Získajte teraz v iStores nový iPhone 14 so zľavou už od 299 €!

Najväčší Apple Premium Reseller u nás aktuálne ponúka štedrý bonus pri výkupe. Vďaka nemu môžete kúpiť najnovší model smartfónu Apple naozaj výhodne!

Úplne nový iPhone 14 môžete vďaka výkupu so 100 € zľavou získať už od neuveriteľných 299 €. Výkupný bonus platí pri nákupe iPhonu 14 a iPhonu 14 Plus do konca marca. Táto špeciálna ponuka sa týka výkupu iPhonu 13 128GB, za ktorý vám iStores dá pri výkupe sumu 550€ (v prípade štandardného opotrebenia typu B), ak si na protiúčet vezmete spomínaný iPhone 14 alebo iPhone 14 Plus. V prípade, že máte záujem o iný model, platí štandardná výkupná hodnota iPhonu 13, ktorá je uvedená na stránke venovanej výkupu.

Výslednú sumu si takisto môžete rozdeliť aj na mesačné splátky – pri splácaní po dobu 24 mesiacov je splátka len 15 € mesačne. Výkup je možné relizovať aj online, iStores k vám bezplatne pošle kuriéra, ktorý staršie zariadenie vyzdvihne.

Výpočet výkupnej hodnoty iPhonu 14 od 299 €:

Nový iPhone 14 zaujme nielen vyššie spomínanou cenou. Zariadenie ponúka technológie, ktoré chránia vaše súkromie. Sú navrhnuté tak, aby minimalizovali množstvo údajov, ku ktorým môže získať prístup Apple alebo ktokoľvek iný.
Napríklad:

 • pri používaní Apple Pay neuchováva Apple číslo vašej karty
 • môžete si nastaviť, ktoré apky budú sledovať vašu aktivitu
 • správy vidíte iba vy a ich adresát
 • iPhone nikdy nezdieľa údaje z Face ID
 • Mail či prehliadač Safari ponúkajú ochranu vášho súkromia či už ide o maily alebo sledovanie na webe.

Tieto technológie, o ktorých si môžete podrobne prečítať tu, robia z iPhonu spoľahlivé zariadenie, ktoré teraz navyše môžete získať s bezkonkurenčnou zľavou.

zdroj: iStores

komentáre
 1. iPhone 14 je prepadak za tu cenu. Fakt neviem kto da 300 eur za prechod z 13 na 14. Ako reklama velmi zly demo priklad. Hoci z ineho telefonu kde by to malo aj zmysel by bola cena este uletenejsia. Kto mohol kupil 13 Pro za cenu nie o vela vacsiu ako ma 14cka.

  2
  1
  1. nepozerajme sa na všetko len z pohľadu ceny – tiež si myslím že porovnávať s predchádzajúcou generáciou nie je šťastné, ale zas toto sú obchodníci, treba sa pozerať na to ich optikou :)
   btw: ekonomicky je neštastné kupovať po roku novú generáciu :)

   2
   0
 2. Poviem vam, ze ak by som mal dat liter za telefon, to si radsej kupim ipad pro a telefon si nehcam k nemu moje stare SEcko ktore stale ide krasne :)

  2
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.