Tím Apple dopĺňa bývalý zamestnanec TAG Heuer, bude pomáhať pri uvedení iWatch

Apple prijal ďalšieho významného zamestnanca, ktorého skúsenosti sú užitočné pre pripravované inteligentné hodinky iWatch. Konkrétne ide o Patricka Pruniauxa, ktorý pôvodne pracoval na pozícii Vice President Global Sales & Retail, teda Viceprezident pre globálne predaje a maloobchod, v tíme prestížneho švajčiarskeho výrobcu hodiniek, TAG Heuer. Hodinky iWatch by mali byť predstavené na jeseň a Apple zjavne robí všetko pre to, aby to zvládol najlepšie, ako je to možné. Pre Apple budú jeho skúsenosti kľúčové práve pri uvedení iWatch.

Vyrovnajú sa hodinky iWatch luxusným švajčiarskym hodinkám? Zdroj: A Blog To Watch

komentáre
  1. “Vyrovnajú sa hodinky iWatch luxusným švajčiarskym hodinkám?”
    Takúto stupídnu otázku nemyslíte snáď ani vážne…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.