Vyšiel doplnkový update pre macOS 10.15.4

Aktualizácia prichádza týždeň po vydaní poslednej verzie a rieši problém s FaceTime apkou aj USB-C.

Dôležitý update opravuje chybu, ktorá znemožňovala spojenie cez FaceTime so zariadeniami, ktoré mali nainštalované neaktuálne verzie OS – menovite iOS 9.3.6 alebo OS X El Capitan 10.11.6 či staršie.

Ďalšia oprava sa týka situácie, kedy mohla na používateľov opakovane vyskočiť výzva, aby zadali heslo pre Office 365. Opravená je aj chyba, pri ktorej sa 13 palcový MacBook Air (Retina, 2020) mohol zamrznúť v rámci Setup Assitant alebo sa odpájať a opätovne pripájať k externým 4K a 5K monitorom. V neposlednom rade update rieši aj problém s USB-C portmi, ktoré mohli nereagovať.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Jeff Williams bol nominovaný do dozornej rady Disney

Bývalý prevádzkový riaditeľ (COO) spoločnosti Apple Jeff Williams bol spočiatku vnímaný ako možný nástupca Tima Cooka v pozícii CEO. Dávalo to prirodzený zmysel, keďže tranzíciu z COO na CEO podstúpil pred vyše 10 rokmi aj Cook.
pokračovanie článku

Môže myš zvýšiť produktivitu práce?

Keď sa hovorí o produktivite, väčšina ľudí si predstaví time management alebo pracovné návyky. Úplne zabúdame na to, že aj hardvér, ktorý používame každý deň, má obrovský vplyv na našu efektivitu a produktivitu. Napríklad počítačová myš alebo klávesnica.