Apple pripravuje drasticky redesignovaný iPhone po boku iPhone 17

iPhone mini nebol taký populárny ako sa predpokladalo a viaceré informácie naznačujú, že ani línia iPhone Plus nenapĺňa očakávania. Ba dokonca je na tom horšie ako menšie verzie, ktoré nahradili. Môže situáciu zvrátiť nový, ultra-tenký iPhone 17?

Viaceré špekulácie nasvedčujú, že Apple vkladá nádeje do ďalšej verzie telefónu, ktorá by bola priam agresívne tenká. Hovorí sa o modeli, ktorý by mohol mať ešte vyššiu cenovku, než akú bude mať iPhone 17 Pro Max, a už ten by mal začínať na 1 199 dolároch, teda na úrovni okolo 1 329 €. Portál The Information však hovorí, že toto bude nový “stredne drahý” model v ponuke Applu.

A to aj napriek tomu, že pôjde o náhradu za iPhone 17 Plus. Tento model má ponúknuť výrazne tenšie telo s hliníkovým rámom, ako majú klasické verzie iPhonu. Taktiež sa má presunúť zadný fotoaparát do vrchnej strednej časti tak, ako to kedysi mali modely Samsung Galaxy. Uhlopriečka displeja zostáva otázna, spomína sa rozsah od 6,1″ do 6,7″. Zúži sa však Dynamic Island podobne, ako sa zúžil výrez pri prechode z iPhonu 12 na iPhone 13. Súčasne má tento model ponúknuť kvalitnejšiu prednú kameru, než majú súčasné modely. Poháňať to celé bude čip A19.

Galaxy S10e

Zdroj: The Information

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť