Apple vydal bezpečnostnú aktualizáciu pre OS X – Security Update 2014-002

Okrem iOS 7.1.1 Apple vydal aj bezpečnostnú aktualizáciu pre OS X Mavericks, Mountain Lion a Lion. Security Update 2014–002 odstraňuje niekoľko známych bezpečnostných chýb. Aktualizácia je odporúčaná pre všetkých používateľov. Jej súčasťou je aj aktualizácia internetového prehliadača Safari 7.0.3. Sťahovať ju môžete cez Software Update, prípadne priamo z oficiálnych stránok podpory Apple – pre OS X Mavericks, OS X Mountain Lion alebo OS X Lion.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.