Využite akciu Back To School, a získajte nový Mac či iPad na štúdium naozaj výhodne!

Turbo výkon aj super cena pre študentov. To sú dve stránky novej špeciálnej ponuky od iStores.

Neuveriteľný výkon za skvelú cenu

Vybrané Macy a iPady môžete teraz získať so študentskou zľavou až do výšky 10%. Zľava sa týka študentov od 18 rokov, ich rodičov a učiteľov. Motivovať k lepším výsledkom môže napríklad jeden z týchto modelov:

  • 15-palcový MacBook Air s čipom M2 už od 43 € mesačne
  • 13-palcový MacBook Air s čipom M2 od 35 € mesačne
  • iPad 10. generácie od 17 € mesačne
  • iPad 9. generácie už od 11 € mesačne

Okrem spomenutých MacBookov či iPadov, sú k dispozícii aj stolné verzie ako iMac 24″ či Mac mini ale aj ďalšie varianty laptopov od Apple. Všetky spája záruka dostatočného výkonu pre všetky úlohy a výzvy, ktoré na študentov počas roka čakajú.

Výhodne aj na splátky či bonusom za výkup

Mac alebo iPad presne pre vás si môžete vybrať z ponuky iStores. Takisto môžete využiť výkup starších zariadení a získať až 100 € zľavu na nákup nového Macu. Využiť je možné aj zvýhodnený úrok na nákup Macu a iPadu na splátky pri dobe splácania 36 mesiacov.

Kompletnú ponuku Back To School nájdete na tomto odkaze.

Pre žiakov základných, stredných a stredných odborných škôl naďalej beží aj projekt Digitálny žiak, ktorý ponúka možnosť získať Mac či iPad s výhodnou zľavou 350 €. Podrobnosti nájdete TU.

 

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.