Poteš svojich blízkych darčekom z iStores a sám získaj darček

iStores Vianoce 2023
Dopraj aj tento rok svojim blízkym to najlepšie zo sveta technológií. Sieť autorizovaných predajní Apple iStores dáva na výber z množstva obľúbených zariadení a príslušenstva. Teraz aj s výhodnými splátkami bez navýšenia a s darčekom pri vybraných nákupoch.

iPhone 15 môžeš kúpiť svojim blízkym už od 49 € mesačne na 24 mesiacov, iPhone 15 Pro s rovnakou dobou splatnosti od 62 €. Nový iPad ťa vyjde už od 14 € na 36 mesiacov a MacBook Air s M1 čipom od 32€ na 48 mesiacov. Do 10. decembra máš navyše možnosť nakúpiť všetky darčeky aj na výhodné splátky na 10 mesiacov bez navýšenia.

Navyše, až do 23. decembra získaš ku každému nákupu nad 500 € darčekovú poukážku v hodnote 20 € alebo až 40 € pri nákupe nad 1 000 €. Týmito bonusmi však vianočná ponuka iStores nekončí. Počas celého predvianočného obdobia máš možnosť získať výkupný bonus. Stačí priniesť starý mobilný telefón a pri kúpe iPhone 15 a iPhone 15 Plus získaš k cene prineseného zariadenia 100 € bonus, alebo 50 € pri kúpe modelov iPhone 14 a iPhone 14 Plus.

Tak nenechaj nákup darčekov na poslednú chvíľu a navštív niektorú z 13-tich predajní iStores na Slovensku alebo internetový obchod www.istores.sk už dnes. Akcia platí do 23. 12. 2023.

iStores Vianoce 2023

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?