Apple vydáva aktualizáciu iPhoto 9.0.1, rieši problém s možnou stratou dát

Minulý týždeň ste sa mohli dočítať o problémoch s aktualizáciou na iPhoto ’11 z predošlých verzií. Istá skupina používateľov totiž hlásila stratu časti alebo rovno všetkých fotografií z knižnice. Na základe sprievodných informácií od Apple by mala aktualizácia iPhoto 9.0.1 riešiť problém so stratou fotografií, ktorý sa však objavil len v „extrémne ojedinelých prípadoch“ počas upgradu z predchádzajúcich verzií.

Aktualizáciu stiahnete cez Software Update, má 35,4 MB. Spolu s ňou Apple zverejnil aj podporný dokument, ktorý vám poslúži v prípade riešenia problémov. Treba si však dať pozor na označenie verzií, iPhoto ’11 je totiž v skutočnosti iPhoto 9, iPhoto ’09 predstavuje verziu iPhoto 8. Ak ste ešte aktualizáciu neurobili, Apple odporúča pred jej uskutočnením okrem zálohovania fotografií nainštalovať aj aktualizáciu iPhoto 9.0.1 a až potom sa pustiť do upgradu knižnice.

O svoje skúsenosti s touto aktualizáciou sa s ostatnými môžete podeliť v diskusii pod článkom.

komentáre
  1. To m: a nebude to tym ze tato aktualizacia je pre Iphoto 9.0 z Ilife 11? Cize ked ho nemas tak Ti nema co ponukat…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.