podstatne viac) tak staci z dvd “mac os x install dvd” vo windows rozbalit (trebars so 7-zip) niekam do adresara instalacny balik k bluetooth (ja som tam mal 3) -je v adresari u boot camp a dat v spravcovi zariadeni aktualizovat ovladac z miesta kam si ich rozbalil.

    instalacia ovladacov podla “navodu” tzn : najst instalacny balicek k zariadeniu a spustit ho nefungovala a vyhadzovala hlasku o nespravnej jazykovej verzii comu sice dost dobre nerozumiem (preco maju ovladace problem s jazykovou verziou op sys) ale nic s tym nenarobim.

    #232520
    poper
    Účastník (Participant)

    bootcamp update si instaloval?

    #232523
    lubo123
    Účastník (Participant)

    neviem ako kubiak54 ale ja mam vsetky zaplaty a aktualizacie samozrejme nainstalovane + boot camp update stiahnuty do instalacie windows 7 z http://support.apple.com/kb/DL979 mi bol tiez prd platny :(

    #232539
    kubiak54
    Účastník (Participant)

    Diky Lubo123, tvoj navod funguje :) Ako si vravel chyba bola v jazykovej verzii, ale ked som extrahoval teito ovladace a nechal Spravcu zariadeni aby z tychto suborov aktualizoval, tak nasiel spravny driver a nasintaloval ho….magic mouse uz funguje. Dakujem

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.