Odblokovanie iPhone 4S s iOS 5.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Odblokovanie iPhone 4S s iOS 5.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85706
    depi
    Účastník

    Vedel by mi tu niekto odblokovat iPhone 4S s iOS 5.1?

    Kontakt na: erik.gyepes (zavinac) depi (bodka) sk

    Vdaka.

    #310090
    Jozef Remen
    Účastník

    neodblokovatelne. iPhone od verzie 4 sa neda odblokovat. Pokusy ako Gevey SIM viac nefunguju ako funguju.

    Potom len ina moznost – dobra znamost u operatora, ktory vie „vybavit“ unlock kod priamo zadanim IMEI do odblokovavacieho systemu Apple.

    #310092
    depi
    Účastník

    Jop, tu poslednu moznost som riesil cez lokalny mobil shop, ktory to mal vediet urobit, ale vraj im blokli servery ci co. Som tak teraz v podstate troska v slepej ulicke ako vidim :-/

    #310117
    burko1
    Účastník

    napis operatora na ktory je locknuty

    #310139
    nenad87
    Účastník

    Najnovsia gevey „plug and play“ je velmy dobra a funguje vyborne.

    #310140
    n3lson
    Účastník

    Pozri si iclarified.net, existuje software odblok :)

    #310141
    adamo
    Účastník

    vie to urobit vela mobil shopov len to stoji prachy ja som to robil pred 3 tyzdnami cez znameho znameho a mal som to zadara do 24h

    #310144
    kordas
    Účastník

    n3lson>asi si prave potesil vela ludi :-) len!…datum vydania je dnesny takze ktovie ci to naozaj funguje?

    #310145
    n3lson
    Účastník

    no to si myslim, ze ano, len aby to fungovalo…navod mimpride poriadne zlozity :)

    #310153
    P4r4doX
    Účastník

    How To Unlock Any Jailbroken iPhone On Any Baseband And Firmware

    Je tam napisane hocijaky firmware, ale nie je to az taka pravda, lebo ten firmware musi by jailbreaknutelny (co iOS 5.1 na A5 zariadeni nie je).

    #310154
    eraserv6
    Účastník

    Ano funguje to, uspesne vyskusane.

    #310242
    depi
    Účastník

    no jo toto je pecka, len ja som uz na 5.1-tke, tym padom tam neviem dostat jailbreak :-/

    #310260
    poper
    Účastník

    JAILBREAK

    #310295
    iTuxx
    Moderátor

    preco by si nevedel? novy redsn0w to dokaze. Sice tethered, ale ked nebudes telefon vypinat, tak ho budes moct plnohodnotne pouzivat.

    #310303
    depi
    Účastník

    No veru mi to nedovoli, tlacitko jailbreak mam po pripojeni telefonu deaktivovane. verzia redsnow 0.9.10b8b

    #310677
    n3lson
    Účastník

    tak a koniec…:D…uz to stopli…

    #310679
    MoRFi
    Účastník

    ako?

    #313109
    Tomi Palki
    Účastník

    mam iphone 4 z USA 4.1 baseband 02.10.04 skusal som cez cydiu tento trik /SAM/ ale neotvorilo mi ani ten zaklad tu adresu repo…ale vypisalo mi toto…the indicated repository could not be found. This could be because you are trying to add a legacy Installer repository /these are no supported/ Also, this interface is only capable of working with exact repository URLs. :-)))skusal som aj cez repo666…ultrasnow ale nič…fakt je to taky problem? tento baseband sa neda odblokovat ten telefon nieje novy je uz rok doma nepouzivany z USA… pisal som s technikmi a vraveli mi ze sa neda tento baseband odblokovat alebo ze sa sice da za 50ku ale nebude sa dat ziadny update cize tam ostane len 4.1tka…fakt to nieje mozne nejak svojvolne doma a zadrmo spravit?…prosim o radu…na valero46@azet.sk dakujeeem :-)

    #313129
    Andreso
    Účastník

    SAM už je mesiac zablokovaný.
    Keďže máš 4.1 a baseband 02.10.04, kúp si z eBay GEVEY kartu—> vytvor si v sn0wbreeze firmware(kľudne aj 5.1.1 a baseband ti ostane ten istý, takže s tou gevey budeš môcť fungovať stále).
    Naštuduj si o tom na nete.

    #313143
    iTuxx
    Moderátor

    hlavne si to nastuduj, lebo ked to pokakas, tak si nezavolas :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.