12 Days Of Christmas

Domov Diskusné Fóra Ostatné 12 Days Of Christmas

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #295936
    poper
    Účastník (Participant)

    kniha – “The Lion King”
    (print lenght: 12 pages)
    zatial nic zaujimave
    jedine hodnotne bolo len pred zaciatkom soundhound
    ten mam este z cias ked to bolo midomi – zadarmo

    #295951
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    12 Days of Fails :D

    #296136
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Day 5 – Sonic and SEGA all-stars racing

    Nejaká závodna hra .. :D

    #296137
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    #296257
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Day 6 – David Guetta: Nothing but the beat (party [extended version] – EP

    Je tam jedna pesnička a klip … :D

    #296333
    babo
    Účastník (Participant)

    day 7: snapspeed, vsimol som si to fakt nahodou, 12 days prilis nesledujem, ale toto je slusna a nova App, takze tahajte :)
    akurat som upravil 3 fotky deciek na iPade, ale radsej idem na kute o siedmej rano dcere jedno ci bol silvester, ci stedry 12 days, alebo whatever :)

    #296351
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Nehadze vyslovene zle veci Apple, najme aplikacie su velmi kvalitne, ale bohuzial vychytal zatial kazdu jednu co uz mam :-( Hudba ma nezaujala ziadna (Coldplay mam rad, ale nie live), kniha to iste…

    #296391
    iTuxx
    Moderátor

    aj ja som sklamany. Soundhound som kupoval pred 1,5 rokom za 5€, hudba nie je moj styl, kniha Lion King ma aspon rozosmiala ked som ju v 12 days of Christmas zbadal a Snapseed mi je nanic, moc nefotim. Neviem sice co vlastne od toho cakam, ale dufam ze sa nieco zaujimave objavi. Skoda toho Davida Guettu, mohol to byt cely ten album Nothing but the beat :-P

    #296420
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Snapseed je zatial najlepšia/najužitočnejšia aplikácia akú tam dali (okrem Soundhound)

    #296426
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Snapseed moc potesil! Vyborny editor. a Coldplay taktiez celkom…na take vecerne vypocutie.

    #296452
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    Deň ôsmy – singel Andrea Bocelli – O sole mio live @ Central park 2011
    Ozaj by som už čakal niečo hodnotnejšie ako single či knižky pre deti, snáď nás aspoň ku koncu milo prekvapia.

    #296456
    Speedy
    Účastník (Participant)

    Napodobne…
    Zatial nic moc..
    Toho Bocelli mohli dat aspon daky cely album nakolko priatelke sa paci jeho hudba tak aspon ona nech si vypocuje…
    A cakal som ze tu budu aplikacie ako iMovie alebo nieco podobne a nie po jednej pesnicke od hudobnikou..Aspon teda cele albumy…No uvidime… Este 4x prekvapenie bude :D

    #296457
    babo
    Účastník (Participant)

    ta hudba zatial nic moc, ale to bolo jasane, ze to budu hlavne single. ale celkoovo stale lepsie ako nic a skor som to cakal horsie.
    btw iMovie by som aj bral :)

    #296732
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    10. deň – NFS Shift 2 Unleashed – racingovka kt. bola free už pred vianocami bez zásluh Apple. iMovie by potešilo :-)

    #296742
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Aj ja tajne dúfam v iMovie

    #296918
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    No ked uvidite co je dnes za kravinu na iTunes…. Zacinam mat, respektive uz mam pocit, ze si z nas robia rit.
    Doteraz jedine, co ma fakt potesilo bol ten coldplay a snapseed…zvysok viac nez bieda.

    #296957
    kordas
    Účastník (Participant)

    zajtra je posledny den tak mozno daju nejaku bombu ako napr. iMovie ;o))

    #296960
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Pochybujem :D

    #296996
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    Tak iMovie by som ozaj prijal pretože je to jediná app od Applu ktorú nemám ale tiež začínam pochybovať, dať na 11. deň hlúpu freemium hru ktorá je voľne k stiahnutiu asi dva mesiace je trošku trapas.
    EDIT: ono všetky hry kt. Apple “zbezplatnil” počas týchto 11 dní už boli voľne k stiahnutiu predtým..

    #297015
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Virtual City vizera byt na pouzitelnu hru :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.