Chyba v iOS a OS X kalendári spôsobuje zobrazovanie nesprávnych sviatkov

Ak ste si vo svojom iOS či OS X kalendári všimli sviatky, ktoré vám nič nehovoria, nie ste sami. Chyba v iOS a OS X kalendári spôsobuje, že sa niektorým používateľom zobrazujú sviatky z iných krajín. Napríklad podľa našich skúseností sa nám so slovenským iCloud účtom zobrazujú mexické sviatky. Problém sa začal prejavovať minulý týždeň na systémoch iOS 7.1.x a OS X 10.9.x. Apple údajne tento problém potvrdil, jeho riešenie by malo prísť s ďalšou aktualizáciou. Ak sa aj vám zobrazujú sviatky nesúvisiace s vašou polohou, môžete si ich zobrazovanie do vydania aktualizácie vypnúť.

komentáre
  1. Minuly tyzden som tam mal kanadske sviatky, v sobotu sa vymenili za mexicke a dnes tam mam nejake HK sviatky. Spoznavame svetove sviatky s iOS ;)

    0
    0
  2. 5s, 7.1.2. tiež som si všimol, že mi začalo ukazovať Honk Kong sviatky. Hrám sa s tým teraz podľa videa, a už to skáče na mexické sviatky :)

    Slovenské sviatky mi ale nikdy neukazovalo, vám hej?

    0
    0
  3. Mě se teda nezobrazují pro jistotu žádné :-(
    Ani když si přepnu na češtinu nebo na slovenštinu, do konce ani na Angličtina–Česká/Slovenská republika.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.